Aşılama İlk defa aşılama yaptırıp hamile kalanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhabalar bende aşılama yaptırdım bugün 7. günüm sabırsız bekleyişim var. umarım herkes pozitifi görür biran önce benim gibi sonuç için gün sayan var mı arkadaşlar.

merhabalar bende aşılama yaptırdım bugün 7. günüm sabırsız bekleyişim var. umarım herkes pozitifi görür biran önce benim gibi sonuç için gün sayan var mı arkadaşlar.
Merhaba ben de asilama oldum bugun asilama gununu de sayarsak 12. Gunum bugun 🤣dun sirf meraktan gittim kan verdim sonuc 2.27 cikti bakalim yukselir yukselmez mi 🤣🤗🤗

Ki zlar aşılamanın kaçıncı günündesiniz benim yarın 14.gun sabah test yapmayı düşünüyorum sizde durumlar nasıl belirtileriniz var mi
Daha öncesinde yaptirdin mi peki test yoksa ilk defa mi yaptiricaksin 😍😍cok heyecanli ya peki bu gunlerini sayarken asilama gununu de sayiyor muyuz

Asilama günü sayılmıyor benim ilk aşılamam 22.gun evde test yaptım çıkmadı bakalım yarında yapacam inşallah çıkar
Insallah cikar insallah ya .22. Gunun masallah genelde 14. Gun yapin diyorlar test. Nasil durdun 22 gun vallaha helal olsun. Inaallah ikinciye gerek kalmadan hamiş olursun

X