Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

o belli olmaz canım belki hamilesin adet belirtileriyle aynı oluyomuş öle duydum hiç yaşamadım ama sen daha iyi bilirsin bir sefer doğum yaptığına göre belirtileri biz senden öğrenelim ilk hamileliğinde ne gibi belirtilerin oldu bizle paylaşırmısın

benim aslında 2.bebeğimde gebeliğim sonlandırıldı iki kere hamilelik yaşadım canım en belirgin özellik göğüslerde acı ve hassasiyet kızımda öyle anlamıştım 2.sinde hiç anlamadım gerçekten aynen adet olucak gibiydim

benim otuz arkadaşlar 30 yaşlar çokmu geç acaba diye düşünmeye başladım...

öle düşünme neden geç olsun ki senin yaşında anne olan binlerce kadın var artı yaşında ne varki daha 30 yani:)))) sanki 50-60 gibi konuştun hoş artık o yaşlarda bile anne olan var sakın böle bişeyi kendine dert etme:eek:lmaz:KK66:1hug:

benim aslında 2.bebeğimde gebeliğim sonlandırıldı iki kere hamilelik yaşadım canım en belirgin özellik göğüslerde acı ve hassasiyet kızımda öyle anlamıştım 2.sinde hiç anlamadım gerçekten aynen adet olucak gibiydim

çok geçmiş olsun canım ne güzel ama bir çocuğun var bu duyguyu tatmışsın allahım bizlerede nasip eder inşallah bu ay benim hiç umudum yok o yüzden beklemeye girmiycem hayırlısı inşallah önümüzdeki aylara bakıcaz artık:dance::dance:

Test yaptırmadım henüz hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum
Ama çok da heyecanlıyım eşim işteyken bile arıyo adet oldun mu diye
Annem arkadaşlarım herkes haber bekliyo
Bugün de olmadım
Öyle ara ara ağrılarım oluyo sanki adet olcakmışım gibi hatta akıntı oluyorum adet oldum sanıp bakıyorum ama yok
Annem 20side geçsin ondan sonra baktır dedi
Ya bi de ben çok sabırsızım daha adet günüme 12 gün varken test yaptırdım tabi ki çıkmadı ama o an bile çok üzüldüm
Hayırlısı inş yarın ya da öbür gün yaptırcam sonucu yazarım buraya da :)

Bugün de olmadım
Öyle ara ara ağrılarım oluyo sanki adet olcakmışım gibi hatta akıntı oluyorum adet oldum sanıp bakıyorum ama yok
Ya bi de ben çok sabırsızım daha adet günüme 12 gün varken test yaptırdım tabi ki çıkmadı ama o an bile çok üzüldüm

inan sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum inş rabbim yüzünü güldürür ama çok sabırlıymışsın ben kaç kere test yapardım şimdiye kadar tatlım adetten önce çıkmaması normal ama bence hamilesin ayy hadi inşallah mutlaka haber ver bize :emir_bebek::ecrin_bebek:

inan sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum inş rabbim yüzünü güldürür ama çok sabırlıymışsın ben kaç kere test yapardım şimdiye kadar tatlım adetten önce çıkmaması normal ama bence hamilesin ayy hadi inşallah mutlaka haber ver bize :emir_bebek::ecrin_bebek:

Ayyy hadi inşallah ağzından bal damlıyor vallahi :)

Ya ben pek umutlu değilim bu aydan ne bileyim o yüzden sabrediyorum.Bir de eşim erken test yaptırma demişti negatif çıktı ya o şimdi beni dinle biraz daha geç yaptır diyo bakalım

Ya uykudan uyanıp bakıyorum adet olmuş muyum diye
Artık psikolojik de olabilir bu sürekli adet olmayayım diyorum ya belki o yüzden beynim beni kandırıyodur :KK1:

Bi hamile kalayım okyanus ötesi duyacak yahu merak etme sen :):):):)

Rabbim isteyen herkese versin bekletmesin inşallah

Bugün de olmadım

adet günün ne zaman canım

adet günün ne zaman canım

eylülün 20sinde oldum ama benim hep iki üç gün öne gelir mesela ağustosunda 23nde olmuştum
22sine kadar olmazsam test yaptırcam
Ya ben çok yorgunum bir de bulanık görmeler göz bebeklerimde büyümeler oluyo hani bunlar psikolojik mi dedim ama ben bunların hamilelik belirtisi olduğunu bilmiyordum bugün bir yerde okudum

eylülün 20sinde oldum ama benim hep iki üç gün öne gelir mesela ağustosunda 23nde olmuştum
22sine kadar olmazsam test yaptırcam
Ya ben çok yorgunum bir de bulanık görmeler göz bebeklerimde büyümeler oluyo hani bunlar psikolojik mi dedim ama ben bunların hamilelik belirtisi olduğunu bilmiyordum bugün bir yerde okudum

gözbebeklerde büyüme hamilelik belirtisi diye okumuştum bende kızzz okyanuslara duyurmaya ne gerek var..kaydirigubbakcemile3:roflol::KK1:

gözbebeklerde büyüme hamilelik belirtisi diye okumuştum bende kızzz okyanuslara duyurmaya ne gerek var..kaydirigubbakcemile3:roflol::KK1:

:KK1: kaydirigubbakcemile3
aman ben bi hamiş olayım da
ne garibim aslında 1,5 yıl boyunca hiç istemedim ilk denemeye de zorla gönüllü oldum ama şimdi bir istektir aldı başını gitti sempatiksalakcinni

