Makyaj Ürünleri İndirimli ürünleri paylaşalım mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gülsedef parfümeri Göztepe ızmir
indirimli ürünleri
olay ve loreal makyaj ürünleri 3 al 2 öde
loreal cil bakım ürünü 1 alana 1 bedava
she deodorant 3 al 2 öde
18 li far 2.95 tl.
elseve şampuan 1 alana 1 hediye
maybelline mascara ruj hediyeli
flormar far 1 alana 1 hediyeli.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar eminim bu konu burda çok tartışılmıştır ama bir türlü rastlayamadım.. Şimdi size sormak istediğim şey; su satış sitelerinde bir sürü olan Escape Makyaj Seti. Ben fazla makyaj yapan birisi değilim ama en azından tüm renkler elimde olsun istiyorum sizce nasıl? Aranızda kullanan var mı?

Gerçi kimse ilgilenmemiş ama birde Ellanor diye bir marka var aynı gibi set... Sizce hangisi daha iyidir. Escape mi Ellanor mu?

eğer izmir de yaşıyorsanız bilirsiniz kıbrıs şehitletirnde ki cumbul parfümeri yi. ben 1 yıldan uzun süredir cumbul parfümeriden alışveriş yapıyorum. geçen gün tekrar alışveriş yaptım ve eve geldiğimde aldığım ürünlerden birin boş olduğunu farkettim. pahalı bir markanın kapatıcısını almıştm ve yüksek miktarda bir fiyat ödemiştim oysa bana verdikleri tek şey boş bir şişeydi. aldım açtım içine baktım ama BOOOŞŞ ya da KULLANILMIŞ. ürünün içi boştu ancak büyük ihtimalle kullanılmış ucu temizlenmiş ve yeniden satılmıştı çünkü ucunda lekeler vardı. bunu geri götürdüğümde önce beni yarım saat oyaladılar sonra da bana değiştiremeyeceklerini söylediler ve ALIN BUNU GİDİN değiştirmeyiz yanıtını verdiler. eğer bana boş veya bozuk ürün satmayacaklarını garanti edemiyorlarsa bu işi yapmasın böyle vasıfsız insanlar
size önerim benm duruma düşmek istemiyorsanız ordan alışveriş apmayın kızlar..

canım bak orası 2-3 yıl kadar önce kayınvalidem fondoten almış max faktor un 50 lirada para vrmiş demişlerki yanında ruj hediyesi var oda bana vermek üzere pembe tonalrda bir ruj seçmiş
parayı öderken ruju koymuşlardır diye birde ayıp olmasın diye bakmamış poşete eve geldiğinde hediye olan ruju koymakıslar üşenmemiş geri dönmş hayır biz koyduk ruju demişler öyle tuhaf bir yer orası

göztepede yeni bir şubesi açıldı pazartesi. girip bakacaktım. şimdi bunları duyunca vazgeçtim.
hobi en iyisi valla. çok güzel hediyeler alıyorum ordan.
birde kemeraltında güncel var. eskiden yücel parfümeriydi. fiatlar çok uygun oluyor.

X