İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de topraka baktıracam bir gün,bir de tekrardan deneyimli bir fal dinleyicisi olarak armağana baktırabilirim
anadolu yakasında şöyle tam not vereceğim biri kalmadı sanırım

valla toprak'a ben baktırmıştım saçma sapan bir şey sürmeli hokkabaz gördükçe diken diken oluyorum, çok vasattı. yine de dene tabii belli olmaz sana tutar belki...

zaten biraz önce toprak ile ilgili yorumlara bakarken senin onla ilgili yorumlarını görüp güldüm
ama tarıktan iyi diyenler de var denemesi bedava olmasa da ucuz:))

tarıka gitmeme gerek yok çünkü tarık fallarında değişiklik yapmıyor çok ilginç bir şekilde her seferinde aynı cümleleri kuruyor
katre sen angels zeynepi mi denemiştin nazı mı

tarıka gitmeme gerek yok çünkü tarık fallarında değişiklik yapmıyor çok ilginç bir şekilde her seferinde aynı cümleleri kuruyor

naz'a baktırdım. tarıkla aynısını söyledi cnm o da-tatlicadiarzu-

Angels kadıköy angels mı? Ben baktırdım orda birine hiç beğenmemiştim ama adını öğrenmemiştim kadının...

Bu da olabilir evet... boshayallersmile

Artık Tarığa gitmek zorunlu bir hal aldı bende gidicem şutarafagitti
Bide kızlar siz hiç Kadıköyde barlar sokağında yelkovan cafemi nedir duydunuzmu hiç? Bir arkadaşım söledi 2-3 yıldır giderim çok iyi diye.Sizin aranızdanda giden oldumu? Valla Tarığa gidicem olmadı napim bayağıdır fal baktırmadım ki :teytey:

Tarığa gitmek farz canım =))) Yelkovanı duydum ama Kadıköyde iyi falcı olduğuna inancım hiç yok en son Çalgıcı cafe diye bir yere gidiyordum Şifa hastanesinin orda... Ordaki kadın tarot bakıyordu %40 tutturmuştu şimdiki olayları gelecekle ilgili dediği hiç bişey çıkmadı...

alevkocumm merali sormussun..dedıgın meralse ucurtmada o... dılegı kesfetmeden once ona gıderdım gecen seneden berı... ve gecen seneden sonra ılk kez gecen ay gıttım ..ıyıdır meral de.. gelecekte soledıklerı gecte olsa tutturmustu 1 sene gecıkmelı olarak kadınlar kahvesınden coktan ayrılmıs o ... sımdı ucurtma cafe de.

merhaba burmilla melekler kahvesine gitmeyi düşünüyordun gittin mi?

gıtmedım smılecım( vazgectım o sokaga gırdım ve gerı dondum .. gulsene gıdıcektım zaten..bırden vazgectım ...gulsenı denemek ıstıyorum ama orda...

izmir örnekköy pasaklı birsen e gittim yaklaşık ses kaydına aldım 35 dk baktı. Kadın kafayı tırlatmış başına tülbent geçirio yüzü görünmüo suya birşeyler okuyup konuşuyor. 35 dk dinledim aman aman elle tutulur birşey demedi. Çok methini duydum çok iyi diye ama yok yani. bana bekar mısın diyo evet diyorum fala başladı bana bekar olduğunu söylediler diyo. özelde çalışıyorum devlette çalışıyorsun dedi. Boşa verilen bir para oldu.Ne geçmişim ne geleceğimle ilgili zerre bir şey bilemedi.

anadolu yakasında cevizlide hastane yolu üzerinde cafeyi bilmiyorum duydum bir yakınımdan bir erkek falcı varmış çok ii diyorlardı söyledikleri çıkıyor falan onu bulsam aslında ona gitmek istiyorum aslında

içinde bulunduğunuz durumu,ortamı, ya da kişilik analizi gibi şeyler istiyorsanız, bu konuda arzu çok iyi derim..nostra damus cafe de çalışıyor şaşkınbakkal şubesine geçmişti en son. ama geleceğe yönelik söylediği şeyler pek çıkmıyor, yasakkelime. ama gelecek hakkında bir kaç tane çıktığıda oluyor :1rolleyes:

kangıren olmuş bir ilişkim var.Hani şu birbirine deli gibi aşık olup geçinemeyen birbirini yiyen çiftler vardır ya .ağlaya ağlaya kavga gürültü ayrılır acı çeker.İşte onlardan biride benim .

Herseferinde aynı şeyleri söylüyor olması tutarlı olduğu anlamına gelmiyormu,demek ki görüyor da söylüyor.

10 yıllık evliydi ama yani o tarihlerde bir sevgilisi yoktu kocası vardı o da öldü

Tarık arkadasıma eskı sevgılısyle ılgılı arıyacak ve dönecek sana demişti,arkadaşımda çocuğu istemediği için üzülmüştü bu yorumlara ama baktıralı 5 gün oldu çocuk gerçekten aradı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…