Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

açık saçık filmlerde herhalde senin gibi el değmemiş bir bakire rol almaz değil mi ephotcum gerçek hayatta da vardır ilişkileri

benimkiler bile keiradan ve kate'den daha büyük, yaşasınkaydirigubbakcemile3
belki paristen de büyüktür, ya da aynıdır, o bir garip durmuş anlayamadım. ama charlize'i görmüştüm dekolteli olaak başka, onunkiler fena değil,rahat Bcup vardır, burada daha küçük görünüyor bir de kadın çok iri, omuzlar,govde falan, daha da küçük duruyor..

açık saçık filmlerde herhalde senin gibi el değmemiş bir bakire rol almaz değil mi ephotcum gerçek hayatta da vardır ilişkileri

heralde tatlım o nedenle diğerlerine ok ama bunlar garip dedim ya zaten!!! diğerlerini özel hayatlarıyla örnek göstermişsin(ilişkiyle büyüseydi demişsin) çünkü ama bunda filmi örnek vermişsin, filmi örnek vermek garip dedim zaten. bakire olmadıklarını algılayabiliyorum elbet.anlatabilmişimdir umarım.

Son düzenleme:
ya laf açılmışken nişanlın seni sahiden hiç yoklamadı mı ya çok garip kimsecikler ellemedi mi daha

yanlış anlamış olmayayım diyorum ama bu sorunun soruluş tarzı pek hoşuma gitmedi
yanlış anladıysam özür dilerim, değilse soyleyecek sozum yok ayıplamaktan başka...

ne olmuş yani seninki hiç ellemedi mi diye sordum gayet doğal bence 26 yaşında olup da göğsü hiç ellenmemiş kız var mı hala sempatiksalakcinni varsa da kisskiss gibi anlaşılmasın diye elletmiyordur

ayıplama konularına hiç gelmeyelim senin bu yazdıklarını atlaya atlaya okumak zorunda kaldım lütfen biraz daha seviyeli takıl

canım ben zaten yanlış anladıysam özür dilerim diye yazmıştım, niye bu kadar tepki gösterdin ki...
başka birşey kastettin sandım oyle olma ihtimali üzerine yazdım kaldı ki yanlış anlamış olabileceğimi de belirttim daha ne yapayım. gayet samimiydim, en ufak bir art niyetim veya sana karşı bir cephe aldığım falan yoktu.
orda da bilimsel birşey yazmıştım, kendi özelimi değil, utanılacak birşey yok. seviyesiz bir şey yok orada. konu ilişki göğüs büyütüyor mu ise, bununla ilgili şeyleri yazmak kadar doğal birşey olamaz. bekar bir kızın göğüsleri ellenmemiş diye garipsiyorsun, ama bunları okumaktan bile utanıyorsun, ilginç...
ben yanlış anladıysam özür diliyorum sen cebinde sakladıklarını çıkarıp seviyesiz diyorsun, ne diyim ki...
neyse boşver yaa, ben özrümü dilemişim, benden çıkmış,ne düşünürsen düşün canım, Allah rahatlık versin, iyi geceler...

ama niye bu kadar alttan aldın ki kendimi kötü hissettim şimdi :sinifsinif: ben de senden özür diliyorum ephotcum sana öyle bir şey sormaya hakkım yoktu kusura bakma lütfen

ama niye bu kadar alttan aldın ki kendimi kötü hissettim şimdi :sinifsinif: ben de senden özür diliyorum ephotcum sana öyle bir şey sormaya hakkım yoktu kusura bakma lütfen

napıyım be canım, bişe demeye korkuyorum artık, ne kadar kibar olmaya çalışsam da herkes patlamaya hazır bombabilmiyorumkismile
inan yazarken en başından beri herkese, her kelimeyi 2 kere düşünerek yazıyorum, kırıcı bişe, hakaret sayılablecek bir söz yazmayayım diye ama yoruldum artık yani...
önemli değil canım, unutalım...

*
keiranın 75i dolduruyodur bence ama katein başka resimlerde de dümdüz

yok ya 75 doldurmaz bu, benimki keiradan büyük sanki, ona önden baktıgın zaman dümdüz görünüyor. benim artık sütyen yoksa ve tişörtlüyken bile kabarık duruyor baya, fena görünmüyor. ama hâlâ Bcup bile değilim, destekli75 veya destekli B giyiyorum ama süper olmuyor. bir de benim koltuk altına doğru dışardan dolgun, yandan baktıgım zaman inanamıyorum baya büyük ve dolgun duruyor, önden bakınca işte bildigin A cup, minik... nasıl içlerden ve üstten büyür acaba? var mı bilgisi olan, ya da herkesin mi oyledir?
bi de sen Cden D'ye nasıl çıktın, neler yaptın?

kolunu kaldirdigini için hafif buyuk ve dik duruyo!!!
bu ne bee Allah gostermesin, zayif kalicaz diye saglikli beslenmiyorlar, vucut tam gelisecegi zaman o diyet bu rejim diye mani oluyorlar!!! sonrada aldiklari görüntülerden memnun olmuyorlar!!!

göğüslerin ayrık sanırım büyüdükçe daha iyi dururlar benim de küçükken ayrıktı büyüdükçe yaklaştı

samanthacım masaj yap demişti her gün masaj yaptım 1 ay bir de çörekotu yedim o kadar c sıkıyor artık ama henüz 80d alıp denemedim

evlendıkten sonra değilde doğum yaptıktan sonra çok buyudu..hem sut doluydu emzırrıken emzırmeyı kestım kaç sene oldu halen aynı buyuklukte..bence bebek yaparsan büyür memişlerın...

evet ayrıklar ya, ama çok küçük oldugu için ayrık olmaları normal galiba... çörekotunu yemeyi ben de düşündüm aslında, iyi fikir. ne kadar yedin, günde 1 tatlı kaşığı falan mı? keten tohumu da büyütüyormuş,annem tv'de izlemiş, bir doktor başka bir hastalık için öneriyormuş unuttum şimdi neydi. ama erkekler çok yemesin, günde 1 tatlı kaşığını geçmesinler göğüsleri büyütüyor demişkaydirigubbakcemile3 başka yerden de duymuştum zaten...

ya ben keten tohumu yicektim de aktar kabızlık için dedi ayıptır sölemesi dedim şimdi bi yeri yaparken bi yeri bozmıyım ..

evet normal... hayır 1/2 çay kaşığı yedim fazlası zararlımış sanırım keten tohumu kullanmadım hiç zaten artık bir şey kullanmayı düşünmüyorum yeter bu kadar bayanssulusmile darısı sizin başınıza hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…