Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

bütün belirtiler tama yarın yada salı günü bekliyorum hayatım bu ay ellerimiz bomboş

öle deme canım ya hiç belli olmaz inş regl olmazsında bu ay yüzün güler benim 6 günüm kaldı sadece akıntım var birde geceden beri sağ kasığımda batma var başka hiç bi belirti yok hayırlısı artık ne diyim

öle deme canım ya hiç belli olmaz inş regl olmazsında bu ay yüzün güler benim 6 günüm kaldı sadece akıntım var birde geceden beri sağ kasığımda batma var başka hiç bi belirti yok hayırlısı artık ne diyim

hayırlısı alırız haberlerini canım

Kızlar doktor kimyasal gebelik dedi
dış gebelik falan yokmuş tabi bebek de
sevineyim mi üzüleyim mi? :KK43:
Neyse artık bi daha ki sefere
Size bol şans

Size bol şans

hayatım geçmiş olsun en azından dış gebelik olmayışıyla teselli olmalısın bence o zaman ameliyat olucaktın ve belki de allah korusun bir tüpün tamamen alınacaktı ve hamile kalma şansın yarıya düşecekti psikolojisi yeni bebek için bekleme süresi ameliyat sonrası ağrıları da cabası çok büyük geçmiş olsun

Size bol şans

çok geçmiş olsun canım...
ama üzülme lütfen demekki hayırlısı böyleymiş...
inş en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın...
arkadaşın dediği doğru dua etki dış gebelik değilmiş o zaman kötüydü...
ama sen şanslısın canım...

Çok sağolun kızlar haklısınız
Bende sevindim aslında
Şu 2 gündür çektiğimiz neydi ya öyle
Beklemek en kötüsü
Ya dış gebeysem diye kurup durdum
Ama zaten günüm geçtikten 2 gün sonra adet oldum
Dış gebelikte sanırım öyle olmuyormuş
Hem beta değerim dış gebeliğe göre bile çok düşükmüş

Kocişim de sağolsun çok destek oldu
Sizde öyle kızlarrr
Çok sağolun özellikle oğlak 75 izmit_1982 ve tmyy sağolun kızlarrrrrrrrrrrrrrr
İnşallah hemencecik hamiş kalıveririz en sağlıklısından :)

Çok sağolun kızlar haklısınız
Bende sevindim aslında
Şu 2 gündür çektiğimiz neydi ya öyle
Beklemek en kötüsü
Ya dış gebeysem diye kurup durdum
Ama zaten günüm geçtikten 2 gün sonra adet oldum
Dış gebelikte sanırım öyle olmuyormuş
Hem beta değerim dış gebeliğe göre bile çok düşükmüş

Kocişim de sağolsun çok destek oldu
Sizde öyle kızlarrr
Çok sağolun özellikle oğlak 75 izmit_1982 ve tmyy sağolun kızlarrrrrrrrrrrrrrr
İnşallah hemencecik hamiş kalıveririz en sağlıklısından :)

canım zaten burda birbirimize destek olmak için moral bulmak için bulunuyoruz
ama lütfen kafana takma :eek:lmaz:
birde şu tarafından bak ki hamile kalabiliyorsun bir engel yok ne kadar güzel...
sen şimdi sadece stres yapma
öbür ayda o kadar kafana takma
allah hayırlısını versin herkese inşallah canım
önümüzdeki ay bekleyenlerde yanımıza sende katıldın canım...
inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız...
olumunekankayizsmile

tamam canı merak etme bir aksilik olmazsa saat 4te pc başındayım inşallah ama benim salıda olabilir

ah be canım 4 tede ben değilim pc başında yemekti v.s ama eşim dışarı çıkarsa hemencik damlarım buraya öpüyorum seni...regl olmaman dileklerimle canım...opuyorumnanaktan

canım zaten burda birbirimize destek olmak için moral bulmak için bulunuyoruz
ama lütfen kafana takma :eek:lmaz:
birde şu tarafından bak ki hamile kalabiliyorsun bir engel yok ne kadar güzel...
sen şimdi sadece stres yapma
öbür ayda o kadar kafana takma
allah hayırlısını versin herkese inşallah canım
önümüzdeki ay bekleyenlerde yanımıza sende katıldın canım...
inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız...
olumunekankayizsmile

