İş arkadaşı

Bana normal gelmedi bu durum. Eşinize bak eşimle aram bozuk, aslında ondan çocuk bile istemiyordum aslında gibi bir mesaj veriyor.

Bana normal gelmedi bu durum. Eşinize bak eşimle aram bozuk, aslında ondan çocuk bile istemiyordum aslında gibi bir mesaj veriyor.
Valla bana da hiç normal gelmedi acaba bendemi sıkıntı diye düşündüm ama herkes böyle diyor izleyeceğim bir süre ne oluyo ne bitiyor eşim iyice anlatsın ona göre bir aksiyon alacağım

Samimiyetten öte, seviyesiz bir durum bu. Hep iş arkadaşımız var ve içlerinde elbet sevdiklerimiz var. Ama böyle seviyesiz bir muhabbet olmaz. Kadın belli ki zarf arıyor net ve açık. Peki eşiniz neden bunları dinliyor?

İş arkadaşım gelip karısıyla üreme anısını bana anlatamaz, denerse pişman ederim ve dinlemem bile. Özel hayatını, evlilik hayatını bile bilmek istemem, beni ilgilendirmez. Eşiyle normal sorunları varsa bile beni enterese etmez.

Tabi ki gerek yok. Tehlikeli sular

Senin kocisko o genişliği vermiştir.

Kadın bunları eşinize anlatmış, koştur koştur onun da gelip size anlatması aşırı saçma, eşiniz boşboğazlık etmiş.

Bu hafta kadın çalışanın, iş yerinden tanıdığı erkek çalışana yaptığı üçüncü ahlaksızlık konusu bu. İş arkadaşları bu kadar bel altı sayılabilecek şeyler konuşmamalı. Hani akrabası olur, kardeş gibi büyüdüğü teyzesinin oğlu olur, abisi olur hadi ona dertlenir anlatır. Ama her gün yüz yüze geldiği iş arkadaşına bunu anlatmazsın. Rezalet.

Kocana bu kadının niyeti kötü desen, adamın aklına belki karpuz kabuğu düşecek. Adam belliki iyi niyetli dinleyip, gelip sana yetiştiriyor. Bence bir gün iş yerine git kadınla konuş, eşimle her akşam sizden konuşuyoruz, eşim çok derdinizi anlattınız, alkol sorununuz varmış, benim yeşilayda çalışan tanıdığım var size numarasını verebilirim gibi bir şeyler de. Aklı başına gelir kadının.

Valla suç kadında değil,
Suç ona o samimiyeti veren eşinizde...

Size eşiniz mi anlattı kadının söylediklerini?

Bu derece bi samimiyet iş ortamında ne münasebet.Yıllar geçer samimi konuşmalar olur ama böyle değil cocugu bile istemeden yaptım nedir yani.En fazla kocandan bi dert yanarsın.Bir kaç aylık iş arkadaşlığindada bu derece samimiyet çok fazla.Kadın kocamı sevmiyorum deyip ince mesajlar veriyor orası bellide kocanızda biraz gevşek kusura bakmayın.O boşluğu bulmuş kadın.Bunun sonu iyiye gitmez benden demesi, kocanın yularını biraz sık sen cok konuşmak istiyorsa seninle konuşsun.

Bunlari hic bir koşulda konuşamaz bu yakinlikta kiz arkadas meseleleri zaten bana göre seyler degil. Boyle bir şey gorursem bu pek iyiye gitmez acikcasi.
Ben gercekteki kiz arkadaslarima bile evliligimle eşimle ilgili detaylar vermem kötü olarak degil yani aramizdaki romantik özel şeyleri de tutup anlatmam mesela.

Yakin arkadaslik tamam ama cocugu yanlislikla yaptima varan bir konusma cok seviyesizce.

Pardon da esiniz böyle bir konusmanin icine nasil dusmus ve size bunu neden, nasil anlatti?
Bende kendisine direkt bu konuyu konuşucak samimiyeti ( seviyesizliği ) nerden kurdunuz diye soracaktım ki sanki anlattığı normal birşeymiş cevap verdim daha fazlasını anlatsın diye sonra döküldü zaten fakat öncesini öğrenemedim

Gelde benimkine anlat böylr birşey yapıyorsa bile farkında bile değil eşim

Hahahah işin ilginci ne biliyormusunuz benim kocam bazen fazla tilki bazen de fazla masumdur sanıyorum erkeklerin yarıdan fazlası böyle . Bana asla ihanet etmeyeceğini ya da yanlış yapmayacağını bilirim, allah da utandırmasın bu konuda . Hanımefendi bana gittiğim bir vakit arada iş yerinde valla hepinizin eşlerini tanıyorum bişey olursa hemen yetiştiririm rahat ol falan diyordu bende neden böyle birşey yapsın benim kocam vs diyordum en son bu olayı gelip anlatınca içime bi kurt düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…