İstanbul'da Fal - Falcılar

bu özgürün tarot falları cıkar mı

cok iddialı konuşmak istemiyorum hakkında fakat çıkıyor dedikleri, ankara'dayken 50 tlye bakarken 100' e cıkarmıs seans ücretini.

acımasızdır, yoksa yoktur varsa vardır, topu topu 2 kez gıttım 2 sene aralıklarla, ikisini de bildi. ama dediğim gibi baglayıcı konusmaktan korkuyorum bellı olmaz dıye.

Yıldızı nerede bulabiliriz peki?

Senin ki dengesizmiş ama çok,falcıları da yanıltır bu inişler çıkışlar:))
Bu arada Yıldız kim,nerede..

ya kızlar eski sayfaları yeni gördüm de herkes beni eleştirmiş ben sadece kendi gerçeklerimi söylüyorum herkes istediğine inanmakta serbest
falcılar istemediğim şeyleri söylüyor değil levent bana senin aşk hayatında problem yok bir daha falcıya bile gitme dedi hepsi çok yakın bir zamana kadar sevdiğim adamla evleneceğimi söylüyorlardı yukarda da anlattım gerçi yok ekimde nişanlanacakmışız falan da şu an birbirimizin yüzüne bile bakmıyoruz
tek söylemeye çalıştığım şu falcılara bugün için gidin sorularınız için gidin ama gelecek için söylediklerine tamamen kendinizi kaptırmayın çünkü bugünden yola çıkarak konuşuyorlar ben bunu çözdüm mesela bana öyle yapıyorlar mesleki olarak probleminiz yok ne bilim din mezhep farkınız yok onun ailesine girmişsin seni seviyorlar senin ailen onu seviyor adam çapkın değil hayatında biri yok seni çok seviyor senin hayatına bu girecek ama sen seçimini bundan yana yapacaksın e dışardan ben de baksam 10 gün sonra evleniriz derim ama malesef onların dediği gibi olmuyor
bu arada adasuri senin dediklerini dikkate bile almıyorum cevap vermeye lüzum görmüyorum
işin iyi mi kötü mü tarafı bilmiyorum ama artık bunu duymak bile beni mutlu etmediği için gitmiyorum
uzun uzun anlatıp sıktım belki sizi ama falcıların benim için gerçek yüzü bu
yeni bir falcı arayışında falan da değilim artık çünkü gelecek için gitmiyorum ben
sorunlarım olduğunda sadece benim göremediğim noktaları öğrenmek maksatlı bugünü iyi bildiğini bildiğim bir falcıya gidiyorum o kadar arada da çok iyi referansı olan birini denediğim oluyor

Senin ki dengesizmiş ama çok,falcıları da yanıltır bu inişler çıkışlar:))
Bu arada Yıldız kim,nerede..

canım yıldız ankarada ortaköy cafede bakıyor ben kendisine ankaradayken hep baktırırdım sonra izini kaybettim tryamour buldu ben de işi gücü bırakıp ankaraya gittim yanına o zaman da bu fala baktı işte
gecen advocate de gittiğini söyledi hatta fena bulmamış
buradan birkaç arkadaşa telefonla bakmıştı ama bir kerede ben telefonla baktırdım yüzyüze kadar iyi bakmıyor onu söyleyeyim kısa bakmıştı bana telefonla
öyle işte...

Alevko
Ne kadar karamsarsın.
Buradaki tüm falcılara illaki bir olumsuzluk belirttin.
Sen galiba bombayı sona saklıyorsun.

Buraya yazmıyorsuuuuun :)))))sositososito

shiaya senin olumlu gördüğün biri varsa söyle ben de gideyim
gerçi söyledin ona da gittim ama bana evlenmişsin çocuğun var dedi(daha hayatımda sözlenmedim)
eski erkek arkadaşım için yine evlenmiş boşanmış dedi
sonra da psikiyatristlik yaptı o kadar
gül dedi herkes gittim yıllar önce ölmüş babam için en son ne zaman gördün ara bir dedi
herkes dilek dilek dedi,e gideyim dedim , izinli olduğum bir gün sağanak yağmur vardı yine gittim hem de öğlen 12de maksat kafası rahat olsun, yine yıllar önce ölmüş annem için bel ağrıları var dedi mümkündür dedim sonra bunlara gerçekleri söyleyince bir lafı çevirişleri var görme gitsin
yani buna karamsarlık diyorsanız bilmiyorum
ben hep söylüyorum forumun başından beri yıldız dışında bana geleceği tutturan falcı olmadı onunki de tesadüf mü gerçek mi bilmiyorum ama sanırım herkese hayatta bir falcı geleceği tutturmuştur işte kimisine levent kimisine serkan kimisine başka biri ve bu da sanırım insanı fala başlatan sebep

yelkovan cafe handan ben gittim
artıları: kimsenin olmadığı bir cafe kuytuda sessiz sakin
şirince bir kadın tarot bakıyor reklama ihtiyacım yok kim gelirse diyor kahve de bakıyormuş ama tarotta iddialıymış
nasıl bir fal oluyor biliyor musun yani her tarot kartının bir anlamı var )onun kartları da o kadar eski ve silnmiş ki anlıosun ki bu işi yıllardır yapıyor) o da bu anlamları iyi bilior
bir sohbet havasında kartları sana aktarıyor sadece burç söylüyor doğru biliyor ve kimsecikler olmadığı için istediğin kadar soru sorabiliyorsun ama daha çok gelecek yorumları bir abla havasında hani sanki gördüğünü değil de kendi yorumunu söylüyor gibi
bana da küsken ara sonra kaybeder üzülürsün falan dedi ama ben gazına gelmedim tabisempatiksalakcinni

