Ilk bulusmadaki davranis - fikirlerinize ihtiyacim var

ben anlamadım bazı kadınlar ne kadar ponçik yaklaşmış olaya
yok heyecandandır yok bazı kadınlar ödetmek istemiyor belki ondandır falan denmiş
hiç alakası yok adam aynen senin dediğin gibi kafasında kırk tilki dolanan biri
arkadaşlar böyle adamları kabul ederseniz -ki edebilirsiniz sizin tercihiniz-
yarın öbür gün bu adam doğru düzgün bi hediye almadığında, ortamlarda hesap konusunda ayrı gayrı yapıp sizi arkadaşlarınıza rezil ettiğinde, evlendiğinizde bütçe paylaşımını bir ev arkadaşı edasında yaptığında,
hamilelik veya başka sebeplerden geçici bi süre çalışamadığınızda sizin lokmalarınızı saydığında üzülmeyin ama olur mu ?
çünkü cimri insanlar böyledir, bunlar değişmez

Mesafeler biraz uzak ve isler yogun. Iki hafta falan ara olacak. Bu kadar detay niye? Merak ettim :)
adam ısrarla görüşmek istiyor mu, beğendim diye boş mu yapıyor, ilgisi ne durumda, masrafları azaltma kafasında mı diye.

anlattığınız için sordum özel sorular değildi bence de :)

adam ısrarla görüşmek istiyor mu, beğendim diye boş mu yapıyor, ilgisi ne durumda, masrafları azaltma kafasında mı diye.

anlattığınız için sordum özel sorular değildi bence de :)
Yok, gayet durmadan söylüyor görüselim su gün diye. Ikimizde yogun calisiyoruz. O yüzden hemen su gün olsun diyemedik daha ama baya ilgili davraniyor. Bunu inkar edemem :).

yok ya normalde kahve içilir ilk buluşmada siz yemekten başlamışsınız bana kalırsa adam sormamalıydı yanı adam öder kahveyı de ben ısmarlayayım dersın o yemeği ödedikten sonra hesap ne kadardı?

yok ya normalde kahve içilir ilk buluşmada siz yemekten başlamışsınız bana kalırsa adam sormamalıydı yanı adam öder kahveyı de ben ısmarlayayım dersın o yemeği ödedikten sonra hesap ne kadardı?
Kendisi öyle istedi. Ben kahve icelim dedim. Büyük bir hesap degildi. Günlük rahat bir yere gittik cünkü. Zaten dikkat ederim öyle seye ben böyle bulusmalarda.

Kendisi öyle istedi. Ben kahve icelim dedim. Büyük bir hesap degildi. Günlük rahat bir yere gittik cünkü. Zaten dikkat ederim öyle seye ben böyle bulusmalarda.
adamın cimri olduğunu düşündüm hem çağırıp hem alman usulu gibi sormak parayı verirken nasıldı stresli mi bi kaç buluşmada anlarsın ya

Bana adam cimri vs falan gelmedi açıkçası.
Adam hesabı eline alınca nasıl ödeyelim dememiş.Garson sormuş o da bunun üzerine size sormuş.Burada ne için sorduğunu bilemeyiz.Siz cüzdanı görmedi diyorsunuz ama gözünüzle çıkaramayacağınıza göre illa bi hareketlilik olmuştur anlamıştır.Ya da sadece sizin tavrınızı anlamak için bile sormuş olabilir.Kimse kusura bakmasın ama bu zamanda beleşçi olmak isteyen kadın da çok.Daha önce denk gelmiştir onu test etmek istemiş olabilir.Belki erkekler kulübü diye bir site olsa şu anda o da ilk buluşmada garsonun hesap sorusuna bilemedim ki dedi ne düşünmeliyim diye sorardı.Bana sorarsanız burada sizin bilemedim ki yapmanız adamın garsonun sorusu sonucu size dönüş yapmasından daha itici.Bir de garson niye öyle sordu hiç anlamadım.Eşimle sevgiliyken de evliyken de bir dünya yere gittik bir kere bir mi ayrı mı diye sorulmadı.
Bence bu duruma takılı kalmayın.Hoşlandıysanız zamana bırakın. Kimse kimsenin ne yaşadığını neler tecrübe ettiğini bilemez zamanla vakit geçirdikçe karakterini anlarsınız.

Sevgili olsanız bir seferinde o bir seferinde siz ödersiniz. Ama bu şekilde ilk buluşmada bu tavır çok çirkin. Ne demek nasıl yapalım, cimriliğe lüzum yok keşke çat diye siz ödeseydiniz. Hatta kahveyi de ödeyip bir daha da görüşmeseydiniz.
Hesabı ödeyeceğini anlayınca kahveyi sen öde demiş bir de utanmadan. Bunu zaten siz akıl ederdiniz, hatırlatmasına gerek yoktu. Resmen cebinden biraz fazla para çıkacak diye telaşlanmış.Adama aşırı kuruldum. Hiç hoş değil tavrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…