Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

benimde ağrılarım ciddi ciddi başladı en geç cumaya kadar hastalanırım

[QUOTE=su/15;15887674 CANIM ALLAH HAYIRLISIYLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Merhaba kızlar..
Ben de aranıza katılıcam sanırım..Korunmayı bırakmaya karar verdik..
Allah hepinizin gönlüne göre versin.a.s.

Merhaba
Bende yeniyim. aranıza katılmak istiyorum. Bizde eşimle daha önceleri denemiştik ama öylesine yani özel günlere dikkat etmeden. İlk defa bu ay zamanlamasına dikkat etmeye çalıştık. Bir bebişim olmasını çok istiyorum. ayın 30.da reglm günüm. İnş kırmızı görmem.Ama hüiçbir belirti yok bende. Normal regl için olması gereken kasık ağrılarım bile yok. Normal mi bu durum?

Allahım hepimizin yardımcısı olsun, bebiş bekleyen bütün anne adaylarını sevindirsin inşallah.

canım ikimizin de regl günü aynı...
bendede hiç belirti yok aksine her ay ağrıyan göğüslerim bile bu ay ağrımıyo...
kasık ağrım vardı dün çok...oda geçti şimdi yok...
bende bu ay kırmızı kart yemek istemiyorum...
allah inşallah bu ay yüzümüze güler diyorum canım...
mutlaka haber ver olurmu...

oğlak75 nerdesin canım...
ne oldu haberde vermedin...
merak ettim...

yok güzelim yok henüz glemedi relim ama yolda kahverengiler gelmeye başladı saat 5 gibi bu ay 30da bir hastalanmış olucam hep 28de bir olan ben bu ay stresten 2 gün geciktim kısmet önümüzdeki aya inşallah sen regl olmazsın seviniriz

olsun canım moralini bozma lütfen...
sanırım sen preseed kullanmışsın başka topiclerde yazını gördüm
işe yaramıyomu ki
inşallah olmam canım kasık ağrılarım falan geçti
her ay göğüslerimde ağrı olurdu bu ay oda yok
sadece sağ kasığımda batma var arada bir o kadar...
hayırlısı neyse o olsun tatlım...

preseed de tecrübesizliğimize geldi ilk ay olduğu için sanırım çok az kullanmışız biz canım sonradan öğrendim bir etkisi olmadı bize kullanılması gerekenin yarısını kullanmışız canım hayırlsı olacaksa olsun diye çok ettim hayırlısı buymuş demekki
senden güzel haberler alalım inşallah

merhablar benim ilk denemem olmıcak yanii iki defa denedik haziran ve temmuzda tutmadı ve ara verdik ocakta tekrar başlıcaz ben 35 günde bir regli oluyorum ve 21. gün çatlıyo yumurtam zaten akıntım geliyor o tarhe yakın. Ben hangi günler çalışsam karar veremiyorum. 19-21-23. gün mü olsa yoksa yumurtlamadan bir gün önde olsa yumurtlama olduğu gün sprem hazır olsa iyi olutormuş sprerm ölmüyor ya hemen öle olunca da 18-20- 22-24. mü olsa diyorum bir günde ara vermek lazım kalite açısından hangisi daha uygun sizce??

birde benim arkadaşım yumurtlama gününde değilde bir gün sonra çaloşma yaptı evlilik yıldönümleriydi özel olsun tutarsa diye ondan bir gün sonrada olmuş ve tuttu ama 2 gün geçmişti reglisi belirtiler vardı test yapmadı ama kanaması geldi dr gitti bugün belirtileri söyledi oluşmuş ama tutunmamoş demiş.. yani bir gün sonra olmaısna rağmen oluşmuş.. Hem de ilk sefer ve 38 yaşında..

inşallah canım benim...
iki günüm kaldı
çok heycanlıyım
artık test falanda yapmıyorum moralim bozuluyo...
eğer bir kaç ay daha olmassa preseed bende düşünüyorum hayırlısı artık...

üzülme canım allah hayırlısını versin
benimde iki günüm kaldı ama içimde bir his regl olcakmışım gibi diyo...
eğer benimde bir kaç ay olmassa pressed kullanmayı düşüğnüyorum...

valla tatlım bana kalırsa 19-21-23 senin için daha iyi diyorum ama tabi kendin bilirsin gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…