Sizler henüz yenisiniz bana göre benimde bu ay 7.denemem ama inşallah bu ay tutarda son denemem olur ve inşallah sizler benimki kadar beklemeden biran önce bebeğinize kavuşursunuz

Ayyy hadi inşallah ağzından bal damlıyor vallahi :)

Ya ben pek umutlu değilim bu aydan ne bileyim o yüzden sabrediyorum.Bir de eşim erken test yaptırma demişti negatif çıktı ya o şimdi beni dinle biraz daha geç yaptır diyo bakalım

Ya uykudan uyanıp bakıyorum adet olmuş muyum diye
Artık psikolojik de olabilir bu sürekli adet olmayayım diyorum ya belki o yüzden beynim beni kandırıyodur :KK1:

Bi hamile kalayım okyanus ötesi duyacak yahu merak etme sen :):):):)

Rabbim isteyen herkese versin bekletmesin inşallah

bende adet günüme 10 gün varkn test yapmıştım negatif çıkmıştı.çok üzülmüştüm ve umudum yoktu.adetim 1 gün gecikince sağlık ocağına gittim idrarda pozitif çıktı,doktor bi de kanda bakalım demişti kanda da çıkınca dünyalar benim olmuştu.ama bu mutluluğum geçen hafta hüsranla bitti.bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim.4.5 aylık evliyim.ilk 1 ay korunmuştuk.sonra bıraktık korunmayı ve 15 gün içinde gebe kalmıştım.inş. sizlerde benim gibi hemen hamile kalırsınız ama inş.sonunuz benimkisi gibi olmaz.bende kürtaj sonrası korunmam bitsin tekrar hamile kalmak için denemelere başlayacağım.inş. bu süre içerisinde de sizlerin gebe olduğunuzu öğrenirim.gelecek ayda ben benim denemem 1 dediğimde sizlerin denemeleriniz bitmiş olup bu seferde doğum yapmak için gün sayarsınızı...

Sizler henüz yenisiniz bana göre benimde bu ay 7.denemem ama inşallah bu ay tutarda son denemem olur ve inşallah sizler benimki kadar beklemeden biran önce bebeğinize kavuşursunuz

hayırlısıyla olur inş canım bende hamilelik mi adet mi derken bugün adet oldum.aslında yumurtlama tarihini kaçırmıştık belki olur diyede ümitlendim belirtilerde vardı ama kısmet tabiki gelecek aya artık:nazar:

bende adet günüme 10 gün varkn test yapmıştım negatif çıkmıştı.çok üzülmüştüm ve umudum yoktu.adetim 1 gün gecikince sağlık ocağına gittim idrarda pozitif çıktı,doktor bi de kanda bakalım demişti kanda da çıkınca dünyalar benim olmuştu.ama bu mutluluğum geçen hafta hüsranla bitti.bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim.4.5 aylık evliyim.ilk 1 ay korunmuştuk.sonra bıraktık korunmayı ve 15 gün içinde gebe kalmıştım.inş. sizlerde benim gibi hemen hamile kalırsınız ama inş.sonunuz benimkisi gibi olmaz.bende kürtaj sonrası korunmam bitsin tekrar hamile kalmak için denemelere başlayacağım.inş. bu süre içerisinde de sizlerin gebe olduğunuzu öğrenirim.gelecek ayda ben benim denemem 1 dediğimde sizlerin denemeleriniz bitmiş olup bu seferde doğum yapmak için gün sayarsınızı...

Canım çok üzüldüm inşallah en kısa zaman da sen de tekrar hamile kalır ve sağlık bir çocuk dünyaya getirirsin
Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin

:KK1: kaydirigubbakcemile3
aman ben bi hamiş olayım da
ne garibim aslında 1,5 yıl boyunca hiç istemedim ilk denemeye de zorla gönüllü oldum ama şimdi bir istektir aldı başını gitti sempatiksalakcinni

niyeyse hep öle olur zaten:roflol: allahım inşallah senin yüzünü güldürsün canım:Saruboceq:

amin canım inşallah hepimiz bu ay hamiş olalım ama benim umudum yok bu ay aksilikler beni bırakmadı hiç ben artık önümüzdeki aylara bakıcam benimde bu ay ikinci denemem olacaktı göyaaaaaaaaa:KK1:

senin adına çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun üzülme allahım sana hayırlı evlat nasip etsin çok şanslıymışsın hemen hamile kaldığın için allah şansını hep açık etsin dilerim...:Saruboceq:

hayırlısıyla olur inş canım bende hamilelik mi adet mi derken bugün adet oldum.aslında yumurtlama tarihini kaçırmıştık belki olur diyede ümitlendim belirtilerde vardı ama kısmet tabiki gelecek aya artık:nazar:

biz seninle gelecek aya niyetlenenlerdeniz benimde bu ay hiç ümidim yok çok çalışamadık olsun canım inş bizde önümüzdeki ay sevincimizi paylaşırız:dance::dance:

Olur inşallah kızlar bende geçen ay yumurtlama takibine başladim ve yumurtalarım normele göre fazla büyüyormuş ondan dolayı bu ay klomen kullandım ve regl 12.günü dr gittiğimde herşey normel stres yapmayın bol bol çalışın dedi ama gelde stres yapma bugün regl 17. Günü 2yumurtam çatladı diğerleri de bugün yarın çatlar

X