İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

Ben bu adamdan çektiklerimi anlatsam inanamzsınız zaten ...Herşeye tamam 2 çocuğum var...ama ihanet kabul edemem.hayatım bitti çocuklarım için yaşıyorum zaten ama bu durumu kabuletmem imkansız:KK43:şu an fazla yazamıyorum ama sabah herşeyi anlatayım...ben nerede hata yaptım kimin ahıbı aldım nasıl düzelirim hiç bilemiyorum çok mutsuz ve yalnızım...iyi ki varsınız kızlar güç aldımsizden...sağolun hepiniz

alla alla....erkekler ne rahat valla...sen desen ki şu adam çok yakışıklı sen de onun gibi ol.dakikada kapının önüne koyarlar ama saçlarını şuna boyat buna boyat derler ya.....hem yalnız kalpte neymiş hey Allahım ya

yok anacığım yok sen kendini koyverme ve üstüne gitme umursamaz gibi davran
saçını kızılada boyatma seni olduğun gibi sevsin bu sefer ona özenip boyattın der
bu erkek milletine güven olmaz canım hepsinin canı cehenneme

böyle adamlara değmez ya,eğer ihanet varsa tekmeyi bas arka tarafına gitsin:mymeka: hiç çocuklarım için ayrılmıyım katlanıyım falan deme,emin ol çocuklarda sende çok daha kötü durumlara düşersiniz.o kadını da etrafında herkese anlat,bi güzel adı çıksın yuva yıkmak neymiş görsün terbiyesiz.bişey derdim de o kadına neyse...

Belki sana yardımcı olur. Telekom adsl bağlantısı için kullanıcı adı/şifre vermez, kendin seçersin, başvuru formuna yazarsın. Kadının "biz verdik" demesi tamamen seni sinir etmek için.
Deep Freeze programı bilgisayarı kapatıp açtığında her zaman için kayıtlı sistem kurulumunu yükler, yani keylogger yüklesen de kapattığına gidecektir. Sana tavsiyem, bir keylogger edin, perfect keylogger oldukça iyidir bu konuda, antivirüs programı veya hook algılayıcı program yoksa kocan anlamaz bile. Bekle biraz kocan nette dolanmaya başlasın, mail hesabı filan oluşturur nasılsa. Sonra bir akşam biraz işim var diye bilgisayar başına geç, programı kur, kaydın gönderilmesi için bir mail adresi belirle. Sonra tamam istersen sen kullan de. Nete girerse o akşamki kayıtları alırsın. Bilgisayarı kapattığında keylogger nasılsa silinecek. Bunu arada sırada yaparsan şifrelerini vb. ele geçirirsin ve keylogger her seferinde silineceği için sonrasında bulunmayacak ve kocan şüphelenmeyecekCADIARZU
Tabii bunu sadece artık şüpheden delirdiğinde yap.
Ayrıca o kızılı da sakın takayım deme, 3 kuruşluk adamlara 5 kuruşluk değer verme olur, farkında olduğunu, kıskandığını belli bile etme, kendine güvenini göster.a.s.

ya güzelim adama ne diye sormadın ne bu kullanıcı adı yalnız kalp böyle diye

hiç açıklama yapmadımı sana

hakikaten trajıkomik bir olay telekomdan vermezler öyle kullanıcı adı sen istersen verirler
kullanıcı adı onların elinde olan bişi değil sen ne istersen o olur
allah kocanı ıslah etsin fakat sende bişiler yap adama anlat saftirik olmadığını kıyameti kopar evde derim bazen edepsizlik en iyisidir çünkü çizgimi bozmam dersen al işte zorla bozduranlar var ne diyim

kocan benim hatun saftır ne anlıycak bu iişlerden diye bakıyor bence ayyyyyyyy sinir oldum yaaaaa al pc at yere kır ayyyy yaretma göz göre göre ne diyim daha

Siz onu tanımıyorsunuz....Dünyanın en tuhaf adamı ya.kızlarr ben biraz üstüne gitsem direk saldırır emin olun ya.benim için tek sorun var bu olay doğruysa yüzde yüz haklıyım derim ama eğer yoksa öyle bir durum paronayaklığımı kabul etmek zorunda kalırım ....bunu kanıtlamış olur ...öyle bi özgüvenim yok maalesef 10 senedir eze büze bu hale geldim pc yi kırmak gibi bi şansım yok:KK43:((ayrıntıları anlatsam dedim ya arkana bile bakma dersiniz öyle korkmuşum ki soru bile soramıyorum ama bu iş böyle kapanmayacak.en son çare kızla konuşurum...bugün telefon ettim telekom bürosuna bi adam açtı bi bayan vardı adsl için konuşmuştuk adını unuttum dedim fatoş hanım dedi ismi fatoş demek ki...cep telefonunu istedim eşimin telefonunda aramak için hani belki başka isimle kaydetmiştir diye ama kesinlikle müsade etmiyor numarasını veremiyoruz dediler....arkadaşlar da araştırmış kızı pek sevilen biri değil ve yakından yüzüne bakılmaz derecede çirkin olduğunu söylediler...beni böyle bu hale getirdiği için beddua edesim var ama değmez.bu adam için hiçbirşeye değmez aslında ama...

