Aşılama İlk defa aşılama yaptırıp hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba ben de asilama oldum bugun asilama gununu de sayarsak 12. Gunum bugun dun sirf meraktan gittim kan verdim sonuc 2.27 cikti bakalim yukselir yukselmez mi
ayyy hadi hayırlısı canım inşallah çok çok yükselir hemde benimde bugün 8. günüm ayy sürekli kendimde belirti aramaya çalışıyorum zaman geçmiyor sanki ya

ayyy hadi hayırlısı canım inşallah çok çok yükselir hemde benimde bugün 8. günüm ayy sürekli kendimde belirti aramaya çalışıyorum zaman geçmiyor sanki ya
Yarin bir daha veririm adet olmazsam yok ya grcmiyor grrcekten ya napcaz bekliycez

Yarin bir daha veririm adet olmazsam yok ya grcmiyor grrcekten ya napcaz bekliycez
Aynen öyle tabi mecbur bekliycez ama seninki bitti sayılır hadi hayırlısı bakalım darısı benim başıma benimde haftaya çarşamba belli olacak o zamn kan ver demişti doktor bakalım sen hiç evde test yaptın mı eğer yaptıysan kaçıncı gün yaptın canm

Ben evde hic test yapmadim ama asilamamim 11.gunu kan testi yapmistim meraktan o da 2. 27 cikmisti . Yaklasik 1 saat once de kahverengi leke gordum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…