internetten alışveriş yapmak

Her site farklı kategoride alışveriş için uygun olabiliyor. Burada pek bahsedilmemiş, mesela değişik hediyelik eşya ve ilginç tasarım ürünler bulabileceğin zet.com var ama biraz pahalı, bir de uygun fiyatlı 1dahasoyle.com var kapıda ödeme, hızlı kargo ve iade süreci iyi çalışıyor.

İnterneten bende alışveriş yapıyorum. Sağolsun Eşim dikkat etmem gereken noktaları öğretti. Ama bu zamana kadarki deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirimki trendyol markafofi N11 gibi firmalar sadece internet satış aracısı. 3-5 parça aldığınız bir paketten genelde 1 tanesi numara yada beden hatalı gönderiliyor. Bu stratejimidir onuda bilmiyorum. Ben kendi adıma alacağım ürünü önce asıl üreticisinin web sayfasında bulmaya çalışıyorum. Diğer aracı firmaları sadece modelleri görmek ve karşılaştırmak için kullanıyorum. Bide instagram pazarlamacıları çıktı yeni yeni. Çevremden alışveriş yapanlar var tam bir hezimet içindeler. Garanti yok iade yok iletişim zaten yok. Güvenerek alışveriş yaptığım 10 kadar firma var sitede sorun olmayacaksa sayfa isimlerini ve linklerini yazabilirim.

Sağlıcakla kalın güzel günler.

Bu aralara n11 alış veriş yapıyorum hatta bugün veya yarın bulaşık makinesi almayı düşünüyorum bu siteden şu an model araştırması yapıyorum :KK66:

Daybuyday den bişey almayın:KK50:
Neden acaba çok merak ettim çünkü ben o siteden çok fazla alış veriş yaptım çokta memnun kaldım. Aldıklarımın içinde elektronik eşyalar bile vardı. laptop, çaycı,ekmek kızartma makinesi,katı meyve sıkacagı,gibi ürün mesela

tozlu'yu herkes kötülemiş de şöyle bi durum var ki ben onlarca kez alışveriş yaptım bu siteden, ve pek bir şey beğenmememe kaliteye çok önem vermeme rağmen hepsinden de çok memnunum :) zaten ürünün kalitesi görsellerinden belli oluyor seçiminizi ona göre yaparsınız.. kargo hızlı, iade sorunu da yok.. benden yana tavsiye :KK66:

X