Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

beklenmeyen regl günüm bugündü olmadım...
acaba olabilirmi yoksa hamileyimiyim...
dün gece test yaptığımda çıkmamıştı...
umutlanmakta istemiyorum ama...

umutlan canım yarın sabah yap bir test hayırlısı inşallah

eminmisin canım umutlanıyımmı ya...
eşim yarın yok bende işteyim çıkma şansım yok
ertesi sabah yaparım hem birgün daha beklemiş olurum da
o birgün nasıl geçecek bilmiyorum
boyna tuvalete gidiyorum geldimi diye..

eminmisin canım umutlanıyımmı ya...
eşim yarın yok bende işteyim çıkma şansım yok
ertesi sabah yaparım hem birgün daha beklemiş olurum da
o birgün nasıl geçecek bilmiyorum
boyna tuvalete gidiyorum geldimi diye..

bende öyleydim canım stres yapma regl olacaksanda gelmiyor bu defa daha zor oluyor

Merhabalar
izmit_1982 mutlaka haber ver demiştin.Hala kırmızıdan haber yok :KK1: ama hemen umutlanmakta istemiyorum. Durumum karışık bayanlar. Ben anlatayım siz akıl verin. son iki ay boyunca 25 günde bir regl oldum. ondan önceki ay 30 günde. ekim ayında henüz gelmedi. eğer 25 güne uyacaksa 25 ekimde olacaktı. 30 gün periyoduna uyacaksa 30 ekimde olacaktı. hala geen giden yok. bu arada 31 ekimde idrar testi yaptım çok çoooook ama çok silik bir şekilde ikinci çizgi belirdi.Ben kaldırıp çöpe attım test sonucundan anlamadığım için :KK1:Sonra içime kurt düştü forumu biraz karıştırdım silik ikinci çizgi gebelik anlamaına gelebiliyormuş.:KK28:
Kan testi yaptırayım dedim. dün polikilinik çok kalabalıkta beklemek istemedim çıktım. bugunde çanta değiştirirken cüzdanımı unutmuşum kimliğim olmadığı için poliklinikte kabul etmediler. Parasıyla yaptırmak istedim kabul etmediler. İş yerim Mamakta etrafta başka yerde yok test yaptırabileceğim. sağlık ocağı aile hekimliğine geçmiş ev adresim burası olmadığı için kabul etmediler. Ne yapsam?? Öğlen eczaneden bir test daha mı alıp denesem?:KK28:

Merhabalar
izmit_1982 mutlaka haber ver demiştin.Hala kırmızıdan haber yok :KK1: ama hemen umutlanmakta istemiyorum. Durumum karışık bayanlar. Ben anlatayım siz akıl verin. son iki ay boyunca 25 günde bir regl oldum. ondan önceki ay 30 günde. ekim ayında henüz gelmedi. eğer 25 güne uyacaksa 25 ekimde olacaktı. 30 gün periyoduna uyacaksa 30 ekimde olacaktı. hala geen giden yok. bu arada 31 ekimde idrar testi yaptım çok çoooook ama çok silik bir şekilde ikinci çizgi belirdi.Ben kaldırıp çöpe attım test sonucundan anlamadığım için :KK1:Sonra içime kurt düştü forumu biraz karıştırdım silik ikinci çizgi gebelik anlamaına gelebiliyormuş.:KK28:
Kan testi yaptırayım dedim. dün polikilinik çok kalabalıkta beklemek istemedim çıktım. bugunde çanta değiştirirken cüzdanımı unutmuşum kimliğim olmadığı için poliklinikte kabul etmediler. Parasıyla yaptırmak istedim kabul etmediler. İş yerim Mamakta etrafta başka yerde yok test yaptırabileceğim. sağlık ocağı aile hekimliğine geçmiş ev adresim burası olmadığı için kabul etmediler. Ne yapsam?? Öğlen eczaneden bir test daha mı alıp denesem?:KK28:

bebiş geliyooooo....:emir_bebek::emir_bebek:
kesinlikle hamilesin canım...
çok sevindim :KK64::KK66:
ama bir test daha al yap mutlaka sonucuda yaz buraya
benimde dündü olmadım bugün belki olurum diyorum
ama sağlık ocağına gidicem bugün dayanamam yoksa
işe bile gitmedim bugün
allah yardımcımız olsun...
bende senin gibi sevinmek istiyorum canım yaaaaaa

