Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

çıkmaz canım 8 ekimde adet olmuşsun zaten büyük ihtimalle ayın 14 ,15 gibi yumurtlamışsındır o zaman döllenme olsa sen 1 hafta sonra test yaptırmışsın çıkacağını hiç sanmıyorum

Ben de öyle düşünüyorum ama dayanamadım işte :) şimdi bil ezor tutuyorum kendimi.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Siteye yeni üye oldum. Öncelikle Allah'tan hepinize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasib etmesini diliyorum. Sonra da kendime geçiyorum :) 2.5 yıllık evliyiz. çocuk bu zamana kadar düşünmedik.özellikle eşim istemedi. ama sonra birden fikrini değiştirdi ve bu ay korunmayı bıraktık. en son 8 ekim de adet oldum. eşim yurtdışına gideceği için dayamadım ve belki çıkar diye ayın 21inde kan testi yaptırdım sonuç maalesef negatif. ama sonra düşündüm ki çok erken yaptırdım. yani anlayacağınız içimde hala bir ümit var. şu anda heyecanla günlerin geçmesini bekliyorum.tahminim önümüzdeki ayın 2-4 arasında adet olmam gerekiyor. ne dersiniz testte çıkmamış olabilir mi sizce?

canım benim kesinlikle çok erken yaptırmışisın...
benimde ayın biri beklenmeyen regl...
ama ben bile yaptırmıyorum erken diye...
azcık sabret hayırlı sonuçlar alırsın inşallah...

bugün regl günüm kızlar henüz olmadım ama sabah gebelik testi yaptım negatif yarın hastalanırım artık

canım bi bekle bakalım hemen umutsuz olma ya...
böle olan çok okudum nette...
karamsarlık yok...
hele bi yarın olsun...
sen genede içini ferah tut...

canım benim kesinlikle çok erken yaptırmışisın...
benimde ayın biri beklenmeyen regl...
ama ben bile yaptırmıyorum erken diye...
azcık sabret hayırlı sonuçlar alırsın inşallah...

Amin hayırlısıysa inşallah.ama dayanamadım işte :))

canım bi bekle bakalım hemen umutsuz olma ya...
böle olan çok okudum nette...
karamsarlık yok...
hele bi yarın olsun...
sen genede içini ferah tut...

bri kanda baktırıp rahatlasam mı doğum+kürtajımdan beri bir gün bile gecikmemişti 4 aydır ilk kez bu ay oluyor am stresten bence böyle bebiş stresim yoktu ki

benecede üzülme önümüzdeki aya bak artık nasip değilmiş demekki bu ay
hayırlısı olsun tatlım
benimde 5 gün kaldı heycan dorukta...

seninde hayırlısı olsun canım umarım gönlüne göre olur

Ben de öyle düşünüyorum ama dayanamadım işte :) şimdi bile zor tutuyorum kendimi.

anlıyorum seni rozlem bende senin gibiydim insan net bir sonuç istiyor ben adet olunca rahatladım bebiş olmadı ama en azından eminim

seninde hayırlısı olsun canım umarım gönlüne göre olur

anlıyorum seni rozlem bende senin gibiydim insan net bir sonuç istiyor ben adet olunca rahatladım bebiş olmadı ama en azından eminim

gerçekten öyle katılıyorum adet olunca insan emin oluyor böylede dahada zor bekle bekle benimde gelmedi reglim ama gebelik testleri negatif

evet arkadaşlar..beklemek, belirsizlik insanı kötü yapıyor..Var ya da yok her ne olursa olsun insan daha rahat olur herhalde.Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.

Bilirim canım yaa ama dayan
Ne demişler
''Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır'' opuyorumnanaktan

çok şükür geçti zaten...
doktorada gittim şüphen varsa bişi yapamam dedi...
haklısın canım bizde çekiyoruz zaten...
bebiş için herşeye değer ama...:emir_bebek:

korkma sakın sağlam ol allah herşeyin hayırlısını versin diye dua et genede kendini fazla yorma dikkat et yani inş sorunsuz bi hamilelik geçirirsin canım...

canım bugün doktora gittim benim beta hcg değeri 1700 olmuş doktor alttan ultrasona da baktı keseyi de gördü sorun yok sağlıklı dedi içim rahatladı artık.. allah olmayan herkese tattırsın bu mutluluğu..

canım bugün doktora gittim benim beta hcg değeri 1700 olmuş doktor alttan ultrasona da baktı keseyi de gördü sorun yok sağlıklı dedi içim rahatladı artık.. allah olmayan herkese tattırsın bu mutluluğu..

Hayırlı olsun canım
Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin
Darısız bizim başımıza

ben sana karamsar olma demiştim canım
inan senin adına çok sevindim
allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar kanda baktırdın 0 sıfır çıktı yani bebek yok stresten gecikti biliyorum hastaneye gitmişken vajinal ultrasona da girdim kist filan yok allah şükür hiç bir terslik yok dedi rahatladım yumurtlamışım tam bir adet öncesi dönemdeymişim kasıma inşallah kısmet

kızlar kanda baktırdın 0 sıfır çıktı yani bebek yok stresten gecikti biliyorum hastaneye gitmişken vajinal ultrasona da girdim kist filan yok allah şükür hiç bir terslik yok dedi rahatladım yumurtlamışım tam bir adet öncesi dönemdeymişim kasıma inşallah kısmet

olsun canım nasip değilmiş demek ki...
inşallah bir daha ki aya güzel haberlerini alırız...
benimde umudum kalmadı artık ..
acayip kasıklarım ağrıyo adet olcam gibi...
daha da 4 gün var offff ya ....
bende seninle sanırım kasımı bekliycem canım...

X