Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ıpek cım % 50 ındırım ozel gunlerde oluyor. Ben takıp edıyorum. Oldugu zaman buradan duyururum.

watson da bahsettiğim far indirimleri güneş kremlerinde % 20 indirim devam ediyor

watson un kendi markası rimmel de bazı ruj ve rimel ller 10 lira

kızlar yaza özel indirim var flormar da. standda herşey %50 indirimdeydi.ben ankara sıhhıye köprüsünün altındaki kozmetikciden alışveriş yaptım.
5 li far 5 tl
terracota allık 8,5 tl
süpershine ruj 4,5 tl
ve 5 gramlık tekli farları 4 tl..zira ben 018 ve 023 numarasını aldım çok güzeller.gerçi herkesin makyaj zevki farklı...hadi kızlar...gidin ve alın...özellikle rujda 523 ve 519 numaralı olanlara bi bakın derim...

sephorada dior ürünlerinde %10 indirim var dün diorshow rimelini 69tl yerine 62 tl ye aldım... tek ürün alınca pek bi fark olmuo ama toplu alışveriş yaptığınızda 1 tane aldığınız ürün en azından bedavaya gelio...

bugün yine sephoradaydım rimeli yanlış vermişler onu değiştim ayrıca stilla ürünlerinde %50 indirim var 1-2 gün devam edecekmiş bence kaçırmayın kızlar ....

hobi parfümeride flormar far 1 alana 1 bedava. ama hangisinde tam bilmiyorum.

Margide Schwarzkopf Şampuanının yanında yine Schwarzkopf markalı Saç Bakımı Kremi veriyorlar ikisinin fiyatı 11 TL ki zaten önceden baktığımda sadece şampuanın fiyatı 11 tl'di koşun kızlar.Ben aldım özellikle bakım kremi çok güzel kokuyor.
Umarım yazılmamıştır..

yazıldımı bilmiorum ama max factor de 2 ürün alana süper aynalı bi makyaj çantası veriolar..bir de krem allıkları yüzde ellii indirimdeydi..

kızlar ankarada sıhhıye ve kızılayda gördüm
başka sehirlerded vardır belki
hunca markalı deodarantlardan 2 tane boş şişe götürene bi tane dolu şişe hediye

she
equal
jagler
gibi..

kıslar gülsedef parfumerılerde super ındırm var. (ızmir Göztepede bir şubesi var başka nerde bilmiyorum)
Loreal cilt urunlerınde bır alana bır bedava.
Flormar far bırebır hedıye.
başka neler var bakıp bildirirm size
Daha neler var kosun gorun

Son düzenleme:
kızlar ankarada moda çarşının karşısında kayra kozmetik var.orada bayağı indirim var.bir gidin bakın derim.max faktör kalori 2000 19ytl,3 al 2 öde kampanyaları ve parfümlerdede indirim var.
buarada bana gabrini ve c.arley ürünleri bulabileceğimiz yerleri yazar mısnız?ankaralı değilim yardımcı olursanız sevinirim.

canlarım Gülsedef Parfümeri (Göztepe ızmir) Maybelline mascara alana ruj hediyeli.
şu indirimleri tam olarak bir toparlayamadım. akşam unutmadan bütün indirimli ürünlerin bir listesini alayım.

X