İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

bence o bayan cadı değil de .......neyse... ağzımı bozmayım şu mübarek gün..
canım ben de ağzımı bozmak istemedim.yoksa başka tabirler de var en ustruplusu buydu....

ne zaman samimi oldularda
eşine 'yalnız kalp' rumuzu uygun görüldü?
eşinde demekki kıza yalnızkalp izlenimi vermiş.

ateş olmayan yerden duman çıkmaz

ateş : eşine o kızın yalnız kalp rumuzunu layık görmesi

duman : eşinin bu izlenimi verecek kadar o kızla samimi olması

boyle kadinlardan nefret ediyoum o kadar bekar erkek varken neden evli erkeklerle beraber olmak isterler anlamiyorum sanki dunyada erkek kalmadi yagit kadinligini yada lakamnini baker erkeklere tak simdi bisey yazardim ya neyse ay bastan beri okuyorum cok sinirlendim ayrica esinin tepkisinede kizdim madem aralarinda bisey yok senle guzelce konusup durumu sana iza etseydi bu kadar zormu karicigim seni seviyoum seni asla aldatmadim demek ya bu erkekleride anlamiyorum bence sadece o bayana kizmayalim esindede suc var bayan byole bisey soylediginde istemeye bilirdi demeki hosuna gitmis bu arada gelismelerne oldu cnm merak ettiim ????

arkadaşım sen paranoyak değilsen ve bu duruma şüphelendiysen bi iş vardır dikkatli ol. hatta kocana yem at. bu öğlen yanındaki kadın kimdi yada sen kimle yemek yedin bugün falan diye.. işallah bişey yoktur maalesef bu aldatma olayı aslında kadının kadına kazığı bi bakıma.

hayatım öyle basit kadınlar varki onları ne isimle adlandırdığımızı hepimiz biliyoruz.Bu tip kadına değer verip karşısına gidip hesap sorman yada bu ismi neden verdin vs gibi laflar etmen bence sana yakışmaz.Tüm arkadaşların dediği gibi telekomdan böyle bir isim verilmez kişi kendi isterse değiştirir.Görülüyorki o kızıl saçlı kadın bu kullanıcı adını vererek eşine birşeyler ima etmiş.Doğal olarak internet yokkende telefon faturasını yatırmaya eşin oraya gidiyordu.O zamanlardan belki eşine karşı ilgi duydu ve bu kullanıcı adı vesilesi ile eşine birşeyler anlatmak istedi.Pekiii eşine bu kullanıcı adı verildiğinde eşin o bayana ne deseydi???Bence birşey diyemez çünkü gerek görmez yada oradakilerin rastgele kullanıcı adı verdiklerini düşündü.Bu böyle olmaz mı sence?yada o bayanın ne demek istediğini anladı diyelim.Eşin onunla hemen görüşmeyemi başladı?yoooo ...Biz kadınlar çok şüpheciyiz.Bunları sana yazıyorum ama bende senin gibiyim yani şüpheci.İnan bu şüpheler bizi yıpratıyor evliliğimizide zedeliyor.Ortada birşey yokken şüphelerimizi eşlerimize söylüyor yada belli ediyozor onlarda amanda aman ben neyim karım acayip kıskanıyor diyerek bir havalara giriyor.Onların bu kıskanılmaları egolarını tatmin ettiriyor.Erkeklerin çok üzerine gitmek onları bunaltıyor inan yapmayacakları varsa bu bunalımda kendilerini eğlendirecek şeyler arıyorlar.
İnan bende bu tür olmasada bazı şeyler yaşadım .kendi kendime kuruntular yaparak aile huzurumuda bozdum.İnsanın psikolojisi bozuldumu hiçbirşey düşünmüyor anlayacağın.Böyle dırdırlarsam eşim benden uzaklaşır gibi...Canım bir abla olarak derimki sana bu olayı eşine dırdırlayarak söyleme olayın üzerine düştüğünüde gösterme.Sen takip etme olayını tabiki yap ama o bilmesin.Şöyle silkelen kendine gel.Eminim kendine bakan bayansındır ama kendine bundan sonra daha dikkat et şık ol bakımlı ol kısaca kendinden emin ol.Eşinede politik davran onu seven hürmet eden bakımlı bir eşi varken dışarıdaki o o..ları gözü bile görmez.Haaa içinde bu çapkınlık varsa öncedende yapmışsa sen ne yaparsan yap o bu pis huylarına devam eder.Gerçekten kocan bu konuda masumsa bana görede öyle baştada söyledim inan o kızıl saçlı hatun ona cadı gibi görünür:))Ve bu arada saçını kızıla boyama.Neden bu güne kadar sana şu renk yap gibi birşeyler demedi hoş belki kızıl saç o kadın nedeni ile olmasada hoşuna gidiyordur ama sen boyama.Benim saçımda kızıl eşim siyaha yakın boya der ama ben asla boyamam hemen aklıma şeytanlık geldiği için hımm siyah saçlı birini beğeniyor bu diye düşündüğümden:))Aslı öyle değildir kesinlikle ama kadınlık işte inadım inat belki beğeniyordur
Kısaca hayatım kendine olduğundan çok değer ver ve bakımlı ol.Kocan için değil kendin için ol tüm bunları.

