İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

Ya s harfi birbirine paralel aynı hizada olmayan eğik hizada iki çizgi idi Ş harfi için alttaki nokta yerine bi çizgi daha .Sondaki z harfi yine paralel iki çizgi ama eğimi s harfinin tam tersi yönde. S harfini sola z harfini sağa yaslamis yazarken .bence yani öyle ☺

Sultan bunun ne mal oldugunu anlamış terk etmiş. Ama adam aşık.gorusmuyolar bence o yuzden esi bosanmayabilir.

Lise 2deyken tuttuğum günlüğe ultra gizli bi şey yazınca kullanırdım ben de kendi uydurduğum alfabeyi.

Amca hiç yaratıcı değil çok kolay okunuyor.

Son düzenleme:
ya bu adam bence tedavi falan görüyo. o sultan şerefsiz yazan resimde görünen ilaç ne ilacı onu görünce aklıma geldi bence hasta.

çünkü bu gerizekalı değilse bi insanın başvuracağı bişey değil.

adam ne iş yapıyo? allah aşkına mesleği ne? kaç yaşında?

Valla ben orda bilinmeyenli denklemlerden baska bir sey gormuyorum. Bunlari nasil cikardiniz?

Harflerin sadece bazi cizgilerini kullaniyor adam bilgece. Mesela ), D harfi oluyor. Mesela | U harfinin bi parcasi sadece. Brinci sayfadaki resmi " UNUTMADIM" diye denklestir gorceksin.

Harflerin sadece bazi cizgilerini kullaniyor adam bilgece. Mesela ), D harfi oluyor. Mesela | U harfinin bi parcasi sadece. Brinci sayfadaki resmi " UNUTMADIM" diye denklestir gorceksin.

Evet anladim ama yine de tam okuyamadim denilen seyleri :))

Evli koca adam olduğu söylenmese, dalga geçen bi ergen falan diyecektim.
@Sephoraa nın dediği türden bi şey olabilir. Bu arada bende günlük yazarken senin yöntemi uygulama kararı aldım sephoraa

Şuan anladım ki, KK nın kadınları bir araya geldiğinde hiç bi sorun çözümsüz, hiç bi sır hiç bi şifre gizli olarak kalmıyor, kalamıyor
O kadar inceledim, söylediğiniz harfleri yerine koymaya çalıştım yinede çözemedim. Helal olsun valla.
Konunun devamını merak ediyorum.
Sultan kimmiş ?
Bu adam ne tür bi değişik ?
Karısı öğrendi mi durumu ?
Öğrendiyse naptı ?
Çocukları var mı ?
Kaç yıllık evliler ?
Adam kaç yaşında neyin nesi nasıl bi manyak ?
Sultan, karısını aldattığı kadın mı ? Yani adam evliyken mi bulmuş bu sultanı, yoksa karısından da önce varmıymış ?
KİM BU SULTAN ?!
Sultan kim ?
Sultan kim ??
Sultan kim ???
Konu sahibi bi özet geçse keşke sorularımla alakalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…