Akdeniz -Ege tatil önerisi

kızlar abartmayın yahu.
Denize sıfır olmazsa 5 gece falan olsun derseniz daha ucuza bile bulunabilir ets ye girdim baktım şimdi Antalya da düşükten sıraladım ağustos için çıkıyor bir şeyler. He kötüdür iyidir bilemem ama maksat çocuk havuzda oynasın ben 1 hafta yemek yapmayayım yatayımsa olabilir.
Ama ben bütçem kısıtlı olsa denize sıfır apart bungalov tarzı yerler tercih eder makarnayı dayardım çocuğa bir hafta 😂😂
Ben de baktım Olimpos civarı ama oda kahvaltı bile 2 gece 10000 altı yok ki. Nerde ultra herşey dahil

kızlar abartmayın yahu.
Denize sıfır olmazsa 5 gece falan olsun derseniz daha ucuza bile bulunabilir ets ye girdim baktım şimdi Antalya da düşükten sıraladım ağustos için çıkıyor bir şeyler. He kötüdür iyidir bilemem ama maksat çocuk havuzda oynasın ben 1 hafta yemek yapmayayım yatayımsa olabilir.
Ama ben bütçem kısıtlı olsa denize sıfır apart bungalov tarzı yerler tercih eder makarnayı dayardım çocuğa bir hafta 😂😂
Maksat tatil değil mi? Ben Fethiye'den günlüğü 2000 liraya ev tuttum. Bir hafta kalacağız ve 14000 lira ev kirası tutuyor, ev yüzme havuzlu sitede çocuklar girip çıksın diye. Sabah kahvaltılık malzeme alıyorsun, akşamları da çıkıp dışarıda yesen bile otelden çok daha uyguna geliyor. Biraz araştırdım mı bulunuyor illa ki keseye uygun bir şeyler ama ben daha Nisan ayında yer ayırttım. Şu anda boş yer bulmak çok zor.

Maksat tatil değil mi? Ben Fethiye'den günlüğü 2000 liraya ev tuttum. Bir hafta kalacağız ve 14000 lira ev kirası tutuyor, ev yüzme havuzlu sitede çocuklar girip çıksın diye. Sabah kahvaltılık malzeme alıyorsun, akşamları da çıkıp dışarıda yesen bile otelden çok daha uyguna geliyor. Biraz araştırdım mı bulunuyor illa ki keseye uygun bir şeyler ama ben daha Nisan ayında yer ayırttım. Şu anda boş yer bulmak çok zor.
Aynen bzde öyle yapıyoruz daha bide heryeri geziyoruz otelde olsak otelin içinde kalır 1 hafta sonra bir yeri göremez döneriz o kadar para verdik otelin herseyinden faydalanıriz diye düşünürüz en iyisi ev tutmak

Aynen bzde öyle yapıyoruz daha bide heryeri geziyoruz otelde olsak otelin içinde kalır 1 hafta sonra bir yeri göremez döneriz o kadar para verdik otelin herseyinden faydalanıriz diye düşünürüz en iyisi ev tutmak
Kesinlikle, ev tutmak en rahatı. Otellerin tek esprisi yemek ama yemeklerde çok iyi bir otel olmadıkça vasat oluyor. Benim çocuklar sabah akşam makarna, çorba yemişlerdi yemek seçtikleri için. Ev ortamı çok daha rahat oluyor.

Zahmet edip yazan herkese çok teşekkürler 🙏
Yeniden hoşgeldiniz ama lütfen rica ediyorum kapattığınız diğer üyeliğinizdeki hataları tekrarlamayın, eski üyeliğinizde aldığınız cezaların tümü kategori dışı konudan, bu üyeliğinizle de BDV’ye uygun olmayan konu açıyorsunuz, kurallara uyalım lütfen 🙏

Kesinlikle, ev tutmak en rahatı. Otellerin tek esprisi yemek ama yemeklerde çok iyi bir otel olmadıkça vasat oluyor. Benim çocuklar sabah akşam makarna, çorba yemişlerdi yemek seçtikleri için. Ev ortamı çok daha rahat oluyor.
Evet. Bizde aksam yemeklerini cogunlukla disarda yiyoruz oyle rahat oluyor.mesela Fethiye diyelim çevresindeki bütün gezilecek yerleri geziyoruz her gün başka koyda denize giriyoruz.

bende bunu düşündüm okurken.
1 hafta herşey dahil ulttasınıda geçtim 40 bine imkansız.

40 bine hersey dahil pek mümkün degil

Bizim arkadaslar kıştan rezervasyon yapti öyle çok pahalı bı otelde değildi.4 günlük 55 bin TL tuttu.sizinki ultra herşey dahil ve bir hafta 40 bine bulmanız çok zor.en az 70 bin falan tutar.

