Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

seni ümitlendirmek istemem ama bel ağrısı ve göğüslerdeki belirtiler hamilelik diye biliyorum yani çoğunda böle olmuştu inşallah güzel haberler verirsin bizde seviniriz...:emir_bebek::ecrin_bebek:

inş canım 2 gun daha sabretcem kendımı enngellıyorum test yapmamamak için bugunde krımızılar gelemz inşallah

bende ilk denememi dün gece yaptım dün gündüz 3 gibi yumurtam çatladı saat 9 gibi birliktelik oldu hayırlısı artık beklemeye geçtik

merhaba..
çok eski bi tarihli yazından alıntı yaptım ama okurken dikkatimi çekti..bizde bebiş düşünüyoruz 2 ay denememiz olcak eşim korundu hep...ve ben çok heyecanlıyım...yumurta çatlamasını nasıl anlıyorsun..birde yumurtlama ile çatlama arasında nasıl bi zaman var...ben geçen ay ilk doktora muayene olmaya gittiğimde yumurtaların oluşmuş durumda demişti ve adet günümün 10. günü idi...yumurtlamayı mı yakalamalı yoksa çatlamayı mı...biz geçen ay çok stres yaptık.. bu ay hiç lafı geçmedi öyle karar aldık eşimle ama ben ona çaktırmadan zamanlamaya çalışıyorum...
ayy çok karışık yazdım galiba ama genelk olarak bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kızlar...sempatiksalakcinni:CüvCüv:

birde ben bu ay 8 inde regli oldum adetim düzenli oalrak 28 gün sürüyo..tahmini 5 kasımda regli tarihim ...dün gün içinde akıntım olduğunu farkettim..tamemen sıvı ve şeffaf böyle olunca özellikle tutma ihtimali yüksek oluyo demi...yani o gün mü ilişki yaşanması gerekiyo...yoksa bugün yarında olabilir mi...

merhaba..
çok eski bi tarihli yazından alıntı yaptım ama okurken dikkatimi çekti..bizde bebiş düşünüyoruz 2 ay denememiz olcak eşim korundu hep...ve ben çok heyecanlıyım...yumurta çatlamasını nasıl anlıyorsun..birde yumurtlama ile çatlama arasında nasıl bi zaman var...ben geçen ay ilk doktora muayene olmaya gittiğimde yumurtaların oluşmuş durumda demişti ve adet günümün 10. günü idi...yumurtlamayı mı yakalamalı yoksa çatlamayı mı...biz geçen ay çok stres yaptık.. bu ay hiç lafı geçmedi öyle karar aldık eşimle ama ben ona çaktırmadan zamanlamaya çalışıyorum...
ayy çok karışık yazdım galiba ama genelk olarak bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kızlar...sempatiksalakcinni:CüvCüv:

canım ben ovulasyon testi kullandım ama mesela şöyle anlatayım cumartesi günü hiç test yapamdım pazar günü kayınvalidemin koltuklarını yıkamak zorundaydım yıkadım çok kötü belim ağrımaya başladı ben yorulmama yordum ama eve gelince gece 11 de test yaptım ift çizgiyi gördüm yani yumurtluyormuşum
sonra ertesi gün ağrım devam etti hatta şiddetli denebilecek kasık ağrım oldu tabi kendimi dinliyordum bi taraftan yani ağrım nasıl vs.. sonra gündüz 3 gibi tuvalete gittim ve idrarımı yaptıktan sonra yapışkkan yumurta akı gini uzayan akıntıyı gördüm yumurtladığımı anladım zaten sonrasında şiddetli ağrı kesildi hafif batma hissettim gece 9,30 gibi falanda ilişki oldu yani 12 saat içindde

