ilk buluşma

Yaaa Ankaradaki arkadaşlar bizde buluşalım yaa ben çok istiyorum bebekli arkadaşlarım olsun. Dikmen taraflarında oturan yokmu yaaa?

ahh canım bende ankarada oturuyorum ama sen bi uçta ben bi uçtayız...bende keçiörende oturuyorum. ortalarda bi yerde buluşalım olmaz mı :KK70::ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv:

yerim ben bunları yahuuuuu ayyy bayram şekeri bunlar :)bütün kuzular bayram şekeri,bunlardan güzel şeker mi olur? :)

sagol nurcan teyzesi bende ereni öpüyorum kız bi ara yükle resminide göreyim öptüm kuşum.sagol nihan annesi gelde bayramda ye o bayram şekerini bende senin şekeri tabi canım kızım öpüyorum tontiş prensesim maşallah kızıma allahım nazardan saklasın seni ve tüm yavrularımızı

yerim ben bunları yahuuuuu ayyy bayram şekeri bunlar :)bütün kuzular bayram şekeri,bunlardan güzel şeker mi olur? :)

niyaaaaannnn kocan gelmiyomu bu taraflara...gelsinde görüşelim kıııssss....farklı sehirlerden buluşan ilk ağustos anneleride biz oluruz böylece :))))

ahh canım bende ankarada oturuyorum ama sen bi uçta ben bi uçtayız...bende keçiörende oturuyorum. ortalarda bi yerde buluşalım olmaz mı :KK70::ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv:

Yaaa niye daha yakın değiliz yaaa. Valla havalar biraz güzel olsa hemen buluşalım diyeceğim ama kötü gidiyor. Baharda havalar biraz düzelsin buluşalım olurmu? Bana gelmek istersen her zaman kapım açık, ben çalışmıyorum da işimi bıraktım şu anda tek işim kızım :))

Yaaa niye daha yakın değiliz yaaa. Valla havalar biraz güzel olsa hemen buluşalım diyeceğim ama kötü gidiyor. Baharda havalar biraz düzelsin buluşalım olurmu? Bana gelmek istersen her zaman kapım açık, ben çalışmıyorum da işimi bıraktım şu anda tek işim kızım :))

valla canım benimde tek işim, uğraşım kızım.bende işten ayrıldım ev hanımı oldum :)))) valla buluşalım yav...o zaman kadar kızlarımız dahada büyümüş olur hem :)) benimde sana kapım sonuna kadar açık cnm. öpüyoruz sizi :ecrin_bebek:

ne kadar güzel ya adınıza çok mutlu oldum bende isterdim burda herşeyimi hiç çekinmeden paylaştığım arkadaşlarımı tanımak ama şehirler müsade etmiyor:KK43:

sagol nurcan teyzesi bende ereni öpüyorum kız bi ara yükle resminide göreyim öptüm kuşum.sagol nihan annesi gelde bayramda ye o bayram şekerini bende senin şekeri tabi canım kızım öpüyorum tontiş prensesim maşallah kızıma allahım nazardan saklasın seni ve tüm yavrularımızı

tuğba resim nası yükleniyordu?? unutmuşum ben :1hug::1hug:

havvacım cnm bayramdan sonra iç anadolu seyahati var ama bilmiyorum bizi de alır mı?en kısa zamanda çok istiyorum kuşum glmeyi.beren'imi çookkk kokluyorum cnm
tubaaaa günleri sayıyorum walla bitmiyo size gelmek için,oğluşumu öp annesi benim için:)

valla sorma nihancım ya banada geçmiyo.öznurcuum geç gördüm kız yüklemişin sen zaten kusura bakmöa canım

X