ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu kafayla üniversite okuyorsunuz bir de
Bence "o seni hak etmiyor kızıııaam" diyen arkadaşlarınızı dinleyin ve sevgilinizi salın. Yazık, neyle karşı karşıya olduğunu bilse koparıp atar herhalde.

Ne istediğini bilen kadınları hep taktir etmişimdir.

Bir başkası istiyor diye eğilip bukulmeyen insanlar hep kazanır .

Boşverin , Kim ne düşünüyorsa düşünsün .

iyi de kimse git illa beraber ol demedi ki arkadaşa.
herkes eğer istemiyorsan ve bu konuda anlaşamıyorsanız ayrıl dedi. konu sahibi kendi kendine atarlandı.

Ne istediğini bilmek önce adamla sevişip sonra ay ben ailemden böyle görmedim deyip adama sapık muamelesi yapmak mı oluyor?

hahah evet ya
ölüyorum kıskançlıktan. napayım koca IT müdürü, 30lu yaşlardaki sevgiliyi.
onunki mektepli ve genç
ahahah

iyi de kimse git illa beraber ol demedi ki arkadaşa.
herkes eğer istemiyorsan ve bu konuda anlaşamıyorsanız ayrıl dedi. konu sahibi kendi kendine atarlandı.

Usturuplu mesaj yazan , tercih meselesidir diyen herkes değil.

Sevişmeden sevgililik olmaz diye diye dizeler dökmüşler.

Işi diyanete getiren üye bile var.
...

Ve gerçekten böyle konularda görüş almak için konu açmak çok tuhaf.

Her insanın dini, inanışı, tabusu ,prensibi, isteği v.s v.s çok farklı.

Ben derim ki o boş ev bulmuşsun Niye kaçırıyorsun, Bir başkası der ki evlilik öncesi ilişki yanlıştır, Bilmem şöyledir .

Görüş almanın anlamı yok.

Nasil mutlu olacaksan oyle davranin,bence cok gencsiniz daha 25 yadindan once ozellikle erkek arkadas baskisiyla cinsellik yasamayi uygun bulmuyorum,daha sonuçlarını kaldirabilecegin bir yas ve erişkinlik maddi manevi olarak ,cinsellik yasamali herkese sen cok istedigin icin olmali onu mutlu etmek icin degil,
Gercekten erkekler ,azdiginda iyle seyler soyler ki inanamazsın, libido tavsn beyin degil penis konusur

Ne istediğini bilmek önce adamla sevişip sonra ay ben ailemden böyle görmedim deyip adama sapık muamelesi yapmak mı oluyor?

Insanlar hata yapar, pişman olur ya da bir iş yapar sonucunda memnun olmaz.

Fikri, cismi değişebilir.

Bunu anlatmış arkadaşına , Oda itiraz etmemiş ve kabulnetmis.

Hala devamında hoşnut değilse , Son kez konuşup ayrılabilir.

sevişmeden sevgililik olmaz denilmesinin konu sahibini zorlamak ve yolundan saptırmakla ne alakası var.
burası her görüşten insanın yazdığı bir platform. kimisi için evlenmeden beraber olmak sorun değildir, kimisi zinhar istemez.

böyle yerlere konu açmanın nedeni farklı fikirleri okuyup karar vermek için hepsini değerlendirmek değil midir ?

sizin bakış açınıza göre burada birine intihar et yazılınca gidip kendini öldürmesi gerek o zaman. yada konu sahibinden farklı görüşü olanları asla yazmaması lazım.

bence asıl sorun farklı fikirlerden hoşlanmamak ve aykırı şeyler yazanları kabullenememek. bu ülkemizde bekaretten daha büyük sorun.

son cümlemi konu sahibine özel yazdım. çünkü kendisi, hiç alakası yokken farklı düşünenlere son derece saldırgan oldu.

ayrılamaz ancak sevgilisi ayrılabilir. Ben konu sahibinin yalancısıyım

Ayrılabilir diye yazmayın. Size de kıskanç diyebilir konu sahibi.
Sonuçta son yazdıklarına bakarsanız sevgilisi onu çok seviyor ve evlendiğinde bize yazacakmış buradan.
Ayrılmak falan yok öyle bişey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…