İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

Yazı çözülmüş de ben bu evlilikteki sorunların çözüleceğini hiç zannetmiyorum, abla dediğiniz arkadaş belki "sultan kim" diye kavga eder kocasıyla çok çok 3-5 gün küser sonra sar başa olur.. Ada'm bunca şeyi paylaşırken kadın hiç mi sormamış ne yapıyorsun sen diye? Bir de vukuatlı diyorsun, boşuna kurcalamasın madem sineye çekip susacaksa...
Çok üzgünüm ama gerçekler bunlar...

Canim dedigin dogru. Dogum gunun kutlu olsun yaziyor. Karekod falan degil. Hatta ilk satirda da unutmadim yaziyor sanirim. En alt satirda da sultan yaziyor hatta galiba.
Unutmadim. Dogum gunun kutlu olsun. Sultan.

Kbyın ama yuh diyorum. Biraz inceleyince dediğiniz gibi yazdığı anlaşılıyor. Zekanıza hayran kaldım. Dedektif olmalıymışsınız

Bu arada tebrikler arkadaşlar cidden de öyle yazıyor okudum ben de. Transkripsiyon yazısı gibi olmuş. İlk öyle bisey sandım.

konu sahibi alfabe çözüldüğüne göre, aynı alfabeyi kullanarak arkadaşınız da "Allah belanı versin şerefsiz,beni sultanla aldatmak için alfabe uyduracağına adam ol!" yazsın ve mealini de yazıp paylaşsın. bir de güzel etiketlesin.

gelgelelim eşim bu şekilde şeyler paylaşsa uydurduğu alfabe olduğunu anlarım orası kesin ama hesap da sorarım. hani tamam eminim diyene kadar sorarım söylemezse zaten o evlilik bitmiştir.
eşler arasında gizli kapaklı şeyler olmaz ki.!

Osen Canim birinciyi cevirmistik zaten ikincide de: "Bugun de aglattin kahbe (cok ozur dileyerek) olsun Allah goruyor ve biliyor. Sultan." yaziyor. Keske Canan olsaydi dediniz Canan esinin adi mi?

Yeni paylaştığı kağıdı da gördüm ama sabah işlerinden dolayı pek bakamadım. Çözdüğümüze üzüldüm aslında, sadece 1 yazı olsaydı belki açıklaması olabilirdi adamın ama devamı da var. Ve arkadaşın paylaşmadıkları da var anladığım kadarıyla. Yazıklar olsun böyle adamlara ne diyeyim bilemedim.

Gercekten cok cok buyuk yaziklar olsun. Yuva yapmak ne kadar zor yikmak ne kadar kolay. Adam cocuklar gibi liseliler gibi egleniyor karisini ve isin ucunu hic dusunmeden. Evli insana bosan demek cok zor ama bu abinin iflah olacagini sanmam. Boyle gider bu. Direkt kurtulsun esi bu ergenden. Hatta bence arkasindan bir de kutlama yapsin. Pastalar kessin. Sadakalar dagitsin kurtuldugu icin.

zekanıza hayran kaldım aama bravo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…