ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
saçma sapan yorum yazanlar için kuracağım son bir yorum olacak ...
sizin kuyruk acınızı da anlamk zor değil tabi, muhtemelen bekaret gitti, alan kişi de sizi terketti ve eminim ki bu konuda bir pişmanlığıız olduğu için doğrusunu yapan birinin konusunu okuyunca acınızı hatırladınız
herkes sizin gibi saf olup "sevişmezsem beni terkedecek ühüüüü"" moduna girmek zorunda değil. ben böyleyim ve sevgilim de sevişmemesine ragmen hayatımda hala oldarak beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. KISKANMAYIN...

ONUNLA BAKİRE BİR ŞEKİLDE EVLENDİĞİMDE YAZARIM
darısı başınıza diycem de, bu tavırlarla zor...
erkek olsam sırf terkedilme korkusu yüzünden cinsellik yaşayacak kadar kendisine saygısı olmayan bir kadını "kadın" diye almazdım

Allah ailene ve yakınlarına sabır versin.. Güle güle kullan kafanı

Hani sevgilin sapıktı. Sapık biriyle evlenmeyi başarı olarak mı görüyorsun? Hayırlı işler o zaman sapık sevgilinle

Bakire bir şekilde evlenmediğim için kahroluyorum şu an. Keşke ben de beni ben olduğum için değil sadece zarım olduğu için alacak, bana değil zarıma değer verecek dar kafalı bir koca bulsaydım. Çok üzgünüm

cinsellik olsa sevgilimin canına minnet ama yok yani her şekilde bana deli gibi aşık ve yanımda...
DEMEKKİ NEYMİŞ... zarla bir alakası yokmuş bana aşık olmasının. kıskanmayın kızlar.. siz kendi derdinize yanın.. hayatınızda hiç sevilmemişsiniz, hep obje olarak görülüp sizde bunu kabul etmişsiniz, ama yine de kıskanmak yerine dua edin... belki Allah size acır

Ahahaha az önce sapık olan adam şimdi kıymete bindi

alan kişi veren kişi..

kimisi kimisiyle zarı için evlenmiyor biliyor musun şaşılacak şey doğrusu ne erkekler var şu memlekette bir bilsen dudakların uçuklar.

Evde malzeme varsa deneyebilirsiniz, işinizi görecek kadar çıkar herhalde.

Ya siz niye herkes git seviş yoksa adam terk eder adamı elinden kaçırma demiş gibi davranıyorsunuz Şimdi kendinize dürüst olun adamla çatır çatır ön sevişme yaşamışsınız. Derdiniz bakire kalmak çünkü bekaret çok önemli. Bekaret giderse sizi -almaz- diye düşündüğünüz için tam anlamıyla sevişmemişsiniz. E bu ikiyüzlülük. Sizin şimdi saygınız mı oluyor kendinize? Gerçi hata bende dünya görüşü iki bacağının arasındaki zardan ibaret bir insana laf anlatmaya çalışıyorum. İnanın sapıklıkla itham ettiğiniz adamla evlenip evlenmemeniz hiç umurunuzda değil.

yooo dostum yoooo. bu adam almaz diye değil, daha iyisini bulursa bu yüzden elinden kaçırmasın diyedir :) standart türk kızı..

yav he he. sizin gibi düşünenlerin hepsi "ay hepiniz beni kıskanıyorsunuz" tribinde.
mesela ben sizi neden kıskanayım ?

hayatı iki bacak arası sanıp burada duyar kasıyorsunuz diye mi ?

sevgilinizden ve başkalarından beklediğiniz ilgiyi, sevgiyi göremeyince burada egonuzu şişirmeye çalışıyorsunuz diye mi yoksa ?

Ama bence ön sevişme yaşadığı için şu anki sapık gibi olan sevgilisiyle evlenmeli. Başka türlü temizlenemez.

valla insan ister sevişir ister sevişmez. buna göre kendince milyonlarca sebebi de olabilir.
ama tutup bunu buralarrda yazıp sonra "sevgilim bana aşık, beni kıskanıyorsunuz" demek sadece görmediği sevginin ilginin acısını çıkarmaktır.
yazık egosunu böyle tatmin etmek istiyor, anlamak lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…