Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

Ben de senden haber bekliyorum
sen de bana mutlaka haber ver olur mu opuyorumnanaktan

üzülme canım allah hayırlısını versin
benimde iki günüm kaldı ama içimde bir his regl olcakmışım gibi diyo...
eğer benimde bir kaç ay olmassa pressed kullanmayı düşüğnüyorum...

hadi hayırlısı canım haberlerini merakla bekliyorum ama yarın tatile anneme gidicem orda pc yok pazar gecesi okurum burdan haberlerini canım

gecmıs olsun bende bu ay kımyasal gebelık yasadım..bu ıkıncı yasayısım ııkı ay oncede olmustu...benımde degerım 7,99 cıkmıstı ..nasıp gercekten bu ısler kac yıllık evlısınız?

QUOTE=smirna35;15947890] soulfly _eucum....... gecmıs olsun bende bu ay kımyasal gebelık yasadım..bu ıkıncı yasayısım ııkı ay oncede olmustu...benımde degerım 7,99 cıkmıstı ..nasıp gercekten bu ısler kac yıllık evlısınız?[/QUOTE]

[/QUOTE]

3 ay sonra iki yıl olacak canım
İlk denememizdi bizim de
Kimyasal oldu
Bakalım artık kısmetse aralık ayında inşallah
Sen kaç yıllık evlisin?

3 ay sonra iki yıl olacak canım
İlk denememizdi bizim de
Kimyasal oldu
Bakalım artık kısmetse aralık ayında inşallah
Sen kaç yıllık evlisin?[/QUOTE]

2 ay sonra uc yıl olucak 5 denememız ..nasıp olmadı henuz..hayırlısı olsun ınsallah hakımızda

kızlar ben hala beklemedeyim ayın birine var daha:))
ama her ya olan adet sancım ve gögüslerimde ağrı hiç yok
bakalım artık beklemek çok kötü ya:umursamaz:

ay benımde olmustur bı 10 uncu deneme falan ama hıc bısı yok ya gecen ayda fdenedık hastalandım bu ayda denedık normalde 29 unda hasta olamma lazım ama bıraz gecıkmelı oldugum ıcın ümıtlenemyorum bı arkadasım dedı eczanede ılac satılıyomus işe yarıyomus hamıle kalmadan once kullanılması gereken bı ılacmıs ınsalhh allah yuzumuze guler canlarımm

ne imiş o ilaç allah en yakın zamanda nasip etsin insallah kac yıllık evlısın?

1 sene 2 aylık evlıyım ve bugun test yaptım ıkı cızgı cıktı ıkıncı cızgı bıraz pembe gıbı tam net degıl ama gorunuyo acaba pozıtıfmıdır

1 sene 2 aylık evlıyım ve bugun test yaptım ıkı cızgı cıktı ıkıncı cızgı bıraz pembe gıbı tam net degıl ama gorunuyo acaba pozıtıfmıdır

benimde silik 2.çizgi çıkmıştı yarın kandan baktır orda kesin belli olur bence hamilesin tebrikler...adet günün geçtimi

kızlar ben 29 ekimde 4 gün gecikme ile adet oldum önümüzdeki ay 28ini beklemeye başlıycaz
izmit inşallah güzel haberlerini alırız canım

adet gunum gectı canım bugun yaptılar pozıtıf cıktı 425 yazıyo yanı pozıtıf dedı dah abı aylık dedı doktor ıkı hafta sonra gel bakalım kalp atıslarına dedı ısnalh sorunsuz olur canım allah herkeze versın

kızlar ben 29 ekimde 4 gün gecikme ile adet oldum önümüzdeki ay 28ini beklemeye başlıycaz
izmit inşallah güzel haberlerini alırız canım

Hayırlı haberlerinizi bekliyo olucam ben de
Benim bu ay malesef gitti ilaç kullanıyorum aralığa artık

Son düzenleme:

Hayırlı olsun canım
Allah sağsalim doğurmayı da nasip etsin inşallah

izmit naptı kızlar bilenler yazıversin merak ediyorum çok nerde o girmemiş bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…