İstanbul'da Fal - Falcılar

benim bugüne kadar istanbulda gittiğim geçmiş ve bugünde en başarılı falcı tarık ben sadece onu söyleyebilirim gelecekte yorumsuzum

şimdi bende sana aynısını yapimm baride nekadar gülünç oldugunu anla.......sen nie tarıgı övuosun bukadar arkadasınmı sewgılınmı yoksa dıorum bu tarık senmısııınnn..reklam yapma alewko artıkkkkk....nası oluomuşşş bunları duymakkkk??bimeden tanımadan suçlamak?sen bunu yapıosun işteee..

yani 50 tl olmasaydı bir dene derdim ama snra bana kızarsın .aaahahaha:1hug:

Yok canım kızmam da, fiyaskoyla sonuçlanıyorsa değmez, 15-20 liralık falcı olsa hiç problem değil denerim. Ama 30 ve üstü olunca iyi olması gerekiyor :)) a.s.

evet kesinlikle haklısın
ben ona bir dönem çok baktırdım,umutlandırıyordu ama sonra olay paraya döndü.Neyse perşembeye az kaldı bi gidip şu amcayada baktırayım neler diyecek:)

arkadaşlar,

hayırlı olsun,tam 500 sayfa devirmişiz:)...sanırsam,1.000 sayfa ya geldiğimizde hala en iyisi kim diye tartışacağız:)

bol keyifli muhabbetler:)

arkadaşlar,

hayırlı olsun,tam 500 sayfa devirmişiz:)...sanırsam,1.000 sayfa ya geldiğimizde hala en iyisi kim diye tartışacağız:)

bol keyifli muhabbetler:)

Sanırım öyle olacak kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile

Aslında sanırım şöyle bir yanılgın var anlattığın kadarıyla aslında geleceği biliyorlar ama sanırım o öngörülen gelecek senin hoşuna gitmiyor bu sebepten sürekli başkalarına gidiyorsun.İşin bir de şöyle enteresan tarafı var eğer ben yıllarca bir falcıya gidiyorsam ve o falcı bilemiyorsa geleceği, ben birdaha ona gitmem kısacası atan falcıyla işim olmaz,
Mesela ben Demete gittim kadının anlattıkları hikaye birdaha kapısından geçmem ama Tarık herşeyi bildi gelecek mi?onuda göreceğiz ama şimdi ben onun verdiği süre dolana dek başka falcıya gitmiycem.Yani burda aslında olay kapı kapı falcı gezip şu bildi bu bilemedi değil biraz olumlu düşünürseniz olumlu olur bence....Sende geçmişe dönüp okusan yazdıklarını aslında örnekler veriyorsun geleceği bildiğine dair ama bir yandan da inanmıyorum diyorsun,çelişki var ama.....

Kendin yazmışsın söylediklerinin çıktığını ama hala inanmıyorum diyorsun daha ne demesi lazım:)))

Alevko falcılar seni çok sıktıkları için sadece bu konuda mı karamsar ve negatifsin? Yoksa hep öyle misindir?

İyide adasuri foruma girdiğinden beri arzu şenay diyip durmuşşun garanti demişsin mutlaka gidin demişsin,sürekli aynı şeyleri söylemişsin,biraz abartı olmuş ,sanırım alevkonun tepkisi bu yüzden bence deneyimlerimi paylaşalım ama elin falcılarına da kefil olmayalım...Benimde sürekli gittiğim falcım var ama kefil olamam ona bana elektriği tutar başkasına tutmaz sonuçta....

Ve adasuri foruma girdiğin den beri bir tek alevko değil başka kullanıcılar da uyarmış seni bu konuda kusura bakma ama sanırım doğru söylüyorlar çünkü forumda bu kişileri öven sadece sen varsın gidenler memnun kalmamış.Neyse saece deneyimlerimizi anlatalım bence

selam arzu ya şenaya hatta ordakı mustafa(cumartesı gıttıgımde mustafa ayrılmıstı) ıyı bakıyorlar zuhalda artık arkadasım gıbı oldu acık soylemek gerekırse
arzu fena degıl
senaya bır kere baktırdım şenayın dedıklerını yasadım allah ıcın o yuzden baktırmak ıstemedım ayrılmak ıstıyor bu adam senden ama yapamıyor aslında sorunu sen degılsın ıslerı yolunda gıtmıyor dedı dıkkat et dedı katına destesı ıle de baktı hatta verdıgı tarıhden bırgun once sevgılım küstü bana o gun bugun hala küs hatta
zuhal guzel bakıyor onun dedıklerını de yasadım hatta bkoye gıdınce sadece ona baktırıyorum

yesılkoyde bı kadın var ama cafe nın ısmını bılmıyorum cafede degıl cay bahcesı gıbı sadece o kadın var onunda ısmı gulden abla
onun onunde bı cafe daha var orda duygu ve melıs var eskı dejavudakı kızlar duyguya baktımadım hıc kısmet olmadı ama melısde ıyı

