Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

ben konuya çok alakasız bi yerde dahil oldum ama, yok artık. kim dediyse bunu gerçekten ilginç bi deneyim yaşamış olmalı gamyoncuiremsu

78 e 90 dı sanırım en üst 84 değişmemiştir

78 e 90 dı sanırım en üst 84 değişmemiştir
diğer topicte boyle yazmışsın:
alt 78 üst 96 kilo 58 boy 172

zaten fark 12 cm ise C nasıl olcaktın. memişleri büyüttün tabi, kaç cm oldugunu unuttun:) hatta aradaki farkın 18 cm olunca, biz de gayet iyi, daha ne büyütücen demiştik:)
değişmemiştir derken? büyümedi mi seninkiler, değişmiştir o zaman...

ben büyütme işlerine hiç başlamadan önce 75b iken o resimdekiler kadardı anladınmı 80c olduğu zamanları demiyorum o zaman o ölçüler kadardır

ben büyütme işlerine hiç başlamadan önce 75b iken o resimdekiler kadardı anladınmı 80c olduğu zamanları demiyorum o zaman o ölçüler kadardır

hımm, ben sen yeni büyütmeye başladıgın zamanlar 96ydı sandım. nasıl büyütücem falan diye soruyordun o ölçüleri yazdıgın zamanlar, neyse tamam, anladım.

su linkteki resimdeki kadar olsa yeter ya, hem yakınlar birbirlerine hem de yuvarlaklar, güzel duruyorlar bence.
estetikburada.net/meme-duzeltme/

charlizinkiler;

şimdilik hedefim boyle olması, sonrası Allah kerim, bu kadar da yeter...az kaldı zaten o kadarına, inşallah olur.

hımm, ben sen yeni büyütmeye başladıgın zamanlar 96ydı sandım. nasıl büyütücem falan diye soruyordun o ölçüleri yazdıgın zamanlar, neyse tamam, anladım.

eski mesajları biraz daha karıştırırsan 4 ay küç kullanarak büyüttüğümü, daha önce 75 olduğunu da görürsün :lepi:

nerden öğrendin erkek oldugunu? birileri acaba erkek mi demişti ama sonra bi ses çıkmadı, kesin bir bilgin var mı, merak ettim ben de?

kisskiss 2-3 defa benim erkek olduğumu söylemiş.Bu sonuca nasıl vardığını çok merak ediyorum ? Ayrıca hahaha hihihi aaaa cahile bak gibisinden mesaj yazanları da kaale almıyorum.Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsel ilişkim oldu ne göğüslerime erkek eli değdi bunları bilmemem çok normal ama sizin böyle alay etmeniz hiç mi hiç normal değil.Ayrıca her ilişkiye girdiğinde mi büyüyor diye bir soru da sormadım sadece ilişkiye girince büyüyor mu diye sordum soru gayet açık ve net.Lütfen bundan sonra cinsiyetim hakkında atıp tutmayın.Kız olduğumu kanıtlamam için sürekli burada takılmam veya 100'den fazla mesajım mı olması gerekiyor ?

erkek olabilirsin de olmayabilirsin de. ama gözleriyle görmüş gibi konuşmalarına ben de anlam veremiyorum. zamanında bu mevzuyla ilgili ben de bir konu açmıştım. evlendikten sonra göğüsleri büyüyen bir arkadaşım olmuştu ve kendisi bunu düzenli ilişkiye bağlamıştı. ben de bunun üzerine merak edip açmıştım yaşayan var mı diye sormuştum. o zaman pek eski bir üye değildim, Allah bilir o zaman benim de erkek oldugumu düşünenler olmuştur

Oluyor zaten ben bizzat yaşadım böyle birşeyi kesinlikle etkili yani. Büyüme ihtimalini duyman seni mutlu etmiş ilk mesajında onu yazmışsın mesela aslında. Ki o ihtimal burda çoğumuzu mutlu ediyor. Tabi karamsar olmak ayrı bir konu. Cinsellik konusunda 17 yaşında olmana rağmen deneyimin de olabilirdi, bu başkalarını ilgilendiren bir mevzu olmamalı zaten, önemli olan saygılı olabilmek. Durduk yerde saygıyı bozan yaklaşımlar saygı göremez tabi ne kadar talep etseler de. Sanıyorum daha net anlaşıldık böylece.

su linkteki resimdeki kadar olsa yeter ya, hem yakınlar birbirlerine hem de yuvarlaklar, güzel duruyorlar bence.
estetikburada.net/meme-duzeltme/

Hayatm seninki o kadar bence zaten ya malzeme olarak :) o fotodaki kızın sadece birbirine çok yakın göğüsleri yapı itibariyle. Hacim olarak ikinizinkini aynanda tutsak seninki fazla bile olabilir alt tarafları dolgun değil bunun. Arkadaşımın sevgilisinin göğüsleri de aynı böyle yakın birbirine ama bildiğin küçücük yani onunkiler.

Ben şahsen üstteki Meme Estetiği kategorisinin resmindeki göğsün duruşuna bayıldım. Ne kadar zarif gözüküyor.. Bihterinkine benziyor şekil ve boyut olarak. Küçük bile sayılabilir ama güzel.

Sormak ile iyi yapmisin, arkadasinda olmus bir gelisme'ye ilgi gostermen gzl birsey ve danisipta sorman da olgun bir davranis. Diger arkadaslar (ephot, samantha..) soruna cvp vermis ztn yani sadece hormonlarin aldigi sinyal ile gogusler anlik olarak buyumustur. Cinsiyet hayatina kimse birsey diyemez ama "iliskiye girmek=gogus buyuyr" gibi bir fikir kalmasin aklinda.. cogumuz bu konuyu hasas olarak bakmistir yani bakire kalip kalmamanin ama yinede iyi dusun.. Sen gencsin, yag ile masajlar, buz masaji, kuc vs gibi uygulamalar uzerinde etkisi daha buyuk olur ve daha tavsiyeli olur.. iyi degerlendir..

canım o dediğine ben de bayıldım da, onlar gibi olsa demeye dilim bile varmadıgından diğeri kadar olsa yeter dedim, o kadar büyüyeceğini sanmıorum çünkü:gitme:

moral verdiğin için sağol ama o dediğim resimdekiler benimkilerden daha büyük duruyor gibi geliyor bana. ve evet benimkiler alttan dolgun ama yanlamasına dar, ondan küçük duruyor, çap küçük yani...

samantha benimkiler buna çok benziyor, buna baksana bir, oyle yorumla bir de...

Kanımca o ameliyat olcak kızınkinden çok farklı değiller, çok az daha küçük. Olur olur yakında ama o kızın göğüs yapısı bitişik. O kadar bitişik durması için baya büyümesi lazım. Benimkiler de ayrık yapı itibariyle dolgunlaştıkça iç tarafları da dolgunlaştığından daha bitişik duruyor ama ben zaten çok da bitişik sevmiyorum. Mesela o ikimizin de çok beğendiği resimdeki kızın göğsü de bitişik değil ayrık. Fena değil bence yani bu resimdeki, bir de bu kadın 35-40 var gibi sanki cilt de önemli..

cnm benim bunlardan biraz daha küçük mesela şu hale gelse vücüduma baya uygun olcak gibi geliyo bence o kadar dert etme hiç kötü durmuyor

aslinda camasirsiz bakinca herkesin gogus var bunlar da iyi bence fakat uzerine birsey gidince sanarsin ki daglar ezilmis birden bire.. yok oluyr yada formu gidiyr :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…