Son düzenleme:
izmit hadi bakalım hayırlısı inşallah test mi yapcaksın bugün yoksa kanda hcg mi baktıracaksın

bebiş geliyooooo....:emir_bebek::emir_bebek:
kesinlikle hamilesin canım...
çok sevindim :KK64::KK66:
ama bir test daha al yap mutlaka sonucuda yaz buraya
benimde dündü olmadım bugün belki olurum diyorum
ama sağlık ocağına gidicem bugün dayanamam yoksa
işe bile gitmedim bugün
allah yardımcımız olsun...
bende senin gibi sevinmek istiyorum canım yaaaaaa

ayy çok teşekkür ederim, canım inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız burdan:13:
öğlen eczanenin önünden geçtim ama test alamadım eğer yoksa öğrenmek istemiyorum. Kendi içimde bikaç günde olsa bu mutluluğu yaşamak istiyorum :KK54: Hazır eşimde şehir dışında haberi yok bişeyden, kendi kendime eğleniyorum, Allah'ım bozmaz inşallah, herkese nasip etsin:KK61:

ayy çok teşekkür ederim, canım inşallah güzel haberlerimizi paylaşırız burdan:13:
öğlen eczanenin önünden geçtim ama test alamadım eğer yoksa öğrenmek istemiyorum. Kendi içimde bikaç günde olsa bu mutluluğu yaşamak istiyorum :KK54: Hazır eşimde şehir dışında haberi yok bişeyden, kendi kendime eğleniyorum, Allah'ım bozmaz inşallah, herkese nasip etsin:KK61:

bence hamilesin canım test yap korkma
bu mutluluk zaten seninle allahın izniyle...

kızlarr ben hamıleyım aama 452 dıye bısı cıktı yanı 4 5 aylık hamıle gıbı bısı yazıyo dogrudur dımı doktor daha mınık dedıgı ıcın ultrasonda gofremıyorum dedı kotu bısı yoktur ınsallh dımıı yaaa cevap lutfen

kızlarr ben hamıleyım aama 452 dıye bısı cıktı yanı 4 5 aylık hamıle gıbı bısı yazıyo dogrudur dımı doktor daha mınık dedıgı ıcın ultrasonda gofremıyorum dedı kotu bısı yoktur ınsallh dımıı yaaa cevap lutfen

canım o 4 yada 5 haftalık olmasın
kötü bişiyde yoktur içini ferah tut sen
ne güzel işte hamilesin
şimdi tadını çıkarma zamanı
allah bizede nasip etsin inşallah
bizede dua et:KK54::KK54:

canım umudunu kırmak ıstemem ama bende hamıle kalmadan once ıkı hafta olmadıgımı bılıyorum hamıle sanıyodum o zamanalr ama ıkı hafta sorna olmustum ama ısnalh sen hamılesındır ben sımdı hamıleyım alaha sukur test yaptıgımda hemen negatıfı gordum bıraz bekledım ıkı cızgı o zaman cıktı bekledınmı sen o kasdar canım

canım umudunu kırmak ıstemem ama bende hamıle kalmadan once ıkı hafta olmadıgımı bılıyorum hamıle sanıyodum o zamanalr ama ıkı hafta sorna olmustum ama ısnalh sen hamılesındır ben sımdı hamıleyım alaha sukur test yaptıgımda hemen negatıfı gordum bıraz bekledım ıkı cızgı o zaman cıktı bekledınmı sen o kasdar canım

canım senın adetın kaç gun geçmişti?peki kan testınde mı oğrendın hamıle olduğunu benım 13 gun geçti testler negatıf hep kan testını haftaya perşembe yapıcam ancak ızın alabıldım.tebrıklerrrrrrrrrrrr:KK54::KK64::KK54::KK64::KK54::KK64:

arkadaslar ilk denemelerinizi hangi tarihte yaptiniz;

ovulasyon gunlerine dikkat ettiniz mi?

benn nette ovulasyon hesaplayicilara bakiyorum; hepsinde farkli tarihler cikiyor, kafam karisti iyice,

28 gunde bir adet oluyorum,
en verimli gunler adetin baslangicindan itibaren 12,14,16. gunler mi???

X