Arkadaşlar Merhaba,

Hesaplarıma göre şu ana kadar 70 falcıya filan gittim. Ankara, Adana, Mersin ve İstanbul. Anda olanları biliyor olsalar da gelecek için doğru tahminlerde bulunamıyorlar. Su Karakuş, Nuray Sayarı filan bilemez. Nuray Sayarı sempatik biri ama tutmadı neredeyse hiç bir dediği. Hayatımda kimse yokken birinin oldugunu iddia etti. Şehir değişikliği yok, aynı şehirde yaşıcaksın dedi ama ben taşındım. Su Karakuş tamamen salladı. Dediklerinin çıkmadıgını soyledigim bir e-mail atmıstım, bana kendime karsı durust olmam gerektigini filan soyledi. Dürüst degilmişim :)

İstiklal'deki cafeler yalan dolan, Cafemsi diye bir yerde Medyum Şükran var ona baktırdık , soru soruyor cevabına göre yorum yapıyor, cok paspal giyinmis bir gunumde gittim, benim iyi bir pozisyonda calsitigimi filan bilemedi. Tasınacak mısın diyor, yok diyorum, o zaman iş değiştiriyosun sen diyor. 6 aylık mı ilişkin diyor yok diyorum iddia ediyor filan.

Diğer majestikti, symboldu, caddedeki symbol filan ordakilerin hepsi tırıvırı. Kendim tarot bakıyorum, kartların anlamlarını biliyorum sonra bunların yorumlamasına bakıyorum sallıyorlar.

Bir de Filiz miydi neydi adı bir kadın var, Ataköy'ün karşısına gelen semtte akbankın üstünde oturuyor,( semtin adını unuttum) o fena degil gibime geldi ama bilmiyorum.

Bir de kendi tarotcum var özgür, cihangir'de, önsezileri kuvvetlidir, baktıran var mı ona bilmiyorum cıktı mı.

Tarot kartlarının yorumlarında kitaba bağlı kalınmaz.
İçinden geçenleri söyler falcılar. Eğer kitaba bakıp ezberlense hepimiz yapardık bunu.
Önemli olan hislerdir. Ve iyi tarot bakan falcıların çoğu tarot kartlarının anlamı için kitaptan yararlanmazlar. Rehber kullanmazlar.

çok memnun kalanlar yoktu, bile bile ritaya gittim. niye gittiysem :uhm: geçmişi bilemeyen geleceğide hiç bilemez diyorum. hayatımla hep alakasız şeyler duydum bu kadar mı sallanır kaydirigubbakcemile2 lülülülülülü

şenay katina ve zuhal bilmiş anladığım kadarıyla? peki nerde bunlar? fincan da mı?

selam daha önce söylemişlerdi evinde bakan sanırım cihangirde oturan oldukça yakışıklı gay biri olan özgür mü

Kendin yazmışsın söylediklerinin çıktığını ama hala inanmıyorum diyorsun daha ne demesi lazım:)))

canım burası biraz karışık benimkisi sorunlu bir tip tüm falcılar da bunu söylüyor kabul ilişkimiz bugüne kadar hiç düzenli gitmedi bu da kabul ama hep söyledikleri barışacaksınız ve adam değişecek dengeli olacak sonra da evleneceksiniz geçen gidişimde tarık bu barışmanızda dedi sonra barıştık baktım değişen birşey yok yine küstük ben gittiğimde bu adamın dengeye girmesi 1.5 yıl sürer eğer bekleyeceksen dedi bende sağol almayayım dedim

fal konusunda artık gerçekten sıkıldım mesela bugün de levente gideyim dedim ama hiç canım istemedi yani artık aynı cümleler sıktı çünkü onlar geçmişe ve şimdiye göre yorumluyorlar yani bu kız bu adamı seviyor adam da kızı e hep küsüp barışıyorlar nasılsa bu sefer de barışırlar e biraz da umutlandırırsak tamam ama nedense böyle olmuyor dedim ya bir tek biriz bu böyle sürüp gider bahara kadar dedi
gerçi bu sefer ben tamamen bitirdim kafamda ama çok önemli bir ayrıntı kendi falcım yıldız bir kere daha barışacaksınız ve o seferden sonra sen artık suçluluk duymayacaksın ilişkiniz bitecek dedi şu an onun dediği çıktı gibi çünkü eskiden kafamda olan soruları artık kendime sormuyorum acaba böyle yapsaydım olur muydu dediğim herşeyi denedim çünkü
yani benim için falcılıkta sonuç yıldızdır ta 5 yıldan beri
ama eger bir daha barısırsak o zaman birize de ilişki konusunda gidilebilir derim
onun dışında hepsi gelecek konusunda ya umut taciri ya da felaket tellalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…