olmadı nasıl olsa her akşam kapımın önünden geçiyor çevirip konuşacağım...Allahım bana yardım et...desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim canlarım iyi ki varsınız...

Telekom adsl kullanıcı adı vermediğine göre bu benimki seçti o ismi ...ve kız da aradığımda onu korumak için biz verdik dedi ...çıldırıcamm

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim kullanıcı adımızı telekomdan vermişlerdi.ama telefonun ve adın oluyor genelde şifre olarak.

Bence hiç gidip konuşup da kendini bişey sanmasına sebep olma.

Sorun bence senin eşinde.Sen diyorsun ya hepsini anlatsam arkana bakma dersiniz diye.

Erkekler çirkin mirkin dinlemez kuyruk mu sallanıyor ona bakar.

Kullanıcı adını değiştirin olsun bitsin.

Kız da istediği kadar geçsin evinizin önünden.Bence biraz kendini geri çek ve gözlemle bakalım.
Gerçekten bi sorun varsa ortada.
Yukardaki arkadaşın dediği gibi kızı herkese anlat da rezil et.
Hatta tehdit et.Tabi kesinlikle aralarında bişey olduğunu anlarsan.Tehdidinde de ki bir daha eşimle konuşursan,seni müdürüne şikayet ederim,işte seni mahallede rezil ederim felan de..

Canım inşallah şüphelendiğin gibi bişey çıkmaz.

Belki sana yardımcı olur. Telekom adsl bağlantısı için kullanıcı adı/şifre vermez, kendin seçersin, başvuru formuna yazarsın. Kadının "biz verdik" demesi tamamen seni sinir etmek için.
Deep Freeze programı bilgisayarı kapatıp açtığında her zaman için kayıtlı sistem kurulumunu yükler, yani keylogger yüklesen de kapattığına gidecektir. Sana tavsiyem, bir keylogger edin, perfect keylogger oldukça iyidir bu konuda, antivirüs programı veya hook algılayıcı program yoksa kocan anlamaz bile. Bekle biraz kocan nette dolanmaya başlasın, mail hesabı filan oluşturur nasılsa. Sonra bir akşam biraz işim var diye bilgisayar başına geç, programı kur, kaydın gönderilmesi için bir mail adresi belirle. Sonra tamam istersen sen kullan de. Nete girerse o akşamki kayıtları alırsın. Bilgisayarı kapattığında keylogger nasılsa silinecek. Bunu arada sırada yaparsan şifrelerini vb. ele geçirirsin ve keylogger her seferinde silineceği için sonrasında bulunmayacak ve kocan şüphelenmeyecekCADIARZU
Tabii bunu sadece artık şüpheden delirdiğinde yap.
Ayrıca o kızılı da sakın takayım deme, 3 kuruşluk adamlara 5 kuruşluk değer verme olur, farkında olduğunu, kıskandığını belli bile etme, kendine güvenini göster.a.s.

bak bu kız dogru söluyor,

oradakı uyuz kızlar sadece senı uyuz etmek ıcın sölemıs,

herkes kendı secıyo, hatta ben adımı yazmısım sölemısım yıne yanlıs yazmıs salaklar sımdı ısmımle kayıtlı degılım mesela,

ama onlar secmıs degıldır, kızıldıye sadece senın dıkkatıını cekıyorlar..

kocanın eve gelıs gıdıs saatlerınde ve sana tavrında bı degısıklık yoksa bosver .. araya kızıl atmanında zaararı yok adam ıstıyo normalde yaomıyomuyuz ıstedıklerını mutluolsunlar dıye, araya balyaj attır sende

Kızlar herşey ortada çnkü tavırlar değişik...artık eminim diyebilirim ve ben burada duramam...sorularım hep cvpsız...verilen cvp sadece hakaret ve küfür...:KK43:çoktan haketti terkedilmeyi .geç bile kaldım.allah büyük...ona sığınıyorum sadece...hepinize sonsuz teşekkürler güzel destek ve ilginiz için...harika bayanlarsınız.