hayat_bu arkadaşım iyi demişsinde bu durum pek kadının bakımlı olması ile ilgili değil sadece erkekler için bahane oluyor. kişi önce kendi sonrada çevresi için bakımlı olsun tabi..
ayrııca tam tersi güzel kadınlar daha çok aldatılıyormuş. örn: hülya avşar :) diğer kadın için de bi çeşit tatmin duygusu oluyormuş ben ne kadar değerliymişim bak karısı ne kadar güzel ama bende daha çok güzellik buluyor mantığı..

cannnim dondun mu tatilden? ne yaptin merak ettim valla.

valla yaa nerde kaldı arkadaş?
bende takipteyim...
gelişmeler ne oldu arkadaşım?

gerçekten gelişmelerden haberdar olamadık

canlarım benim ya...önce hepiniden özür dilerim sadece arada girip yazdıklarınızı okuyabildimm cvp yazamadım bağışlayın.Desteğiniz ilginiz beni öyle güçlendirdi ki anlatamam..

çok sinir bozucu bir dönem geçirdim...arada olanları anlatmak istemiyorum resmen eşimle kopma seviyesine geldik herşeyi göze almıştım... ama allaha şükür tatlıya bağlandı.

önce eşimi ikna edip o telekom bayiisine birlikte gittik.Karşılaştırdım.Kız heyecanlandı ama eşimi tanıyorum...<tepkilerini iyi biliyorum.oraya gitmek beni epey ferahlattı.Gerçi kızın eli ayağına dolandı ama...

sonra kızı araştırdım.ev teli cep teli görüştükleri herşeyini araştırdım.Telekom bayiini arayıp orada mı diye hergün kontrol ediyordum.sonra kız açmamaya başladı telefonu.merak ettim ve açan kişiden istedim.işten ayrıldığını söyledi.nedenini sorduğumda etik sebepler dedi ve ben şok oldum içim iyice kurtlandı...

size söylemiştim kızda bişeler var diye.kimbilir ne haltı çıktı ortaya.ta patronuna kadar ulaştım.onunla görüştüm neden araştırdığımı sordu sadece merak dedim.kişiliği bozuk biri dedi...işine son verdik ve zaten buradan da taşındı dedi.sanırım yolsuzluk filan var işin içinde...

yani kızlar ben bu kıza ettiğim ahı kimseye etmedim.çünkü öyle ya da böyle benim hayatımı altüst etti.gerçi şundan öteye gidilmemiş eminim ufak tefek cilveler.haa eşim sütten çıkmadı elbette yeri değişti benim için belki de iyi oldu çünkü dedim ya tüm dünyam onun üzerine kuruluydu.

şimdi çalışmaya karar verdim.
kendime güveniyorum.
hepinizden allah razı olsun.
şunu anladım kk mükemmel bir yer...
hepinize yaptığınız iyilik kadar mutluluk versin allahım.bilseniz öyle kıymetli ki benim için...

çok sevindim huzura erdiğin için ve kendine güvendiğin için.
Allah hayırlısını nasip etsim hepimize

ben olsam madem öyle eşimin kullanıcı adının EŞİNE AŞIK olarak değiştrilmesini istiyorum derdimmm
o anlardı zaten anlayacağını

Canim gecmis olsun.

Esin belkide sadece o kizil renkli saclardan etkilendi. Kizin saclari siyah yada sari olsa hic farketmeyecekti eminim.

Masallah iyi arastirmissin, helal sana:))
Sen esinden biraz kac, fazla yüz verme, bak pesine nasil kul köpek oluyor. Erkek milleti böyledir.

Allah agiz tadinizi bozmasin.

Şu erkekler ne kadar zayıf iradeli yaratıklar ve bazıları ne kadar da zayıf karakterli...:1no2:
İçime sıkıntılar basıyo burada bu tarz şeyleri okudukça...klava:

senin adına sevindim.mutluluğun daim olsun

Konunun tatlıya bağlanmasına sevindim...
Hiç bir erkeğe fazla değer vermeyeceksin sonra tepemize çıkıyorlar...

çiviyi söktüğün yerin izi geçer mi? geçmez.
kocanız yazık etmiş sevginize. hem de çok. mutluluklar dilerim size yine de.

Canim eşine tavrini koy eşini alip karşina konuş..

valla bende merak ediyordum bu sonu...
ama eşinde böyle eğilimler varsa bundan sonra çooooooooooook dikkatli ol madem herşeyi sineye çektin DİKKAT!

tatlıya bağlanmasına sevindim canım...
mutluluğunuz daim olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…