Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

inş canım hamileyimdir bir yandan tedirginim ya olmazsa diye bir yandan ümitleniyorum inş. dediğin gibi hamileyimdir allah seninde gönlüne göre versin.hayırlı evlat nasip etsin sanada inş.:emir_bebek:

canım tedirgin olcak bişi yokki allah verdikten sonra verir biz kendimizi sıktığımızda işimizi daha da zorlaştırıyoruz dedim ya geçen ay hamileyim diye dolanıyodum belirtiler falan var diye ama fossssssss çıktı psikolojik yapmışım bu ay hiç üzerine düşmüyorum ne gelirse allahtan diyorum tabiki çalışmalar yapıyorum ama :)) allah inş bu ay göbişine konduruverir canım stres yapma yeter:emir_bebek::kahve:

canım tedirgin olcak bişi yokki allah verdikten sonra verir biz kendimizi sıktığımızda işimizi daha da zorlaştırıyoruz dedim ya geçen ay hamileyim diye dolanıyodum belirtiler falan var diye ama fossssssss çıktı psikolojik yapmışım bu ay hiç üzerine düşmüyorum ne gelirse allahtan diyorum tabiki çalışmalar yapıyorum ama :)) allah inş bu ay göbişine konduruverir canım stres yapma yeter:emir_bebek::kahve:

inş canım ya allah hepimizin gönlüne göre bebişler versin.kafaya takmamak istiyorum ama elimde değil işte..

canım zaten hamile de olsan aynı adet sancıları gibi olurmuş adet olacağını sanarmışsın inşallah senin hamileliktir allah hayırlısını versin inş
:CüvCüv::emir_bebek:
bakıyorum arada buraya inş hepiniz hamile kalırsınız bebişleriniz göbişlerinize konar dediğin gibi adet olcak gibi oluyor yani bende öyle oldu 3gün öncesinden olsamda rahatlasam dedim

bakıyorum arada buraya inş hepiniz hamile kalırsınız bebişleriniz göbişlerinize konar dediğin gibi adet olcak gibi oluyor yani bende öyle oldu 3gün öncesinden olsamda rahatlasam dedim

iyi dileklerin için tşkler canım inşallah bizimde bu ayda adet sancılarımız hamileliğe çıkar:)):emir_bebek:

mrb bende mayısta bebegımı kaybettım kalbi durdu korunmayı yenı bıraktım inş. hepimiz meleklerımıze kavuşuruz

kızlaarrrr benim test yapmak için son 3 günüm bana dua edin eyvahedigeldismile

benim günüm geçti test yaptım sonucu bekliyorum , ilk deneme diye hiç ümitlenmiyordum hiç olur mu olmaz mı diye düşünmedim ama hayırlısı bakalım :emir_bebek:

benımde bır gun geçti arkadaşlar regl m gelmeden 3 gun once yapmıştım negatıfti şimdi ne zaman yapsam kaç gun beklesem dıye düşünuyorum.olumsuz olmasından çok korkuyorum

benimde bu ay ilk denemem çok heyecanlıyım korkuyorum bi taraftan.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

ilk denemem başarısızlıkla sonuçlandı.
çarşamba test yapacaktım nasipte hastaneye gitmek varmış.

:a015:

X