ilk buluşma

aaaaaaa ne güzel yhaaaa buluştunuz demek :)) bebeklerde çokk şekerrrrrrr yerim onlarıı.. oy oy oyyy :)maşallah:)

ksmetse bayramdada tontişim tatlı kızım elvinim süt annesinin elini öpmeye gelcek inş.

aaaaaaaa yaaaaaa ne güzelll görüşün valla süper olmuş.. inşş. bigün bizde buluşuryz yazın felan :)))

çok tatlılar maşallah allah nazarlardan korusun inşallah...

canımm ne güzel buluştunuz çok güzel çıkmışınız hepinide..bebişlere maşllahhha.s.

Yaaa Ankaradaki arkadaşlar bizde buluşalım yaa ben çok istiyorum bebekli arkadaşlarım olsun. Dikmen taraflarında oturan yokmu yaaa?

kızlar sitedeki ilk buluşmayı arzu(ecenas) ile ben yapmıştım.ecenasın doğumuna gitmiştim.bu ilk değil yani :))))))))))))))
çok şeker kuzucuklarda hanginiz hanginizsiniz esmer olan ertuğ sanırım dimi :)

kızlar sitedeki ilk buluşmayı arzu(ecenas) ile ben yapmıştım.ecenasın doğumuna gitmiştim.bu ilk değil yani :))))))))))))))
çok şeker kuzucuklarda hanginiz hanginizsiniz esmer olan ertuğ sanırım dimi :)

pembe olan benim kızım zeynep mavili olan Tuğba nın oğlu ertuğ :)))

off bende burda cok yalnızım yokmu bursa yada yalovadan arkadaslar ya kızlar asıl soyle bi yaz gelse hepimiz rahat rahat gorusssek yazın ist gelip herkezle gorusmek istiyorum ist burnumda tuttu:)

arzucuum tıklayınca hemen açılıyo kız şimdi tekrar baktım belki yoğundu site ondan açılmamıştr tekrar dene kuşum

baktım canım şimdi pek tatlı oğluşun maşallahh, kızımızle pek yakışmışlar :))))))))

çok güzel çıkmışsınızz bebişleree sağlıklıı ömürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…