Bekar biri olarak sağlıklı bir yorum yazamam biliyorum ama bunları okuduktan etrafımdaki olayları gördükten sonra evlenmekten korkar oldum nasıl bu erkekler ben anlayamıyorum. Kadınları çocukları var diye kendilerine bağlı mı sanıyorlar... inanın sinirden ağlıyorum neden hep kadınlar eziliyor neden hep kadınlar saf duruma düşürülüyor. O kızıl saçlıya ne demelii ne geçicek eline be salak kadın yıkıyor işte bir yuvayı ortada 2 çocuk... neden böyle oluyor ya. annem hep elinde güvencen olsun zarar görmezsin diyor ama yok elinde ne olursa olsun karşına yanlış insan çıktımı hayatın bitiyor... offf.... senağlama hepsimii böyle bunların ya da kadınlarda mı suç çok mu taviz veriliyor çok mu sessiz kalınıyor... :çok üzgünüm:
canım benim sende güçlü ol Allah yardımcın olsun...

Bekar biri olarak sağlıklı bir yorum yazamam biliyorum ama bunları okuduktan etrafımdaki olayları gördükten sonra evlenmekten korkar oldum nasıl bu erkekler ben anlayamıyorum. Kadınları çocukları var diye kendilerine bağlı mı sanıyorlar... inanın sinirden ağlıyorum neden hep kadınlar eziliyor neden hep kadınlar saf duruma düşürülüyor. O kızıl saçlıya ne demelii ne geçicek eline be salak kadın yıkıyor işte bir yuvayı ortada 2 çocuk... neden böyle oluyor ya. annem hep elinde güvencen olsun zarar görmezsin diyor ama yok elinde ne olursa olsun karşına yanlış insan çıktımı hayatın bitiyor... offf.... senağlama hepsimii böyle bunların ya da kadınlarda mı suç çok mu taviz veriliyor çok mu sessiz kalınıyor... :çok üzgünüm:
canım benim sende güçlü ol Allah yardımcın olsun...

Canım...suç tamamen bende ..Hiçbir erkek hayatının odağı olmayı haketmiyor ya da bunu hazmedemiyor...ben tam da bunu yaptım işte...beni değiştirmesine izin verdim...değiştim kendimi tanıyamaz oldum ve istekleri hiç bitmedi ama son isteği bu duruma razı gelmemsanırım...yeter artık...

sana akılverecek aklım olsa bu durumda olmazdım ama hoşgörürsen tavsiyem var sana:tecrübelerimden...evleneceğin insan önce mantığına uysun...kesinlikle davuldengidengine doğru bir söz..ne senden aşağı ne senden üstün olmalı eşi ailelerde denk olmalı...bir de asla merhamet duyma hiçbir erkeğe...uf napıyorum ben gencecik bir insanın aklını karıştırıyorum...canım allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın teşekkür ederim

cnm konunu süreklı takıp edıyorum nasılsın bı gelısme warmı

Yok hayır aklımı karıştırmıyorsun. Aksine doğruları söylüyorsun davul bile dengi dengine sözü herşeyi açıkladı. Keşke bende sana akıl verebilsem ama malasef :1no2: sadece Allah yardımcın olsun diyebiliyorum...

Şekercim eşeğin aklına karpuz kabuğunu salma bence...
Diyelim ki böyle bişy var hiç kadınla falan muhatap olma gizli gizli iz sür çek git....
Ve diyelim ki böyle birşey yok ne diye ikide b,r o kadın yüzünden kavga edip de kocanın aklına onu iyicene yerleştiriyorsun ki...
Umarım şüphelerinde haksız çıkarsın canım benim.Rabbim 2 çocuğuna acısın yuvanızı yıkmasın inşallah:Saruboceq:

bencede kavgaya gürültüye atlama hemen öfkeyle kalkan zararla oturur derim ben sen azıcık takipp et yanii daha relakss falan davran eğer huylandığını anlarsa kendine çakii düzen verir o bakımdan yanii o (ağzımıda bozucam şimdiii mübarek gecelerde)) bayan diiim barii nasıl bi ifadeyle dedikii biz seçtikk hihihi arkadanda kikirdemişşş şeytan diyoo telekomunn ortasında bi asıll o kızıl saçlarına töbe töbe nese sıkma cının demek isteridim ama bu dediğime kendim bile inanmıyorumm sıkıcağınn ve sıktığınn belli bi süree izle analiz et eğer varsa böle bişii önce eşinin kalbinle başla işe derimm yanlız kalpmişş uyuss kalsın yanlızda aklı başına gelsinn

