intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Selamlar
Dün sporumu yapamadım ama bütün gün dışardaydım pazara gittim falan

12 de
5 yk bulgur pilavı
4 köfte
1 kase yoğurt

Az üzüm
1 salatalık
Soda
Yarım ayran

18 de
İçi alınmış yarım ekmeğe et döner
Ayran

Kapandı tükkan :)

Soda su sonrası

Sabah güzel bir rakam gördüm tartıda

Ne güzel iki hafta hiç mi zorlanmadınız ben genellikle aç kaldığımda başım ağrır ama şuan gayet iyiyim. Ve bir sorum olacaktı nasıl besleniyorsunuz ilk öğün hemen ağır yemeklerden mi başlıyorsunuz ve diğer saatlerde neler yiyip nasıl günü sonlandırıyorsunuz acaba ?
ben ilk öğün genelde kahvaltı yapıyorum evde olduğum için 2 yumurtadan omlet peynir domates salatalık zeytin falann
Gün içinde acıkırsam meyve salatalık yeşilçay türk kahvesi falan

Akşamda evde ne yemek varsa
Sabah erken kalkınca sıkıntı oluyo biraz ama zaman geçiyo
Zaten bi süre sonra acıkmamaya başlıyosun :)

Slmlar kızlar. Benim motivasyonum düştü sanurım 3 gndr fazla yiyorum ama yemek saatlerimi bozmadım. Kaybolan motivasyon aranıyor:KK43:

Slmlar kızlar. Benim motivasyonum düştü sanurım 3 gndr fazla yiyorum ama yemek saatlerimi bozmadım. Kaybolan motivasyon aranıyor:KK43:

Canım hiçbir yemeğin tadı o tartıda eksi görmekten daha güzel değil.Bir de kilolu halinle bir fotoğrafını çıkarb özüne koy.

Canım hiçbir yemeğin tadı o tartıda eksi görmekten daha güzel değil.Bir de kilolu halinle bir fotoğrafını çıkarb özüne koy.
Evet canım haklısın eksi görmek çok güzelll ama işte 5 ay oldu bi bıkkınlık geldi sanki:KK43: sürüklene sürüklene istemeye istemeye spor yapmaya gittim çok şükür 1 buçk saatlik yaptm onu bari... Acil toplanmam lazm. Yoksa bu cumA eksiyi veya aynı kiloda kalmayı bırak + çıkacam bu gidişle.

Evet canım haklısın eksi görmek çok güzelll ama işte 5 ay oldu bi bıkkınlık geldi sanki:KK43: sürüklene sürüklene istemeye istemeye spor yapmaya gittim çok şükür 1 buçk saatlik yaptm onu bari... Acil toplanmam lazm. Yoksa bu cumA eksiyi veya aynı kiloda kalmayı bırak + çıkacam bu gidişle.
Bendede bi hal var bugün anlamadım niye böyle oldum yoruldum bugün ondanmıdır nedir böyle yiyesimde yiyesim geldi ama yemedim yarınki tartıyı düşündüm bugün de spor yapamamıştım misafirler anca gitti

Hızlı tempoda 20 dk lık leslie var onu yapıcam şimdi

Bendede bi hal var bugün anlamadım niye böyle oldum yoruldum bugün ondanmıdır nedir böyle yiyesimde yiyesim geldi ama yemedim yarınki tartıyı düşündüm bugün de spor yapamamıştım misafirler anca gitti

Hızlı tempoda 20 dk lık leslie var onu yapıcam şimdi
Misafr yemekliyse ondan olmştur canım. Mecbur oturuyosun azda olsa yemek zornda kalıyosn

Misafr yemekliyse ondan olmştur canım. Mecbur oturuyosun azda olsa yemek zornda kalıyosn
Benim yemekten sonra daha doğrusu 22 den sonra oldu bi de kız huysuzluk yaptı stres tabi mideye vuruyo hemen regl de yaklaştı o da etkiliyo tabi :) neyse spor yapınca biraz daha iyi hissettim yarın eski tempoma dönerim

Bugün yediklerimi yazayım bende fazla kaçtı sanki bakalım

12de
2 yumurtadan omlet peynir zeytin domates salatalık biber üzüm

Türk kahvesi
Yeşilçay
Haşlanmış darı
Bir avuç fındık badem karışık
Türk kahvesi

Gün içinde tükettiklerim

18 de
2 yk taze fasulye
1 kase yoğurt
Küçük kase sütlaç

20de zencefil zerdeçal tarçın 2 yk yoğurt

Spor yapmadım daha ama yapıcam 45 dk leslie :)

Bugün yediklerimi yazayım bende fazla kaçtı sanki bakalım

12de
2 yumurtadan omlet peynir zeytin domates salatalık biber üzüm

Türk kahvesi
Yeşilçay
Haşlanmış darı
Bir avuç fındık badem karışık
Türk kahvesi

Gün içinde tükettiklerim

18 de
2 yk taze fasulye
1 kase yoğurt
Küçük kase sütlaç

20de zencefil zerdeçal tarçın 2 yk yoğurt

Spor yapmadım daha ama yapıcam 45 dk leslie :)
Bence yediklerin çok değil ölçülü ve yernde.

Melanie81 canim kac kilo verdin bu yeme düzeniyle konu ilgimi çekti mantiklida geldi bende karatay dieti yapiyorum 103 ten 90 a indim daha yolum cok uzun duraklamalarim çok oldu ben kasimda başlamıştım diete duraklamalar oldukca dieti biraktim vazgectim düşün yani 10 ay olmuş

X