internetten alışveriş yapmak

srderm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
11
1
arkadaşlar güvenilir bir alışveriş sitesi arıyorum...
tavsiyeler ve önerilerinizi bekilyorum. bide şu site site nasıl fiyatları uygun ama kapıda ödeme seçeneği var mı acaba

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla canım Gittigidiyor.com'dan ben sürekli alısveris yapıyorum aldığım kıyafetler olsun hicbir sorun yasamadım,öneririm :)

Markafoni, Trendyol, 1V1Y.. Hem güvenilir hem de herhangi bir aksi durum olduğunda iadeleri sorunsuz

Kapıda ödemeli olarak buycosmo ve bellamoladan alışveriş yaptım. Ürünleri orjinal, kozmetik alışveriş sitesi bunlar

porselen türü kırılacak şeyleri internetten almanı tavsiye etmem .

n11.com dan da alışveriş yapabilirsin ben gecen bır mont aldım orjınal fıyatıda uygundu hersey bulabılırsın

n11.com dan da alışveriş yapabilirsin ben gecen bır mont aldım orjınal fıyatıda uygundu hersey bulabılırsın

ben genelde kıyafetleri tozludan alıyorum. yedigünmoda butigo markafoni bu sitelerden alışveriş yaptım ve hiçbi problem yaşamadım. tavsiye ederim. n11 den de sipariş verdim ama henüz gelmedi heyacanla bekliyorummm... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

gittigidiyor ve n11 sadece aracılık yaptığı için ürünü satan firma güvenilir mi diye iyice araştırıp yorumları okuyup sonra alın.

canım bende tekir diye bi uygulama keşfettim markaları seçiyorum o bana haber veriyor tüm sitelerdeki indirimleri baya bir kampanya var

Alışveriş yapıp memnun kaldığım siteler;
N11; Tablet Bilgisayar, beyaz eşya
Turuncukasa; H2o Sensibio
Bellamola; Parfüm
Hepsiburada; Taşınabilir Hard Disk
Markafoni, Trendyol, Morhipo, 1V1Y, Zet; Giyim
Şehir Fırsatı, Yakala.co; Yemek, Kültürel, Eğitim...Aklıma şimdilik bunlar geldi

Trendyol ve markafoniden sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz. Instagram Dada kapıda ödeme mvcut hesaplar var..ordan da hiçbi sorun yaşamadım.

valla ben ilk defa geçen hafta diye bi siteden alışveriş yaptım facebookta gördüm ürünler sorunsuz geldi fiyatlar çok iyi kapıda ödeme var

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliveris yapıp hiçbir konuda sorun yasamadigim siteler:
Gittigidiyor
Taç online
Karaca Home online
Bernardo
English home
Evim net
Defacto
Lcwaikiki
Arces pazarlama
Aker
Alvina
Mizu
Altin esarp
Armine
Mavi

Kiyafet ve ceyiz dekorasyon mutfak ürünlerini genelde netten alırım hem daha uygun hemde ayagima kadar geliyor. Bu sitelerden cok alışveriş yaptim ve hala da bazılarından yaparım.
Sorun yasadiklarim :
Tozlu (ürünlerin dikisleri cok kötü kalitesiz)
Markafoni (kirik urun)
Evidea (tedarik edemiyorlar ve paranizi size hediye çeki adi altinda evidea hesabiniza yansitiyorlar.iptal edin dediginiz urun bi bakıyorsunuz ertesi gun kapinizda)
E-tesettür ( iadesi sorunlu)

Simdilik aklimdakiler bunlar :) bana yakinda kocayida netten siparis vereceksin diyorlar ama şükür ki o daha kocam olmasada var :KK15:

Morhipo'dan alışveriş yapan var mı? Ben bir bot beğendim, kardeşime kendime alacağım ama numara olmazsa değişiklik kolay yapılıyor mu? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen?

hangi siteden yaparsanız yapın sadece karttaki bilgileri girerek alışveriş yapılan sitelerden uzak durun. ben telefonuma smsle onay şifresi göndermeyen sitelerden alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. 3d-secure özelliği oluyor sanırım

arkadaslar bilmediğiniz sitelerden almayın o kadar güvenilir siteler var

Elektronik eşyaları genelde hızlıal.com dan almayı tercih ediyorum telefonumu 2 yıl önce ordan almıştım bir problem yaşamadım yeni evimin elektrik süpürgesi ütüsü blenderi vs vs hep ordan aldım müşteri hizmetlerinden de ciddi anlamda memnunum aradığım zaman muhakkak işlemi çözüyorlar... Şiddetle tavsiye edebilirim...

X