Iliskim çıkılmaz bir hale girdi.

1 yıldır süren bir ilişkim var, aynı bölümde okuyoruz. Bu yaz çalışmaya başladım mesleğim gereği erkekler fazla olduğum bölümde ise şanstan hep erkek çalışan var ve sevgilim hakli olarak çok kıskanıyor ama sürekli 'kimlesin, kim konustu, su konustu mu, nerdesin, neden molaya cikmadin...' gibi sorunlarından bunalmaya başladım.
Oda başka bir yerde calışıyor, 2 gündür mesai saatimiz ters düşüyor o sabahçı ben ise aksamciyim bu yüzden telefonda konuşup doğru duzgun mesajlasamiyoruz. Dün çıkış saatimi beklemiş uyumamış 12ye kadar servisi beklerken 10-15 dakikada olsa konuşuruz diye ama hiç müsait değildim çıktım arkadaşım yanıma geldi telefonda konuşamadım bu yüzden bir sürü laf etti bencil olduğumu söyledi. Bugün uyudu çıkış saatime şans eseri uyandı yine sorulara tutusturdu ardından whatsapptan 20-30 saniye çıktım diye yine ona vakit ayirmadigimi arkadaşlarımı tercih ettiğimi söyledi, bencilsin dedi. Gerçekten artık dayanamıyorum, bir erkek iletişime geçse 4-5 kelime arkadaşca konussak altindan bir sey ariyor. ben miyim hatalı o mu çözemiyorum. Ben ne yapmalıyım?
Fazla ilgi dert, ilgisizlik dert.... duygusal ilişki dert dert.

gerçekten vakit ayırmıyor olabilir misin
yani ne kadar yoğun olursam olayım sevdiğim birine mutlaka zaman ayırırım....çünkü bunu kendim isterim o istiyor diye değil

“Sevgilim haklı olarak kıskanıyor “ diyorsun. Siz zaten bunu haklı buluyorsunuz. Mesai arkadaşlarınız erkek olabilir. Sınırı aşmadıkça problem yok. Size güvenmesi gerektiğini ve sizi bunalttığını anlatın. Hala güvenmiyorsa Ali’ye bir kibarca bye bye deyin.

Haklı olarak seni kiskaniyorsa dizinizi kırıp evde oturun erkeğin özütü avcı olduğu için çalışıp getirsin madem ...
Yazık bu ailelerin sizi okutmak için verdiği emeklere

X