canım ben ovulasyon testi kullandım ama mesela şöyle anlatayım cumartesi günü hiç test yapamdım pazar günü kayınvalidemin koltuklarını yıkamak zorundaydım yıkadım çok kötü belim ağrımaya başladı ben yorulmama yordum ama eve gelince gece 11 de test yaptım ift çizgiyi gördüm yani yumurtluyormuşum
sonra ertesi gün ağrım devam etti hatta şiddetli denebilecek kasık ağrım oldu tabi kendimi dinliyordum bi taraftan yani ağrım nasıl vs.. sonra gündüz 3 gibi tuvalete gittim ve idrarımı yaptıktan sonra yapışkkan yumurta akı gini uzayan akıntıyı gördüm yumurtladığımı anladım zaten sonrasında şiddetli ağrı kesildi hafif batma hissettim gece 9,30 gibi falanda ilişki oldu yani 12 saat içindde

teşekkür ederim anladım sanırım...ovulasyon testi kullanmadım ben daha..ama bu ayda bakalım olmasa bi dahaki aya inş...bu günlerim verimli günler galiba....3,5 yıllık evliyim ama ilk defa çocuk düşündük yani şimdiye kadar daha 2-3 yıl sonra diyoduk...bir anda doğuveriyor insanın içine o duygu..senin kaçıncı denemen..bu ay varmı bişicikler...allah gönlünüze göre veriri inşallh.herşeyin hayırlısı..:Saruboceq:

ya bende bişiey sormak istiyorum arkadaşlar. reglim bittiğinin ertesi günü birlikte olduk korunmadan. yani ayın 18inde. 2 gündür ara sıra pembe akıntı geliyo. sinirlerim bozuldu ya. korkuyorum şimdi bebek düşünürken buda nerden çıktı. bir fikriniz varmı?

Adet günüm 18ydi
aslında geçen ay 20sinde oldum ama benim hep 2 gün geri gelir
bugün hala olmadım
bakalım beklemediğim
inşallah hamileyimdir
ilk denemem benim de

arkadaşlar benimde bu 6.denememdi adet oldum çok moralim bozuldu ilk denemede bende hemen olucak sanıyordum ver her ay o umutla bekledim sinirlerim yıpranmaya başladı.doktor erken diyor bekle diyor ne bilim işte her ay heycanla bekliorum sonu hüzran anlıycanız hepimiz için hayırlısı olsun...

arkadaşlar benimde bu 6.denememdi adet oldum çok moralim bozuldu ilk denemede bende hemen olucak sanıyordum ver her ay o umutla bekledim sinirlerim yıpranmaya başladı.doktor erken diyor bekle diyor ne bilim işte her ay heycanla bekliorum sonu hüzran anlıycanız hepimiz için hayırlısı olsun...

hayırlısı olsun Allah'tan.
aslında stres en büyük düşman. biyerde okudum ilk aylarda hamile kalma olasılığı düşükmüş. ama ilk 18 ayda yüzde 90 mış. hemen moralini bozma inşallah en kısa zamanda minik misafirin kapını çalar:)

benimde 28 kızlar adet olanlar nolur üzülmesin inş önümüzdeki ay güzel haberlerini alırız caınızı sıkmayın

Adet günüm 18ydi
aslında geçen ay 20sinde oldum ama benim hep 2 gün geri gelir
bugün hala olmadım
bakalım beklemediğim
inşallah hamileyimdir
ilk denemem benim de

tatlım test yapsana hadi bende meraktan çatladım burda inş bebeğin sana tutunmuştur güzel haberler verirsin inşallah:emir_bebek::ecrin_bebek:

benim yaşım 35 ama 2.evladım için ilk denememizdi bu ay sanırım olmadı adet olmak için bütün belirtilerim var

o belli olmaz canım belki hamilesin adet belirtileriyle aynı oluyomuş öle duydum hiç yaşamadım ama sen daha iyi bilirsin bir sefer doğum yaptığına göre belirtileri biz senden öğrenelim ilk hamileliğinde ne gibi belirtilerin oldu bizle paylaşırmısın

X