Sağol canım takmıyorum artık içim rahatladı ya o bakımdan :KK1:
Ama bu ay ben yokum malesef koruncam mantar enfeksiyon için ilaç kullancam koruncam mecburen
Artık bi daha ki aya
bol şans size bu ay olumunekankayizsmile

Sağol canım takmıyorum artık içim rahatladı ya o bakımdan :KK1:
Ama bu ay ben yokum malesef koruncam mantar enfeksiyon için ilaç kullancam koruncam mecburen
Artık bi daha ki aya
bol şans size bu ay olumunekankayizsmile

geçmiş olsun canım ...
tşkler biz seni burda bekleriz...
merak etme canım...opuyorumnanaktan

ya bir şey sorcam
Benim beta 7,01 çıktmıştı sonra adet oldum doktor tekrar yaptı 3 çıktı
benim öle birlere hiç düşmüyo betam niye acaba
bi ark sıfırlarda değilse hep bi umut oluyo demişti benim hiç sıfırlı değerler(00,1gibi) çıkmıyo ki

kızlar merhaba bizim ilk deneme sonuçsuz kaldı maalesef bugün adet gördüm ama üzülmedim hayırlısı böylemiş demek kısmet

Arkadaşlar hepinize merhaba. Siteye yeni üye oldum. Öncelikle Allah'tan hepinize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasib etmesini diliyorum. Sonra da kendime geçiyorum :) 2.5 yıllık evliyiz. çocuk bu zamana kadar düşünmedik.özellikle eşim istemedi. ama sonra birden fikrini değiştirdi ve bu ay korunmayı bıraktık. en son 8 ekim de adet oldum. eşim yurtdışına gideceği için dayamadım ve belki çıkar diye ayın 21inde kan testi yaptırdım sonuç maalesef negatif. ama sonra düşündüm ki çok erken yaptırdım. yani anlayacağınız içimde hala bir ümit var. şu anda heyecanla günlerin geçmesini bekliyorum.tahminim önümüzdeki ayın 2-4 arasında adet olmam gerekiyor. ne dersiniz testte çıkmamış olabilir mi sizce?

Arkadaşlar hepinize merhaba. Siteye yeni üye oldum. Öncelikle Allah'tan hepinize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasib etmesini diliyorum. Sonra da kendime geçiyorum :) 2.5 yıllık evliyiz. çocuk bu zamana kadar düşünmedik.özellikle eşim istemedi. ama sonra birden fikrini değiştirdi ve bu ay korunmayı bıraktık. en son 8 ekim de adet oldum. eşim yurtdışına gideceği için dayamadım ve belki çıkar diye ayın 21inde kan testi yaptırdım sonuç maalesef negatif. ama sonra düşündüm ki çok erken yaptırdım. yani anlayacağınız içimde hala bir ümit var. şu anda heyecanla günlerin geçmesini bekliyorum.tahminim önümüzdeki ayın 2-4 arasında adet olmam gerekiyor. ne dersiniz testte çıkmamış olabilir mi sizce?

çıkmaz canım 8 ekimde adet olmuşsun zaten büyük ihtimalle ayın 14 ,15 gibi yumurtlamışsındır o zaman döllenme olsa sen 1 hafta sonra test yaptırmışsın çıkacağını hiç sanmıyorum

ya bir şey sorcam
Benim beta 7,01 çıktmıştı sonra adet oldum doktor tekrar yaptı 3 çıktı
benim öle birlere hiç düşmüyo betam niye acaba
bi ark sıfırlarda değilse hep bi umut oluyo demişti benim hiç sıfırlı değerler(00,1gibi) çıkmıyo ki

canım o kadarını bilemiycem ben...
keşke doktora sorsaydın sebebini
...

bugün regl günüm kızlar henüz olmadım ama sabah gebelik testi yaptım negatif yarın hastalanırım artık

kızlar merhaba bizim ilk deneme sonuçsuz kaldı maalesef bugün adet gördüm ama üzülmedim hayırlısı böylemiş demek kısmet

benecede üzülme önümüzdeki aya bak artık nasip değilmiş demekki bu ay
hayırlısı olsun tatlım
benimde 5 gün kaldı heycan dorukta...

X