İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

@asdes Canim birinciyi cevirmistik zaten ikincide de: "Bugun de aglattin kahbe (cok ozur dileyerek) olsun Allah goruyor ve biliyor. Sultan." yaziyor. Keske Canan olsaydi dediniz Canan esinin adi mi?

Kizlar cozdum sizin taktiginizle. Tekrar baktim yaziya. Sagda solda karisiklik oluyor bazen ama okuyabildim.
Bi su sari kagittaki ok gibi bisey varya, onun altindaki yazani okuyamadim. Orda ne yaziyor?

Pes dogrusu kim cozdu bunu yaa bravo valla. 2 saattir bakiyorum benzetmeye calisiyorum cok tuhaf geliyor s harfini bi garip sifrelemis nasil cozdu bunu o kisi??

Adam feci çapkın. Cesarete bak ya birde paylaşmış

Ergenken benimde vardı arkadaşlar arasında. Özellikle derste yazışmak için iyi oluyordu. Yakalanınca inkarrrrrrrrrrrrrrr
Her harfe karşılık bir şekil boşluk virgül nokta için ayrı şekiller vardı. Böylece ip gibi boşluksuz oluydu kimse bir şey anlamıyor

İlk mesaj...unutmadim doğum günün kutlu olsun sultan..
İkinci mesaj....Bu gün de ağlattin kahbe olsun Allah görüyor ve biliyor ..Sultan.

Her harf bi sekil

Valla ben orda bilinmeyenli denklemlerden baska bir sey gormuyorum. Bunlari nasil cikardiniz?

bugünün tarihini atsın boşanıyoruz sultanla mutluluklar yazsın arkadaş .

Valla ben orda bilinmeyenli denklemlerden baska bir sey gormuyorum. Bunlari nasil cikardiniz?

Şöyle anlatayım her harfi yuvarlak hatlarla değil de kare kare çizgili kesikli hatlarla yazılmış gibi düşünün ve o harflerde bazı çizgileri silmis B harfi üç paralel küçük yatay çizgiye donmus mesela D harfinin dik çizgisi gitmiş yarım daire şekline donmus mesela..

Adamda bayram etsin kurtuldum diye:)bence sultaninda ....seninde.......yazsin.bosluklari istedigi gibi doldurabilir....
sanmam bayram etceğni. her erkek gbi pişmanım şöyle böyle cahillik ettm affet fasa fiso.....adam böyle yapcak cesareti buldğna göre karısı biraz saf olsa gerek ( kalbi temiz) muhtemelen inanacaktr

Zavallı ergen şu ergene bu sayfanın linkini atın ..he he dumura uğrasın bi.
Kimbilir zavallı eşi etrafında dört dönüyordur belki bizimki şifre dili ve edebiyatı okuyor..boşanma isteğinizini bu şifreli dille koysun uyurken yanına doğru avukata...

altta yazanı çözemedim.

ben 2015 sanıyodum 2014 e kadar gitti mesajlar. ablanında boşanacağını falan sanmıyorum. boşvermiş görümce uyarmasa haberi bile olmayacak

Eklentiler

• xxxxx.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 412
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…