Akdeniz -Ege tatil önerisi

Gayette var. 2 senedir arkadaşımın tavsiyesiyle aynı otele gidiyoruz 5 yildizli ,denize sıfır, uhd, denizi mis gibi yiyeceği içeceği kaliteli yemekleri inanılmaz lezzetli ve çeşitli. Hatta hasta olmadan tatil yaptigim tek yer. Odaları , sahili tertemiz .Baktım temmuz ayı 5 gece 41000 tl. Alanya tarafına bakın

Gayette var. 2 senedir arkadaşımın tavsiyesiyle aynı otele gidiyoruz 5 yildizli ,denize sıfır, uhd, denizi mis gibi yiyeceği içeceği kaliteli yemekleri inanılmaz lezzetli ve çeşitli. Hatta hasta olmadan tatil yaptigim tek yer. Odaları , sahili tertemiz .Baktım temmuz ayı 5 gece 41000 tl. Alanya tarafına bakın
Hangi otel acaba?
Alanya denizi birden derinleşiyor ve taşlık geneli.
Denizi kumlu ve sığ mi?
Bizde Alanya ya da Antalya düşünüyoruz.💐

Hangi otel acaba?
Denizi kumlu ve sığ mi?
Deniz kum. Harika bir denizi var. Kesinlikle hemen derinleşmiyor. Buraya video atamıyorum sanırım videoya da çekmiştim.
Hangi otel acaba?
Denizi kumlu ve sığ mi?

Eklentiler

• Screenshot_20240630_142251_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240630_142251_WhatsApp.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 10
Ne küçük ne büyük 8 yaş

Evet 8 ☺️
Alanya da dün rezervasyon yaptırdık 29.600
4 gece 5 gündüz 5 yıldızlı otel 15 temmuz sonrası tarihimiz.
Tatil sepeti vs de 45 bin çıkıyor direk otelden aldık herşey dahil.
Buraya ilk defa gideceğiz umarım memnun kalırız isterseniz Alanya tarafları daha uygun.💐

Buraya ilk defa gideceğiz umarım memnun kalırız isterseniz Alanya tarafları daha uygun.💐
Rica etsem otel ismini veya linkini özelden paylaşır mısınız? Neredeyse 2 kat fiyat varmış uygulamalarda. Ben de bir bakayım

Neeey? Bu kadar ucuz nasıl buluyorsunuz şok oldum! 1 hafta önce gittiğimiz 1 haftalık tatile 142k verdim. 3 küçük çocuk 2 yetişkin ultra her şey dahil. Aralarında nasıl bir fark var ki bu derece uçurum var şok. Otel adı neydi acaba?

Neeey? Bu kadar ucuz nasıl buluyorsunuz şok oldum! 1 hafta önce gittiğimiz 1 haftalık tatile 142k verdim. 3 küçük çocuk 2 yetişkin ultra her şey dahil. Aralarında nasıl bir fark var ki bu derece uçurum var şok. Otel adı neydi acaba?
Haklısınız her sene mersinde gittigimiz 5 yıldızlı otelde 50 bin hesap çıkardı bize.
Alanya ya gidelim bu sene dedik.
Kırbıyık Otel 💐

Bu farkı ben de çok merak ediyorum. Dün akşam bakarken 550k gördüm nerede 30 k nerede 550k. Nasıl bir fark var aralarında anlayamıyor insan gerçekten.

Bu farkı ben de çok merak ediyorum. Dün akşam bakarken 550k gördüm nerede 30 k nerede 550k. Nasıl bir fark var aralarında anlayamıyor insan gerçekten.
Odalar çok temiz, plaj özel yakın, çocuk kulüpleri süper, tiyatroları var, yemekleri temiz güzel, her yer temiz, asla tehlikeli bir durum yok, herkes çok ilgili güleryüzlü. Denizi çok güzel. Özel havuzları var. Her havuzda ayrı etkinlikleri var. Bizim delux odaydı. Çok güzeldi. Manzarası her odanın güzel. Yani benim gittiğim otellerde, gerçekten çocuklarda aklım hiç kalmıyor mesela. Rahatça çıplak ayakla gezecek kadar temiz otelin her yeri, havuzlar gün içinde 3 kez temizleniyor klorlanıyor. Rixosa da gittim daha önce. Aquaparkları aynı şekilde harika. Bir de kimse kimseye bakmıyor yani daha görmüş etmiş müşteri potansiyeli var diyebilirim. Ha bu paralar çok ama cidden tatil yaptığınızı anlayabiliyorsunuz. Böyle diyeyim.

X