İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

Harflerin kenarları silinmiş gibi. Her bir harften bir çizgi barındırıyor sadece.

inşallah kocasına 'neden böyle bşe yaptın' die bile sormadan def eder başından. ergen kafalı bşi dicem ban yicem susaym

mujum gelişme yok mu ?
Bence arkadaşınız adamın sembolik dilinden bir yazı yazıp kocasına göndersin. Felegini şaşırır valla

Kızlar bulana Tebrikler deyip şu ergen irisi çapkın herife zeka emaresi adletmeyelim bence.basit bi alfabe oluşturmuş altı üstü dikkat edince hemen çözdüm gece sahur hazırlarken. O kadar matah bişi deil.Yalancının mumu hesabina döndü işi. Asıl şimdi o bayan ne tepki verecek ben onu merak ettim ve üzüldüm gercekten

Valla tebrikler kızlar.. ama şimdi asıl önemli olan bu kendini zeki sanan arkadaşa aynı dilde güzel bi cevap yazması lazım ki feleğini şaşırsın g.zekalı!!

Ayni dilde bi saydirsin eşi.Kendim çözdum öküz desin .
Yada onun hesabindan sultana saydirsın .

Osen Canim birinciyi cevirmistik zaten ikincide de: "Bugun de aglattin kahbe (cok ozur dileyerek) olsun Allah goruyor ve biliyor. Sultan." yaziyor. Keske Canan olsaydi dediniz Canan esinin adi mi?

mujum gelişme yok mu ?
Bence arkadaşınız adamın sembolik dilinden bir yazı yazıp kocasına göndersin. Felegini şaşırır valla

Anlattım ne yapacak bilmiyorum. Ama onun alfabesinde bisey yazıp alıcaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…