Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

mesela göğüslerine silikon taktırırsan doğal değil de zorlama bir büyüme olacağı için bu resimdeki gibi yine ayrık durur ama doğal olarak büyüyünce yaklaşıyorlar

Çılgın plaj partileri foto galerisi 13. foto

dolğru söylüyorsun zaten silikon taktıran hastaların önce-sonra resimlerine çok baktım, hani bi site bulmuştuk ya, orada göğsü önceden ayrık olanların hepsinin sonsilikondan sonrara da ayrıktı, özellikle dikkat ettim. küçük olsa bile nadiren bitişik olan birkaç kişi vardı, birtek onların silikonlu hallerini beğenmiştim. diğerleri çok yapay görünüyorlardı...

benimkiler büyümeden önce en soldaki uzun boylu kızınkiler kadardı

Çılgın plaj partileri foto galerisi 28. foto

hımm bunlar B cup'tır di mi.yani C büyük olur heralde... baya bi dolgulu olursa ancak gibi...
göğüs altı ve göğüs ucun kaç cm'di?
bir de ne kadar çok silikonlu kız var orada ya, maşallah hepsi taktırmış... şuna bak, cesaretli abla açmış rahat rahat silikonluların yanında.sağdaki.
Çılgın plaj partileri foto galerisi 47. foto

Son düzenleme:
ya kizlar ne ilginc baslikmis bu.. 17 yasindaki kiz sordugu soruya pisman oldu galiba.. bu site ztn boyle sorular icin acilmis. belki bazilarimiza komik bazilarimiza da mantiksiz geldi ama ne diyeyim keske boyle tatsizllik olmasaydi..

Bir sorum vardi: Gogus buyutme asamasinda catlaklik olusur mu? yani abaritli kilo verip almak ile gogus buyutme metodu dgl de yaglar ile buyutme metodunda.

snce onlrmı gzl slkonlrmı kaydirigubbakcemile2

ondan güzel silikon da var, onun daha güzel oldugu, çirkin olan silikon da... değişir... ama nikitanın berbat dediği silikonlar otuydu gerçekten, istemem oyle, boyle daha iyi. doğal durmayınca, gözüme hoş gelmiyor benim.

ya kizlar ne ilginc baslikmis bu.. 17 yasindaki kiz sordugu soruya pisman oldu galiba.. bu site ztn boyle sorular icin acilmis. belki bazilarimiza komik bazilarimiza da mantiksiz geldi ama ne diyeyim keske boyle tatsizllik olmasaydi..

Bir sorum vardi: Gogus buyutme asamasinda catlaklik olusur mu? yani abaritli kilo verip almak ile gogus buyutme metodu dgl de yaglar ile buyutme metodunda.

ne yağlarla ne de bitkilerle göğüs büyüten kimse de duymadım boyle birşey. olmaz bence, doğal bir şekilde büyüyor, çatlak neden olsun ki.
hem oyle aşırı bir büyüme olmuyor çatlak oluşacak kadar..

X