İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

• Konu Sahibi Kivircik
Bu kadının tavrı sankı bana bıraz da basıt kadınların takıntılı tavırlarına benzıyo gıbı geldı.Sende bunca yıldır esıne bırıktırdıgın kızgınlıgı cıkarıyosun sankı bu olayla.Allah kolaylık versın.Ama sakın meydanı ona bırakıpda ona hayatınızın tamamen ıcıne gırme fırsatı verme.Bence esını gozden cıkarmıs olabılırsın ama yınede boyle bı zamanda esını bı basına bırakıp gıtme bı yere.En azından karsı taraf sızın gıtmemıs olmanızdan rahatsız olsun bırakın.

• Konu Sahibi Kivircik
eşini gözünün önünden ayırma sıkı takibe al!

• Konu Sahibi Kivircik
ne kadar terbiyesiz kadınlar var ya, işi yok bir de isim vermiş eşinize, hayatta sabredemem, açarım ağzımı.

• Konu Sahibi Kivircik
Telekomdan adsl bağlantısı yaptırdığınızda otomatikman kullanıcı adınız telefonun üstüne kayıtlı olduğu kişinin ismi ve soyisminin yanında @ttnet olur ve şifrede telefon numaranızdır.
Eğer siz isterseniz bu kullanıcı adını ve şifresini değiştirirsiniz. Ben internet bağlantısını yaptırırken bana böyle söylemişti telekomcular. İsterseniz siz değiştirin ama ilk bağlantıda bizim verdiğimiz bu dediler.
Ama telekomda çalışan kızıl saçlı kızın size karşı tavırları hoş olmamış, sanki dalga geçer gibi konuşmuş sizinle. Bende olsam bu işi kurcalardım. Kullanıcı adını eşiniz değiştirmiş olabilir ama diğer bayanın sizle böyle konuşmaya hakkı yoktur.
Bence olayı bir kurcalayın bakalım neler çıkacak altından.

• Konu Sahibi Kivircik
bu bayanın eşi böle yapmıstır kızlar da gülmüştur ahahay cok komık beyfendı gıbı

eşi de arayınca ordakı calısan hanımlar heralde hemen havalancak cınsten ooh kıskanc kadın aradı kıskandırdık demek ıcın kafa yapmıslar cok terbıyesızce,

eşinızın o uzun kızıl saclı bayanla alakası yoktur da işte ... cıldırtmak ıcın ugrasmayan kadın mı var terbıyesız kadınlar dolu etraftaa.. adam da espırısıne öle yapmıstır.. bosvern

• Konu Sahibi Kivircik
ne oldu canım?Ne yapmayı düşünüyorsun?Gelişme var mı merak ettim????

• Konu Sahibi Kivircik
Kıvırcıkkk, bende merak ettim ne oldu canım? gelişmeler neler? umarım herşey yoluna girmiştir senin için

• Konu Sahibi Kivircik
eyvahh beyaa...'yanlız kalp' ilginç bişi var bu işte gibi geldi bana..ayrıca o kadının tavırları hergün ordan geçmesi hatta arkadşının sizin balkona bakarak bişi demesi ve eşinizn telaşla kaçması..allah yardımcın olsun derim..

• Konu Sahibi Kivircik
allah sabirlar versin arkadasim.
bi gelisme varmi

• Konu Sahibi Kivircik
offf işin çok zor canım.. allah sabır kuvvet güç wersin..

• Konu Sahibi Kivircik
kıza bak yaaa..
utanmıyormu sana o sekilde laubali konuşmaya..saygısız seviyesiz şey..başkas adammı kalmamış ayıp ya..o orada bi çalışan ve sen müsterisin sana saygılı ve seviyeli cvp vermek zorunda..

• Konu Sahibi Kivircik
bak canım ben telekomda bir memurun kötü davranışından rahatsız olmuştum üsküdar müdürüne mail attım derdimi anlattım.hemen irtibata geçtiler soruşturma yapmışlar bana defalarca mail attılar tuttu müdür cebimi aradı .istesem siciline işlerdi belki uğraşmadım.sadece memur kaba davrandı diye.telekom özelleştiği için bu konularda hassaslar yani işi bu yöne de taşıyabilirsin ama kocan da rezil olur kasabada ilişkiniz daha da çıkmaza girer.
ama eşinde çok suç var.yanlış anlama da macera arıyor olabilir.yoksa o bayana benim kalbim yalnız değil deyip çıkış yapıp onu bozması lazımdı.ben de üzüldüm.baştan beri olanları okudum.kocan pişkinmiş.böyle bir durumda nasıl üzerine alınmıyor hayret...
ikincisi,deep freeze olayını okuyunca bayağı irkildim.bu program int.kafelerde olur sizin pc nizde ne işi var...bilgileri niye silip duruyor ki...istersen gizlice uninstall yapabilirsin o da yüklediği cd de uninstall seçeneği ile kolaylıkla oluyor benim başıma gelmişti de kaldırmayı öğrenene kadar anam ağladı...
kolay gelsin..küçük bir yerde bir bayanın bunları yapması cesaret gerektirir...demek ki bu bayan biraz cadı...bence birkaç delil bulup direk o bayanın karşısına çıkman...
ama eşin macera arıyorsa,fatoş gider ayşin gelir....

• Konu Sahibi Kivircik
eşinin dediği gibi saçını kızıla boya bakalım ne olacak
ama kadını bahane etme hatta o yokmuş gibi davran
eşine de dikkat et nette napıyor ne ediyor diye

• Konu Sahibi Kivircik
allahım ya bu erkeklerin hepsi aynı.. hepsi de salak. hepsi de aynı hataları yapıyo..tek kelimeyle bu erkekler hayatın odağı olmayı haketmiyor.. bende yaşadım ve şu an boşanıyoruz... herkese bir tavisye: erkekleri hayatınızın merkzi yapmayın...

kıvırcık bayramda ankaraya gidicekti hala dönmedi sanırım... gelişmeler nedir gelince bize yaz..

• Konu Sahibi Kivircik
bence telekomu arayip sikayet et. bu ne de, bayanin adini biliyosan onun adinida ver.
madem oyle sifre koyabilosunuz de, evli adam falan yaptir sifreyi.

yerinde olsam oyle bisey yapardim kesin

• Konu Sahibi Kivircik
o kizil saclari yolar orgu yapip kendime don sutyen orerim be............uyanik ol arkadasim bu isin pesini birakma 3hucreli beyinleriyle seni mi uyutcaklar

• Konu Sahibi Kivircik
o kizil saclari yolar orgu yapip kendime don sutyen orerim be............uyanik ol arkadasim bu isin pesini birakma 3hucreli beyinleriyle seni mi uyutcaklar

yorumunu okuyunca koptum yaaa :roflol: :roflol:
süper yazmışsın cnim ya..
küçük beyinleriyle en fazla parazitlik yapmaya yarar böyleleri.. kötükedihüso

• Konu Sahibi Kivircik
ben de bu konunun takipcisiyim arkadaşım... seni merak ediyorum.. en son yazdığından sonra ne değişti? bizi bilgilendirirsen, seviniriz...

• Konu Sahibi Kivircik
bence o bayan cadı değil de .......neyse... ağzımı bozmayım şu mübarek gün..

ne zaman samimi oldularda
eşine 'yalnız kalp' rumuzu uygun görüldü?
eşinde demekki kıza yalnızkalp izlenimi vermiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…