konuyu ilk günden beri takip ediyorum.bir hemcinsimin böyle yıkılıp gitmesi beni çok üzüyo.cevaplarını okuduğun kadarıyla karşındaki insan yani eşin aslında geleceğe göre oyunlarını oynuyo.en baştan seni okadar korkutup kendine güvenini engellemiş ki inan çok üzüldüm ve sinirlendim.seninki kaybetme korkusu sanırım baştan beri olan.buda sevginin getirdiği bişey.tabi bunun içinde ailem yıkılırsa ben naparım nasıl hayatımı devam ettiririm elalem ne der çocuklarımla tek başıma naparım ben vs.korkusuda var.evet bu düşünceler belki toplumumuz açısından doğru olabilir.ama bide olaya başka taraftan bakalım.şimdi böyle bir yuvada yetişen çocuklar ilerde ne tür düşüncelere sahip olur?az evvel bir arkadaş yazmış ben bekarım etrafımdaki görünce evlenmekten korkuyorum.işte bu çocuklar bunun iki misli düşüncelere sahip olucak çünkü birebir böyle bir olayın içinde yaşamış olacak.ve hep bu olaylar böyle akıp gidecek.en azından o çocuk evlense bile gördüğünü uygulayacak.oda ezilecek oda korkacak ama sesini çıkaramayacak.aslında benim anlatmaya çalıştığım hadi git boşan eşinle değil.sadece evliliğe başlarken kenine güveninin gitmesini engel olmak.tabi karşındakinide ezmemek.inan arkadaşım senin için çok üzüldüm.sana saygısını yitirmiş bir adamla aynı ortamı paylaşmak dururmundasın.bunu kızıl kadınla kesin ilişki vardır diye yazmadım.ama bu ilişkiden önce sana yaptığı hakaretler sana yakışırdığı ruhsal hastalıklar zaten seni pek takmadığını gösterir.iki evladım var demişsin.umarım evlatlarına iyi bir babadır en azından.lütfen kendini çok fazla yıpratma.sağlığını düşün üzülmek sadece hastalık getirir bunun dışında hiç birşey getirmez.inşallah herşey çok güzel olucak.mutlu ol inşallah.

Kocan normalde böyle elalemin karısına kızına bakan birmiydi
yani seninle evliyken...
gidip kızla konuşma işin aslını kocanda iyice öğren...
çek konuş hayatında birimi var diye sor bakalım direk o kızı suçlamadan
çok sinirlenmeden sor ama çok rahat ol ama baktın evet der gibi oluyor
ozaman gerekeni yapalım sen yoluna ben yoluma de....
sen sinirli ve duygusal davranırsan bunu konuşurken o gayet gevşek cevap verir ve seni daha çok sinirlendirir...

ama sen diyorsanki ben herşeye rahmen eşimi kabul ederim ozaman sen bilirsin...
yinede dost tavsiyesi aldatıldığından eminsen gurursuz yaşıyacağına hizmetçilik yapıcağına o adama
kuru ekmek ye daha iyi...hoşçakal

konuyu defalarca okudum yorumumda hata yapmamak için... sonra uzun uzadıya düşündüm.. kullanıcı adı isim soyisim ve basit rakamlardan oluşur bunu hepimiz biliyoruz..
kız yanlız kalp verdiğine göre size kullanıcı adını,demekki kız ben yanlızım diye ışık yakıyor mesaj veriyor eşine.. sizin kapının önündede yürüyüş yaptığına göre aradada ben buralarda bir yerlerdeyim mesajı veriyor... bence eşinin hiç bir suçu olmama ihtimali yüksek.. hatta belkide tamamen masum ama sende artık o kızı fikrine sokuşsun adamın..adam düne kadar o kızın farkında bile değildi belkide ama artık kızın onunla ilgilendiğini biliyor... işte biz kadınlar burada hata yapıyoruzz.. adamların kafasına olur olmaık düşünceler sokuyoruz..yani resmen kız ayartıyor durumları bana kalırsa.... sen kızı muhattap kabul etme hiç bana kalırsa..mutlaka sizin evli olduğunuzu biliyor.. ama kocana birşeyler hisseettiğide kesin ve eminim ikinci kadın bile olmayı çoktan göze almış.. sen artık eşine dikkat et...
onu güzel güzel tatlı dille ,yatakla yola getir yoksa başka seçeneğin yok... umarım eşinde düzgün bir adamdırki bundan sonra o kıza dönüp eskaza bile bakmaz... sana başarılar şimdiden haberlerini bekliyoruzz

X