İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

• Konu Sahibi Kivircik

Ona mı kalmış peki elin adamına yalnız kalp lakabını takmak
O da kimmiş artı kendini ne sanıyomuş...
Eşinde de hata var yok değil yani...Niye bu fırsaatı veriyo ki o uyuza :mymeka:
Bide evinin önünden yürüyüş yapıyo öyle mi Çok üzgünüm çoook
Tam sopalık olmuş bu kız resmen kaşınıyo Çok üzgünüm çoook
Eşini al güzelce konuş canım sakın fazla öfkelenip ani kararlar alma...
Öfkeyle oturan zararla kalkar bilirsin...

• Konu Sahibi Kivircik
arkadaşlar bu intenette bağlanmak istediğinde bu gibi isimlermi veriyo yayeni duydum bide fatura gelince mesela arkadaşlara yanlız kalp diyemi gelcek allah allh anlamadım ya benibi aydınlatırmısınız lütfen

• Konu Sahibi Kivircik
Dün gece eşimle konuştum...Beni inandır bana kanıtla birşey olmadığını birlikte gidelim fatura yatırmaya ya da bi bahaneyle birlikte o kızın karşısında olmak istiyorum.Amacım ikisini birarada görmek o enerjiden anlarım çünkü...kabul etti ama senin psikolojin bozuluyo yavaş yavaş diyor.Bir kullanıcı adı bu kadar abartılmaz...İyi de beni bu hale getiren sensin dedim.Hep dilindedir bu tür şeyler şaka yollu bu konuda incitir hırpalar beni...neyse allah sonumuzu hayır etsin ve böyle kadınlara fırsat vermesin diyorum... Bayramda ailemin yanına gideceğim...o zamana dek bu olay çıkmalı ortaya.Eğer varsa kesinlikle dönmem geri hiçbir şekilde...

bu arada her akşam geçiyor yine buradan gördükçe çıldıracak gibi oluyorumallahım sabır ver

• Konu Sahibi Kivircik
Bizim telekom bayiliğimiz var....
Böyle kız oraya çıkıpta yanlız kalp diye bir isim veremez...
Onlar standarttır ...
İsim soyadı yazılır ve şifre telefon numarası olur....
Ama önce internet sahibine sorulur kullanıcı adı ve şifre ne olsun diye....

Anlamadığım şey pişkinlikle gülerek nasıl cevap verir o kız....
Faturayı sen yatır ve oraya gitmemesini iste eşinden ....
Bence çokta üstüne gitme...
Gizli gizli bak neer olacak diye...
Sen üstüne gittikçe oda geride durur...

• Konu Sahibi Kivircik

Nasıl psikolojin bozuluyomuş peki?
Psikolojini bozan zaten o :1closedeyes: düzeltmekte onun görevi.
Gidin beraber.Ayrıca eşine de söyle canım hiç muhattap olmasın o kızla.
Konuşmasın bile.
Ne bu samimiyet canım ,aaaa :mymeka:

• Konu Sahibi Kivircik
Nolur biri bana tüm bunlar şaka desin.Ne komplo teorileri kurulmuş,ne akıllar verilmiş.Olaylar sıcağı sıcağına halledilir.Kendinizi ezdirmeyin bu kadar canım.Kocam yalnız kalpmi diyormuş kendine,söker o kalbi veririm eline görür yalnız kalbi de kızıl saçı da.Hepimiz kadınız birşey varsa hissederiz,gözümüzden kaçmaz.Durduk yere de kimse şüphelenmez.Bence sen eminsin birşeyler olduğundan,kafan bu anlamda karışık değil.Korkuyorum dediğine göre bu adam şiddete meyilli anladığım kadarıyla.dünyaya bir kere geliyoruz arkadaşım.Sana hayatı zindan ediyorsa çekmek zorunda değilsin,gönül ister ki kimse bunları yaşamasın ama başına gelmiş işte.Kocanla dışarda konuş bu meseleyi,evde sana zarar verebilir.Bir kere konuşacağını ve sonuca bağlıyacağını bir daha konuyu açmayacağını söyle.Her erkeğin huyu suyu farklıdır,nasıl konuşturacağını sen biliyorsundur.İşin aslını iyice bir öğren,yalnız kalp ne manaya geliyormuş,bunun seni incittiğini söyle.Kesin kararını ver ve neye karar verirsen ver konuyu bir daha düşünme bile.Şüphe insanı kemirir,kendine yapma bunu.İyi haberlerini bekliyoruz.