40 bine ultra herşey dahil imkansız bence

Günlüğü 40bin anladım ben. Haftalık 40 bin nasıl olabilir ki? Ben Fethiye Liberty Lykia öneriyorum. Yani bir otel bu kadar mı güzel bu kadar mı çocuk dostu olabilir? Kesinlikle çok memnun kalırsınız.

40000 liraya her şey dahil bulmanız imkansız, iki yazdır ev kiralıyorum ben.

Evet mümkün degil. Benim 5 gece 6 gün baktıklarım 80 bin TL civarı.

40 bin bütçe çok az ama ultra herşey dahil için
Hanımlar tatil uygulamarinda var gördü bu gözler 😄👀
Tabii eksik yanlış bilgi veriyorlar da bilemiyorum. Bir çoğunu uygulama öneriyor. 33 bin e bile gördüm.

Sizlerin söylediği fiyat bantlarinda otellerde var evet. Onlar en popüler sanatçı vb çok fazla sosyal imkanı olan oteller anladığım kadarıyla.

Tabii eksik yanlış bilgi veriyorlar da bilemiyorum. Bir çoğunu uygulama öneriyor. 33 bin e bile gördüm.

Sizlerin söylediği fiyat bantlarinda otellerde var evet. Onlar en popüler sanatçı vb çok fazla sosyal imkanı olan oteller anladığım kadarıyla.
Yorumlara da bakın siz, tabi vardır her bütçeye göre yorumlara bakmadan karar vermeyin

40 bin bütçe çok az ama ultra herşey dahil için
Evet 😪
Fiyat maximum 40 bin tl yazılmış. Günlük bütçe 40 binse sanırım bunun için konu açılmazdı. Yoksa ben çok fakirim.🤣
Yok biz de fakiriz 😂
Sanırım konu sahibinin piyasadan haberi yok. Her şey dâhil 1 hafta tatil nasıl 40 bin tutsun sizin kulağınıza mümkün geliyor mu?

40 bine ev kiralıyor insanlar büyükşehirlerde. Siz üstüne yeme içme havuz deniz keyfi istiyorsunuz
Ketçap mayonez de olsun mu derler size.
Otel bulma uygulamalarında var bir sürü otel.
Ketçap mayonez değil de tatlı dil olsun ☺️

Yorumlara da bakın siz, tabi vardır her bütçeye göre yorumlara bakmadan karar vermeyin
Teşekkür ederim bu konuya da değindiğiniz için 🙏
Yorumlarda bir tuhaf 150 binlik otelde de olumsuz yorum var 30 binlik otelde de. Biraz beklenti ile alakalı sanırım. O nedenle birebir burada deneyimlemis insanların yönlendirmesi daha sağlıklı olur diye düşündüm. Burada arkadaşların önerdiği otellere bakıp, yorumlarla harmanlayıp bütçeme uyarsa gidebilecegiz.

kızlar abartmayın yahu.
Aynen bu kafadayim. Sadece makarna bile yapmak istemiyorum 😂
Ye iç yat modunda bir tatil olsun istiyorum.

Zaman yolculuğu öneririm ben 5 sene öncesine. Ultra herşey dahil 40 bine ancak o şekilde otel bulursunuz. Ultra her şey dahilden vazgeçerseniz Datça süper bir yer. Koyları, yaz yakıcılığında serinliği, sakinliği muhteşem. Ama eğlence, aktivite istiyorsanız uymaz. Çocukla ultra her şey dahil otel en uygun fiyatla ancak sidede falan bulunur sanırım.

sizin çocuk küçük mü?

kızlar abartmayın yahu.

ufacık bebelerinizle 2 kişi bi çocuk bakıyonuz tabi bulursunuz😂
benim küçüğü bile çocuktan saymıyor çoğu yer.
direkt aile odasına atıyor..
büyütün çocukları gelin bura çok güzel bekliyorum😂

Biz Datça'ya gidiyorduk iki üç senedir, bu sene Fethiye'yi deneyimleyeceğiz bakalım kısmetse.

Son 4 senedir Datça ya gidiyoruz çocukla aşırı rahat ediyorum çocuk öncesi de ayrı güzeldi 🥲
Aynen bu kafadayim. Sadece makarna bile yapmak istemiyorum 😂
Ye iç yat modunda bir tatil olsun istiyorum.

Valla bulunuyor bence bütçe aralığında yorumlara göre seç. O fiyat aralığındakiler hemen hemen aynı kalitede olur. Yani öyle bir kalite bekleme. Beklentiyle gitme ama önüne hazır yemek gelecek en azından. En kötü makarna salata açık büfede akar ❤😀
Google puanına bak. Antalya daha ucuzdur.

X