Ilk adım ayakkabısı

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.762
0
kızlar ilk adım ayakkabısı aldınız mı .. ne marka modeli nasıl.. ben istediğim gibi bişey bulamadım .. bi de mervenin ayakları çok tombik ayakkabı zor giriyo ucu boşta :) öneriniz olursa sevinirim ..a.s.

canım bizim ayakkabıyı gördünyerimseniben ortopedik klasik kız bebek ayakkabılarından bide spor ayakkabı alıcam yakında memnunuz biz pıtı pıtı yürüyorzemuszemus

ben de gecen gün polaristen aldım valla burada gidebileceğim pek alternatif yok, bi de ihtiyac olunca oradan girdim aldım ama inşallah konyaya gidince başka da bakarım , beyaz istiyorum ben de , spor ayakkabı da olabilir, neyse kız bu ilk adım ayakkabısı dedi ben de bilmediğimden tamam deyip aldım heralde budur.

bizde aldık ayakkabımızı çok güzel benim oğlumunda ayakları tombik o yüzden üstten ayarlanabilir bi ayakkabı aldık şimdilik memnunuz

ben de polariste buldum ama numarası yoktu tek renk beyaz.. açık ayakkabı mı aldınız yoksa kapalı mı .. ben bu ayakkabı konusunda çok kararsız kaldım .. CADIARZU yürümesi için çok önemli ilk ayakkabı çünkü..

benim aldığım ayakkabı kapalı, sadece öyle vardı, dedim ya pek seçenek olmayınca aldım,hala ilk adım ayakkabısı olup olmadığını bilmiyorum, pembe renkli bizimki,ayakkabıyı büktü adam,rahatça kıvrıldı,ilk adım ayakkabısı işte böyle olur dedi, öylemi acaba alan bilen varsa bi yazabilirmi?

ben chiccodan bakmıstım 145 tl dedi ozaman param yetmemişti sonra malatyaya geldim burdada henüz bakmadım ama dogum gününe kadar almak istiyorum
kızlar resim eklerseniz bizede fikir olur

chicco 50 tl indirimde sakın 150 tl filan verme arkadaşım ..ama ben flo da baktım markası balloooon mu öyle bişey çok hoştu mervenin ayağına olmadı.. bi de polariste vardı o oldu ayağına.. hepsi de fix 50 tl civarı fiyatları.. ama hangisini alsam karar vermesi zor kapalı burun almak daha iyi sanırım ayaklarının ucuna basıyo çünkü.. ilk adım ayakkabısı ortopedik yumuşak ve bilekten kavrıyor olmalı diye biliyorum nette hiç araştırmadım bir bakim ..

zeynep ceren resim niye yükleyemiyosun cnm hızlıresim.com yada imageshack.com yüklüyosun burada araya resim ekle butonuyla ekleniyo daha detaylı tarif ana sayfada sorularımız sorunlarımız başlığı altında var..

50 ytl ben istanbuldayken o fiyata bulamadım arkadasımdediğin yerlere bakayım bir cok tesk..
su an chiccoda 50 ise umarım kaçırmam indirimi

50 ytl ben istanbuldayken o fiyata bulamadım arkadasımdediğin yerlere bakayım bir cok tesk..
su an chiccoda 50 ise umarım kaçırmam indirimi

carrefour içindeki chicco da geçtiğimiz hafta sonu baktım 50 idi .. indirimde şu an kaçırmazsın cnm..

cok teskk canım umarım istediğimiz gibi bişey buluruz tombik ayaklara

ben chiccodan bakmıstım 145 tl dedi ozaman param yetmemişti sonra malatyaya geldim burdada henüz bakmadım ama dogum gününe kadar almak istiyorum
kızlar resim eklerseniz bizede fikir olur

canım malatyalı mısın ay cok sasırdım 145 tl cok pahalı bence.yıne de sen bılırsın sonucta cocuk onu ne kadar gıyebılecek kı.benımkı sadece cırtlarıyla oynuyor gıymıyor bıle

canım malatyalı mısın ay cok sasırdım 145 tl cok pahalı bence.yıne de sen bılırsın sonucta cocuk onu ne kadar gıyebılecek kı.benımkı sadece cırtlarıyla oynuyor gıymıyor bıle

evet canım mltyalıyım buraya tatile geldik ist.da oturuyorum..banADA cok pahalı geldi gercekten ne kadar giyecekki degilmi..bende ilkadım ayakkabısı oldugu için pahalıdır diyordum hep

hos gelmıssın canım ben de malatyalıyım ve malatyadayım

ben todler diye bir marka aldım.35tlye ilk adım ayakkabısı kadın sürekli giydir sadece uyurken çıkar ayağının şeklini alsın dedi.memnunuz severek kullanıyoruz henüz yürümesekte artık cesaret ediyoruz .

doktorların önerileri değişik değişik.. bazıları giydirilmesini bazıları da giydirilmemesini öneriyor. ben fazla pahalı olmayan basit bir ayakkabı aldım. dışarı çıktığımızda yere inmek istiyor sürekli.. özgür olması için ayağında bir çift ayakkabı olsun diye aldım. işimizi gördü. zaten 2-3 hafta sonra küçük gelmeye başlıyor. bileğini kavrayan önü açık 1 numara daha büyük bir çift ayakkabı daha aldım. çok sık olmamakla birlikte dışarı çıkınca giydiriyorum. yalnız önü açık ayakkabılar park için yerler kumlu olduğu için pek kullanışlı değil. ayakları-çorapları toz oluyor, tabi içine taş da girebilir.çocuk parkına götürmek için bence kapalı olmasında fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…