• Konu Sahibi Kivircik
Burada temel şeyler var, curcaaa, öncelikle bir sakinleş, üzme bu kadar kendini. Madde halinde sıralayacağım:
1. En önemli konu, kullanıcı adı/şifreyi kullanıcı seçer. Benim de internet kullanıcı adım bir rumuz, tamamen normal bir seçimdir. Adsl için ben başvurdum, ondan biliyorum. Ayrıca telekom ad/şifre verirse, sadece nesnel bir tanımlama verir, ad soyad olabilir bu durumda.
2. Neden yalnız kalp? Şunu belirteyim, erkekler özel dünyalarını başka erkeklerle konuşmazlar. Bunu sadece kendilerini yakın gördükleri kadınlarla yaparlar. Evlendikten sonra bu eştir. Onun düşüncesine göre siz birbirinizden uzaklaştınız, paylaşamıyorsunuz, kendini yalnız hissediyor olabilir, bu da ifade şeklidir. İlle gözü dışarıda olduğu anlamına gelmez, şu anda hissettiği durumu yansıtıyor. Bu ileride başkasına ilgi duymaya gidebilir de, gitmeyebilir de.
3. Dünyanın merkezine koymuşsun eşini, evlenmeden önce aşık olduğu kadın bu mu? Bağımsız, kendi hayallerinin peşinde olan biri herkese çekici gelir. Sen kendini düşün, hayatını sadece sana göre yönlendiren, öylesine yaşayan birinden ne kadar sürede sıkılırsın?
4. Gereksiz kıskançlık yapma lütfen, söylemesi kolay biliyorum bunu. Ama bir insanın gözü dışarıdaysa hiçbir engel, kısıtlama, sinir krizi, yalvarma fayda etmez. Olacak olan olur, sen içini ferah tut, şimdi kendini yiyeceğine olduğunda çözüm yolu ararsın. Hem bu şekilde kafanda kurarsan olmayanları görürsün, rahat ol, olmaya çalış en azından. Eşin sana böyle "hayali" kıskançlıklarla gelse, diyelim işyerinde şununla ilişkin mi var diye, sen ne düşünürsün? Bir de, insanın içine bir şey kemirdiğinde, dıştan belli etmese bile mutlaka hissediliyor, aklında bulunsun. Yani belli etmesen bile karşındakini huzursuz edersin.
5. Resimdeki kişi sensen eğer, saçlarını kızıla boyama derim. Kızıl saç beyaz veya açık buğday tenlilere gider, esmerlerde pek güzel durmaz (ıhım, platin saçlı tarık mengüc'ü düşün desem?). Ayrıca bakımı zor, 3 haftada bir boya, gözlerine ve cildine özel önem vermen gerek, göz morlukları siyah olarak görünür, ciltteki sivilce yanardağ kıvamındadır. Kısacası tüm hatların ve kusurların daha fazla vurgulanır. Çocuklar olunca yapamazsın bu bakımı, güzelleşeyim derken "avamlaşırsın" (uygun kelime bulamadım, anladın sen onu ama). Saçına hafif bir gölge yaptır yüzün açılsın. Bir parlaklık gelsin, biraz bak kendine o öküz ne kaçırdığını görsünşakkıdı
6. Erkekler görsel hayvanlardır. Yani sen iç dünyanı dilinde tüy bitene kadar anlat, kafalarına girmez, onlara 1 kez söyleyeceksin, söylediğini de uygulayacaksın. Yani göstereceksin. Kıskanıyorsan bunu anlat, dırdır etme ama, sonra bakımlı ol, umursamaz ol, rahat ol, aldatmayı aklından geçiriyorsa neleri göze alacağını göstermen lazım, söylemen değil.
7. Buradaki arkadaşların çoğu hemfikir. Sakın o kadınla görüşeyim deme. Nedeni şudur, histerik evli bir kadının sana gelip kocamla aranda birşey mi var diye sorduğunda aklına ilk ne gelir? Bu kadın bu kadar endişelendiğine göre adamın gerçekten ilgisi var diye düşünürsün. Yaratacağın etki budur işte. Birşey de öğrenemezsin, ne yani eşin veya o kadın sana doğruyu mu söyleyecek? Sadece kadına eşinin ilgisini teyit edersin. Bunu bir kez yapmışsın zaten yalnız kalbi sorarak, kadın boşuna gülmüyor. Etrafta soruşturdum diyorsun, bunlar kadının kulağına gitmiştir büyük ihtimalle, madem küçük bir yer, insanların ağzı torba değil, fazla sorma etrafta. Kadının aklında belki yoktur, zorla inandırma şimdi onu.
8. Bu kadar üzüldüğüne göre belki altıncı hissin, belki de paranoyan devreye girdi. Her iki durumda da evliliğini kurtarmak için o kadına veya aldatma fikrine yoğunlaşmak yerine evdeki huzuru nasıl sağlarım konusuna odaklan. Neşe ve gülmek en iyi ilaçtır, anlayışlı olmak, sorunlara sakin yaklaşmak. Ama her iki taraf çaba göstermeli. Bir taraf işin büyük kısmını yaparsa, ilişki çok yürümüyor genelde.
9. Özgüveni geliştirmenin en iyi yolu, her türlü çabadan sonra biterse bitsin, ben bunu yaparım laynnnn diye düşünmektir. Biterse de biter ya, bu hayata bir kez geliyorsun, bu çektiklerine değer mi? Yani kaybetmemek için pısırık gibi herşeyi kabul etmek yerine, iyi ya da kötü her sonucu göze alabilmek. "Hiç ölmeyecekmiş gibi çalış, yarın ölecekmiş gibi yaşa" denir ya, sen de bunu hep evli kalacakmış gibi çaba ve sevgi göster, yarın boşanacakmış gibi kendi geleceğin için hazırlık yap ve çalış diye uyarla. Kimseye söylemeden kenara biraz para at, yatırım yap. Yarının ne getireceği belli olmuyor.
Umarım bu söylediklerim fazla sert gelmedi sana. Ben sadece hayıflanmak yerine çözüm önermeye çalışıyorum. Neyi doğru olarak görüyorsan onu uygula, en güvendiğin kaynak kendi aklın olsun şeker:1hug:
Bir şey daha, tricky dikkat çekmiş, şiddet varsa kabullenme, ortada sevgi mevgi yok demektir!!!

