Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

Kızlarm ben bu sabah saat altıda şiddetli ağrıyla uyandım ama ne şiddet yarabbim
Sonra tuvalete gittim tuvalet kağıdına baktım pembe bi leke ama akan bişey yok sürünce geliyor
Neyse tekrar uyudum şimdi yine şiddetli ağrı ve yine aynı leke biraz daha fazla
Bu ne ola ki adet oldum desem böyle değil benim adetlerim bir de betama göre gebeydim anlamadım ben bu işi

yerleşme kanaması diyorlar ya eğer adet olmazsan muhtemelen o oldu canım hadi hayırlısı inşaAllah

yerleşme kanaması diyorlar ya eğer adet olmazsan muhtemelen o oldu canım hadi hayırlısı inşaAllah

Ben de onu düşündüm
Dün ben test yaptım adetim iki gün geçti çift çizgi ama 2. varla yok arası
Kan tesitinde de betam çok düşük çıktı ama kız gebe değilsin diyemeyiz dedi iki gğn sonra bi daha yaptır dedi şimdi de bu :1no2:
İnşallah öyledir
Bazende bebek tutunamayıp adet kanaması gibi düşüyormuş :KK43:

Ben de onu düşündüm
Dün ben test yaptım adetim iki gün geçti çift çizgi ama 2. varla yok arası
Kan tesitinde de betam çok düşük çıktı ama kız gebe değilsin diyemeyiz dedi iki gğn sonra bi daha yaptır dedi şimdi de bu :1no2:
İnşallah öyledir
Bazende bebek tutunamayıp adet kanaması gibi düşüyormuş :KK43:

canım adet günün geçmiş normal adet olurdun diye düşünüyorum biraz daha bekle bakalım inşaAllah gönlüne göre olur

şiddetli ağrı kasıklarındamıydı belindemiydi yoksa her ikisidemi

Her ikisinde hatta neremin ağrıdığını şaşırdım
Benim ağrım olmaz hiç böylesini de görmemiştim
Geçti beş dk falan sonra tuvalete gittim pembe bi leke adet kanı kıpkırmızı koyu olmuyor mu yahu?
Bu durdukça kahverengileşti
Şimdi yine pespembeydi kahverengi oldu öyle olduğu gibi duruyo akşama kadar bakalım adetsem devam eder

Her ikisinde hatta neremin ağrıdığını şaşırdım
Benim ağrım olmaz hiç böylesini de görmemiştim
Geçti beş dk falan sonra tuvalete gittim pembe bi leke adet kanı kıpkırmızı koyu olmuyor mu yahu?
Bu durdukça kahverengileşti
Şimdi yine pespembeydi kahverengi oldu öyle olduğu gibi duruyo akşama kadar bakalım adetsem devam eder

evet canım adetsen devam eder bende evvelsi gün gece acayip bi bel ağrısı çektim ama kanamam falan olmadı o yüzden sordum

evet canım adetsen devam eder bende evvelsi gün gece acayip bi bel ağrısı çektim ama kanamam falan olmadı o yüzden sordum

Yerleşme kanaması 1-2 gün bile sürebilirmiş üztüne görme de denirmiş
Benim geç döllenme olma ihtimali var acaba üstüne mi oluyorum
Bekle bekle bekle
En tahammül edemediğim şey

Canım benim de ağrılarım çok oluyodu bu ay ama işte kanama ilk kez oldu

inşallah bebiş geliyordur,yerleşme kanamasıdır:Saruboceq:

Maalesef bildiğin kanama gibi bu ve sol tarafta çok ağrım var
Doktorumu aradım ihmal etme gel dış gebelik büyük ihtimal bakalım dedi
Yarın gidicem inşAllah
Allah beterinden korusun herkesi senağlama

Yarın gidicem inşAllah

allah korusun canım inşallah değildir hakkında hayırlısı canını ksıkmamaya çalış güzel haberlerini alırız inşallah

Yarın gidicem inşAllah

canım kimyasak gebelikte olabilir ama inşallah kötü bişi değildir ve herşey normale döner sende sağlıklı bi hamişlelik geçirirsin

kızlar günaydın

beklenen yani beklenmeyen adet günüm 1 gün geçti bu sabah gebelik testi yaptım negatif
ama gittigidiyordan coretests markalı ovülasyon testlerinden almıştım testlerden o testlerden hiç memnun kalmamıştım bu yaptığımda aynı markanın gebelik testi elimde bir tanede gelanik markasının erken gebelik testi var eğer pazar gününe kadar adet olmazsam onu yapıcam bakalım hayırlısı adet olacak gibi hissetmiyorum bakalım...

inşallah canım hamilesindir belki teste bi yanlışlık vardır keşke bi kan testi yaptırsaydın da için rahatlasıydı hayırlı haberlerini bekliyoruz

Yarın gidicem inşAllah

geçmiş olsun inşallah kötü bişey yoktur

inşallah canım hamilesindir belki teste bi yanlışlık vardır keşke bi kan testi yaptırsaydın da için rahatlasıydı hayırlı haberlerini bekliyoruz

en azından adetim 3 - 4 gün geçsin istiyorum eğer pazartesine kadar gelemzse son gebelik testindende sonuç alamazsam yaptırıcam inşaAllah hayırlısı

kızlar bu sabah eşimin ısrarı ile normal gebelik testi yaptım negatif daha 3 gün var adetime ama sanırım bu ay olmadı

Merhaba arkadaşlar.. Bnimde ilk denemem denememiz daha doğrusu.. Bekleyiş çok kötü ya.. Psikolojisi bozuluyor insanın ya.. Acaba oldumu olmadımı.. Midem bulandı.. Yok başım döndü :)).. Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah..
Kimsenin bekleyişlerinin hüsrana uğramaması dileğimle.. :)

kızlar bu sabah eşimin ısrarı ile normal gebelik testi yaptım negatif daha 3 gün var adetime ama sanırım bu ay olmadı

biliyorum çok zor ama azıcık daha bekle ben geçen ay 5 sefer test yapmıştım ama bu ay hiç yapmadım bu arada benimde 7 günüm kaldı ama sanırım testi bu ay ummadığım için yapmadımkaydirigubbakcemile3eşimde diyo hayırdır hiç aldırmadın falan diye bu ay çünkü çok ama çok ümitsizim ama karamsar olmuyorum daha önümde çok ay var nasipse ne zaman olsa olacak allah izin verdiği sürece...sende olmazsa üzülme lütfen nasip de geç çok üstüne düşme sonra oyuncak ediyolar bizi veletler...:roflol::roflol:

Merhaba arkadaşlar.. Bnimde ilk denemem denememiz daha doğrusu.. Bekleyiş çok kötü ya.. Psikolojisi bozuluyor insanın ya.. Acaba oldumu olmadımı.. Midem bulandı.. Yok başım döndü :)).. Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah..
Kimsenin bekleyişlerinin hüsrana uğramaması dileğimle.. :)

allah hayırlı haber almayı nasip etsin canım...aynen seni çok iyi anlıyorum benişmde geçen ay ilk denememdi ama olmadı kısmet tabi...bende her belirtiyi kendime yoruyodum ama tabiki kırmızı kartı yedim hemde günümden önce...inşallah bu ay tutar ama tutmazsada canını sıkma allahın dediğinin önüne geçilmez unutma stres olumsuz etkiler sakın stres yapma olacağına bırak ...

X