Sandviç - Kanepeler Ispanaklı Peynirli Güneş Poğaça ve Sucuklu Menemen -Pakmaya sponsorluğunda

Bundan güzeli olmaz dedikce daha bi guzelli ortaya çıkıyor maşallah becerikli hatunlar kaynıyor kk
Senden daha güzelini bekliyoruz Zelifme Baltacı deynepnaz ile dün akşam 12. sıra 13. sıra muhabbetine bakma.. Aç konunu bence
Belki o da gaza gelir Gaz verirken iyiydi millete

Ispanağa bayılırım 
Ellerinize sağlık başarılar
Çok teşekkür ederim Nameaver Mevsimi bitmeden ıspanaklı poğaça türevi yapmak istedim.. Bu arada öyle göründüğü gibi zor bir tarif değil, yani normal poğaça yapmakla aynı.. Denemeni tavsiye ederim..

Bende genellikle börekte ıspanağı sucukla kullanmayı tercih ediyorum
En kısa sürede deneyeceğim teşekkürler

Senden daha güzelini bekliyoruz Zelifme Baltacı deynepnaz ile dün akşam 12. sıra 13. sıra muhabbetine bakma.. Aç konunu bence
Belki o da gaza gelir Gaz verirken iyiydi millete

Azzz sonra misss kokularla geliyorum
deynepnaz hadi ama ya ne mızıkcısın yaa
Bu saatte ne kahvaltısıysa artık

Çok teşekkür ederim Vuslat..
Elimizden geldiği kadar.. Sizede başarılar dilerim.. Güzel geçecek bir yarışma gibi.. Gerçi ben ilk kez katılıyorum ama
Ben de teşekkür ederim Ne güzel, devamı da gelir:) Yarışmaya ilk katılımdan itibaren azıcık bağımlılık yapıyor

Ben de teşekkür ederim Ne güzel, devamı da gelir:) Yarışmaya ilk katılımdan itibaren azıcık bağımlılık yapıyor
Doğrudur , ama eğlenceli bağımlılığa benziyor..
Ben masayı hazırlarken, sanki o gün misafirim gelecekmiş gibi biraz heyecanlı hazırladım acele acele

Doğrudur , ama eğlenceli bağımlılığa benziyor..
Ben masayı hazırlarken, sanki o gün misafirim gelecekmiş gibi biraz heyecanlı hazırladım acele acele
Evet çok eğlenceli Ben yaklaşık 2 buçuk 3 senedir yemek yarışmasındayım ama halâ ilk katılıyormuşum gibi heyecan yapıyorum her seferinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…