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Kivircik
ben olsam o kadına haddini bildirirdim.
işini adam gibi yapmayan insanlara sinir oluyorum,ayrıca evli erkeklere yan gözle bakan kadınlara da sinir oluyorum.
ara telekomu, müdürünü bağlat, her şeyi anlat.
bu ne laubalilik,kimdir bu kadın, var mı boyle bir pişkinlik.
bu arada tek problem bu kadın değil anladığım kadarıyla umarım eşinle de bir an önce çözersin sorunları...

• Konu Sahibi Kivircik
Sen o kocayi yalniz birakip annene falan gitme...
Iyice firsat veriyosun
aç gözünü kocani 5 dk yalniz birakma madem böyle şüphen bu bayram evinde ol

• Konu Sahibi Kivircik
ikisini de tenhada sıkıştırıp çökmek lazım tepesine:mymeka:
bu kızıl saçlı bayan eşinize düpe düz asılıyor eşinizde anladığım kadarıyla boş değil sizi susturmaya çalışıyor dikkatli olun derim...
Tedbiri elden bırakmamak lazım.

• Konu Sahibi Kivircik
peşini bırakma ,tavrını koy derim.bence kıllanmakta haksız değilsin.

• Konu Sahibi Kivircik
Sende saçlarını kızıla boyat ozaman

• Konu Sahibi Kivircik
Bu işte elbeette bişey var önemli olan boyutu benim için kızlar ve hergün biraz daha artıyor endişem malesef...Fatura yatırılmış bugün gördüm ama başka bir ilçenin telekom bayiiliğine...Tek kelime konuşmadım bugün eşimle şu an sağlıklı düşünemiyorum...Yarın bu durum açığa çıkmalı aklımdan olacağım yoksa.Eşimin birşey anlatacağı yok...Ablamla konuşuyorum...O ben arayayım kızı söyleyeyim ne işin var evli bir adamla ilişkin var biliyorum annene babana tüm rizeye duyuracağım fotolarınız var elimde derim bakalım ne tepki verecek ...aklıma yattı aslında....ama kesinlikle yalnız kalp filan söz etme dedim.Sonucu bildireceğim kızlar.

Bu arada ankaraya gidişm kesinleşti.Ben onu elimde tutmak istemiyorum.Eğer böyle birşey yaptıysa defolsun hayatımdan.Onsuz daha mutlu olurum.O kadına kaptırmaktan hiç endişe duymuyorum inanın...Eğer varsa ilişkileri saygı duyup çeker giderim o kadar... duruma göre dönerim veya dönmem...
destek ve ilginize nasıl minnettar olduğumu anlatamam pırlanta yüreklerinizden öpüyorum...

bu arada gözüm hep üstünde bu olaydan şüphelendiğimden beri...telefonu ve pc.yi çok sıkı kontrol ediyorum.Hiç açık yok..Telefonundaki rehberdeki herkesi aradım şüphelendiğim hiç bayan çıkmadı.işten eve evden işe gidiyor uzun süreli dışarda kaldığı yok...bunlar biraz rahatlatıyor beni ama....off allah kimseye yaşatmasın böyle bir şüpheyi.ömrümden kaç yıl gitti kimbilir

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Kivircik
arkadaşım hemen gitmek filan düşünme.durumu tam bilmeden meydanı bırakma.baktınki durum vahim gideceksen dönme,döneceksen gitme.gidip dönmen belli bir süre sonra benzeri bir olayı tekrar karşına çıkarır.allah seninle olsun.

• Konu Sahibi Kivircik

Düşüncelerinize bende katılıyorum benim hissettiğim bu bayan eşinize asılıyor bu belli ama aralarında birşey olcağını sanmıyorum bence bayanda tuhaflık eh bu durumun eşiniz farkında belli ve hoşuna gidiyor olabilir kıskanılmak falan yani ben böyle düşünüyorum umarım birşey yoktur eşiniz size bağlıdır....

• Konu Sahibi Kivircik
cnm ınsalllah en kısa zamnda hersey yoluna gırer hırcındenıze katılıyorum kız esınıze asılıyo esınızınde hosuna gıdıyo

• Konu Sahibi Kivircik
eşin şüpheli davranmıyorsa iyi işte neden hala gerginsin belki de boş şüphelerdir bunlar inş.öyledir yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…