Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy güzel seyler var su makyaj paleti cok güzel duruo

kızlar ızmir Göztepe Gülsedef parfümeri de maybelline 2. ürünlerde %50 indirimli
dermokilde %50 indirim var.

slm arkadaşlar... body shopun ürünlerini kullanan varsa diye yazıyorum... 3 günlüğüne %30 indirime girmiş... bilginiz olsun..:)))

kıslar cumbul parfümeride (izmir) flormar bedava makyaj günleri başlamıştır diyor!

Merhaba arkadaŞlar bende mac 7 parÇa makyaj fırÇası var 30 tl. Bırde markasız Çok kalıtelı 20 parÇa fırÇa setım var 50 tl. DÜŞÜnÜrsenız resımlerı ıÇın Özelden yazın.

kıslar!
hobi mağazalarında %10 - %25 oranlarında indirimler var.
mybelline %10
loreal makyaj ürünleri %25
nevea 3 üründe çanta hediyeli (omuz çantası)
beyu ithal deodorant hediyeli
başka hangi ürünler hatırlamıyorum ama hemen hemen tüm makyaj ürünleri indirimli.
bir üründede şal hediyesi var.
detaylı öğrenince eklerim.

kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Avon Kampanya 14 ındirimleri
Far Away %50 indirim _ 30 tl
2 adet bayan 1 adet erkek Perceive 57.80 tl
2 adet Celebre 1 adet Black Suede 51.50 tl
Çoğu erkek ve bayan parfümü %50 indirimde
Pro-to-go rujlar %50 inrimde 11 tl... ve bu aydan sonra satıştan kalkıyor...
Solutions serisinn tamamı %50 indirimde
Super Full maskara %50 inrimde 10 tl
3 adet el kremi 12 tl
Ve daha bir çok indirim fırsatı....

markafoni adresinde SHISEIDO' nun %50-%70 e varan indirimi olacak. bence bu fırsat kaçmaz. markafoninin ne kadar güvenli bir site olduğunu anlatmaya da gerek yok. üyeliği olmayanlara davetiye gönderebilirim. özelden mesajla mail adresinizi göndermeniz yeteri. gelsin fondötenler gitsin pudralar :KK70:

markafoni adresinde SHISEIDO' nun %50-%70 e varan indirimi olacak. bence bu fırsat kaçmaz. markafoninin ne kadar güvenli bir site olduğunu anlatmaya da gerek yok. üyeliği olmayanlara davetiye gönderebilirim. özelden mesajla mail adresinizi göndermeniz yeteri. gelsin fondötenler gitsin pudralar :KK70:

mrb özelden yazamıyorum ben,yardımcı olurmusun üyelik konusunda:1rolleyes:

X