Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar dun 6dan berı lokma surmedım ağzıma sımdı kahvaltı yaptım dünyayı yemısım ne anladım ben bu işten :KK70:

Ne bılım doktorlar haftada en fazla 1.5 kılo sağlıklı olan dıyor ya bende 3gunde 500gr verınce şaşırdım biraz: ) ama dun kötü bısı yaptım sadece 2 kase yoğurtla durdum tüm gün takı bu sabaha kadar
Sen bakma doktorların her dediğine :) bu kadar fazla gitmez zaten artık

Merhaba herkese :)
Persembe gununden beri bu tarz beslenmeye basladim. Kahvaltiyi atlayip ogle yemegini saat 1 gibi yiyorum. Aksam yemegini de en gec 7de yiyorum ve agzima bir daha sivi harici hicbir sey surmuyorum. Su ve sekersiz kahve sadece. Boylece ertesi gun karnimin gercekten ac oldugunu hissederek ogle yemegine oturmus oluyorum ve bu beni gercekten huzurlu hissettiriyor. :) Acken insan huzurlu olmaz sanirdim ama insanin karninin dolu olmadan, gercekten bombos bir sekilde yemege oturmasi cidden cok guzel bir seymis. Gerci aksam yemegine kadar cok acikmiyorum ama gunde sadece bir kere aclik da yetsin artik :)))

Bugun sabah tartildim ve cok sasirdim. Tam tamina 1,5 kg gitmis. 5 gunde. Tabi karnim tamamen bombos oldugu icin bu kadar kilo gitmis gorunuyor. Ama bakalim ilerleyen gunlerde haftalarda neler olacak??? İnsaallah boyle boyle gider kilolar. :)

Ya arkadaşlar siz nasıl kilo veriyorsunuz??ben bir buçuk aydır aksamları yiyorum ćoğunlukla.gündüz çok yemiyorum.(spor yapmıyorum).1 gr veremedim.çıldırıcam.:silah:

X