Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

hormonlarla alakalı olabilir...
ama ben de gözle görülen bi değişim olmadı
doğum yapana kadar

acıkcası bende bole bıse duymustum ewlıkle bırlıkte kadınlık hormonunda artıs oldugu ıcın bazı kadınlrın buyudunu duydum ve sahıt oldum buyumeyenlere yasıkkkkk inş ben o sanslı tayfadanımdırkaydirigubbakcemile3

kızla ilk başlarda ne kadar dalga geçmişsiniz çok yazık valla bende 17 yaşındayım bende bu konuda cok bilinçsizim buraya konu acıyor ki oda bilmiyor ve soruyor.Bende duymuştum evlilikten sonra büyüdüklerini ama bu demek olmuyor ki haydi kızlar evliliğe yada sevgili aramaya diye birşey sadece merak. İlk sayfalarda cok dalgası olmuş üzüldüm bu konuda.

Göğüs ilişkiyle büyür mü büyümez mi tartışıla dursun ben şuna karar verdim kendi çapımda meme gelişimi yaşanılan şehrin doğasıyla da alakalı. Mesela Bursa. Bursa'nın suyundan mı Uludağ'ın havasından mı bilinmez Bursa'nın en küçüğünden en yaşlısına kadar hemen hepsi iri göğüslü. 16 yaşındaki kızdan 82'lik nineye kadar...

Büyümekten ziyade deforme olmasın : ) olmaz öyle şey.

iliskiye girdikten sonra degilde ilk kez erkek eli degince gögüslerde bi sisme oldugunu duydum ve bizde böyle derler... demekki bu yoldan geçerken bunu farkeden hatunlar olmus ki diyorlar... bunun cinsel iliskiyle alakasi yok... sadece dokunmayla sanirim... ben sahsen anatomik bir açiklamasi oldugunu sanmiyorum...

iliskiye girdikten sonra degilde ilk kez erkek eli degince gögüslerde bi sisme oldugunu duydum ve bizde böyle derler... demekki bu yoldan geçerken bunu farkeden hatunlar olmus ki diyorlar... bunun cinsel iliskiyle alakasi yok... sadece dokunmayla sanirim... ben sahsen anatomik bir açiklamasi oldugunu sanmiyorum...

bence de cinsel ilişkiyle ilgisi yok bunun.. dokunmayla alakalı olduğunu düşünüyorum.
ben de masajla büyütüyorum çünkü:)
erkek eli yada cinsel ilişki değil mesele

bknz. çörek otu yağı :)

canım göğüse herhangi bir yağ ile masaj uyguluyorsun. çörek otu yağını tavsiye edebilirim..
ya da mersin yağı, çilek yağı, bebe yağı vs de olabilir.

her akşam 5 dk. yağ ile masaj yapacaksın göğüse.
yukarı doğru ve dairesel avuç içlerin ile:eek:

eger arkadasının problemi hormonlarıyla ilgiliyse söyle olabilir
evlendi diye dogum kontrol hapı kullanıyor olabilir onlar şişkinlik yapıyo tatlım

bu arada arkadaslar cok ayıp kız o zaman ilişkiye gireyim demek istememişki........ örnegin evlendikten sonra büyüyecek olması fikri mutlu etmiş olabilir arkadası....ki destekli sütyenle felanla filanla görüntüyü kurtarıyoruz ama hepimizin birazda düşündüğü bu deil mi????? evlendiğinizde veya herhangi bir ilişkiye basladığınızda büyüyecegine inansaydınız sizde sevinirdiniz

kızla ilk başlarda ne kadar dalga geçmişsiniz çok yazık valla bende 17 yaşındayım bende bu konuda cok bilinçsizim buraya konu acıyor ki oda bilmiyor ve soruyor.Bende duymuştum evlilikten sonra büyüdüklerini ama bu demek olmuyor ki haydi kızlar evliliğe yada sevgili aramaya diye birşey sadece merak. İlk sayfalarda cok dalgası olmuş üzüldüm bu konuda.

Cidden , konuyu açan arkadaşın yerinde olsam beni çok utandırmış olurdunuz :kedi: , böyle heves kırıcı olmayalım, kız içine kapanır falan mazallah bi daha bişey merak etse de soramaz yani, biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar... :teselli:

buyur belkim ama bu duzenli bir cinsel iliskisi olanlarda olur diye tahmin ediyorum.. ne yapılırsa buyur belli zaten soylemeye gerek yoksempatiksalakcinni

X