cnm benim ben kimseye kefil falan diilim...sadece onların bana falları cıktıgı ıcın onlardan bahsedıoyorum..ben cok falcıya gıttım baktırdım ama kötü bakanları nıe burda soolımkı?tabıkıde ıyı bulduklarımı solıcem tawsıe edıcem ama bazı arkadaşlar bana ıthamlarda bulundugu ıcın yanlış anlaşıldm..ben hülya die bi falcıdanda bahsettım mesala cok ıyı dıe ama o tasındıgı ıcın onu bulamıorum ve kımseyede orda bakıo fln dıe bahsedemıorum..olay bu yanii..

şimdiye kadar gittiğim tüm falcılar levent hariç hemen hemen aynı şeyi söylediler bir tek levent farklı şeyi söyledi bana enteresan bi şekilde.Çok falcı gezdim mi? yani cok degil ama az da sayilmaz...en son levente baktirdim baktiris o baktiris bi degisiklik var mi su an bisii yok dedegi zamana cok az kaldi burda bi cok yerde okudum zaman konusunda cok iyi diyolar evet 2 kisiye soyledigi seyler cikti...

Ayy Ayhan olmasın o:) telefonları açmaz, evde bakmaz, 20 tl ye bakıyor, cafede buluşur. eğer oysa yaz buraya da nasıldı diye...

Ben baktırdım ÖZGÜR'e...o anı biliyor zaten ve ne düşündüğümü de, kendisi de söyledi "telepati yapıyorum şu an düşüncelerini okuyorum" diye. o konuda gerçekten yetenekli lakin yaşam koçu gibi daha ziyade. benim düşüncelerimi bilip ona göre yönlendirme yaptı. gelecek için henüz bir şey çıkmadı, zaten gelecekten de çok az bahsetti. ancak o an için yaptığı değerlendirmeler iyiydi... sana çıktı mı dedikleri hiç?

hmmm Levent'in zaman mevhumu biraz şaşabilir ama çok sağlam örnekleri var biri de ben, tutturduğuna gerçekten iyi tutturur. iyi bir tarotçudur aslında, bir de iyi bir zamanına denk gelmişsen tadından yenmez.

Ben o zaman Ankara'ada oturuyordm , istanbula gidiyosun dedi, gitmelisin dedi, burda yapacak bişeyin kalmamış dedi. aaa deli midir nedir dedim. hiç hesapta yokken buraya tasındım. bırı vardı hayatımda, olmayacak dedi, çatla patla olmaz dedi, olmadı. arkadaslarımla ılgılı soyledıklerı cıktı bı de. bı arksım cıkarken sınırınden agladı bosuna para verdık fılan dıye, kıza dedıklerı cıkıyor ama sımdı. yanı ben begenıyorum yorumları fılan ıyı oldu.

hmmm Levent'in zaman mevhumu biraz şaşabilir ama çok sağlam örnekleri var biri de ben, tutturduğuna gerçekten iyi tutturur. iyi bir tarotçudur aslında, bir de iyi bir zamanına denk gelmişsen tadından yenmez.

arkadaşlar bahsettiğiniz symboldeki levent ise tam bir facia diyebilirim. 2gün önce baktırdım. 2.5-3 yıllık bir ilişkimin bittiği iddiasıyla başladı. hayatımda 3 yıldır kimse yok dedim, ay kafam karıştı şimdi deyip geçiştirdi. olan hiçbir şeyi bilmediği gibi 2yıl sonrasına senaryo yazıyor resmen. gelecekte evleneceğim kişi ve süreceğim hayat üzerine yorumlar yaptı. bir de kıyafetimden yola çıkarak iyi bir işimin olduğunu söyledi. oysa 1yıldır çalışmıyorum. kötü bir zamanı deyip geçelim mi bilemedim ki:bbo:

bundan yillar once taksimdeyken baktirmistim dedigi olmustu bi arkadasimla gitmistik ona da cikmisti bu yilin basinda aklima geldi caddeye gectigini soylediler mart gibi filan baktirdim ilk 3 kere filan gittim sanirim ondan sonra sonuncusu da bu yaklasik 3 hafta once...her seferinde ayni tarihlerle ve birine paralel seyler soyledi.onunla ilgili ilgili inandigim elektirigin tutmasi tuttuysa biliyo evet dedigin dogru iyi zamanina denk gelmek de onemli...bu soylediklerinin cikmasini istiyo muyum evet istiyorum belkide o yuzden inaniyorum...

benim goturdugum 2 arkadasima da bilemedi evet cok sacma seyler soyledi boyle de oldu yani...nedeni ne anlayamadim... ben ne yasiyosam aynisini soyledi benim dusuncelerimi karsi tarafin dusuncelerini saglam tutturdu diyebilirim yani....

avcılarda tuhafiye tarzında bir dükkanda fal bakan biri var...adı yasemin ...duyan giden var mı?

Nerde bu levent?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…