Ilk adım ayakkabısı

arkadaşlar, aldığımız ayakkabı bu, ama dediğinizgibi bilekten sarmıyor, galiba ilk adım ayakkabısı değil, en iyisi konyadan bi daha bakmak, polaristen 25 dedi,20 liraya aldım, markası halley by polaris

a]

ben sanbe diye bir markadan aldım,çok rahat görünüyor,yumuşacık

zeynep ayakkabı çok şekermiş canım güle güle giysin yavruşun..

benim kızın problemi ayak top gibi üstten çok tombik.. üst tarafı ayarlanır bişey arıyom chicco da bulamadım .. bıcırium da varmış oradan bakıcam aslında bi tane buldum lacivert beyazı olsa hemen alıcam .. flo da gördüm aynısı bıcırıum da 35 tl imiş flo da 50.....

Bende tekiner ortopedi den aldım ilk adım ayakkabısı...çok rahat ve kullanışlı...rengi beyaz bilekten sarıyor yumuşacık....fiyatı 45 tl indirimdeydi.......Fatihten aldım kendi mağazsından....

ben de bugün bıcıriumdan aldım nihayet ilk adım ayakkabısını 18 numara bi tane de ilerde giyeceği 20 numara spor ayakkabı aldım geçen seneden kalmaymış ayakkabılar bedavaya getirdim nerdeyse ayakkabı işini :sm_cool: bakalım beğenecekmisiniz ..

p1030673x.jpg

febicim çok güzeller:)merve nin ayakları bu kadar küçük mü yahu 18 çok ufak gibi geldi bana..

Bu arada bizim de Türkiye de ortaopedik ayakkabımız vardı ama orda unuttuk burda da henüz ortopedik ayakkabı bulamadım Zeynep bikaçgündür tamamen yürümeye başladı almam lazım E-bay dan önerebileceğiniz bir ayakkabı var mı kızlar?

febicim güle güle kullansın ayakkabısını.
Biz 2 ay önce aldık sıralamaya başladıktan bir süre sonra, ilk adım ayakkabısı aldık bilekten saran. ıstanbulda isen anadolu yakasında çocuk ortopedik ayakkabıları satan bir yer var bahariyede, ben orada buldum aradığımı güvendim ordan alırım artık.
Çok bilnçliler ve satıcı gibi değiller, ben teyzesinin düğünü için rugan bir ayakkabı beğendim hayıralamazsın dedi, olmaz daha ilk adım ayakkabısı giymeden bunu giyemez dedi. Tuttum adamları.

X