İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar merhaba.
5 aylık evliyim. Evlenmeden 1 ay önce yasmin’ e başladım. Doktor kontrolünde tabii. İki ay önce de yine doktor kontrolünde hamile kalmak istediğimi söyleyerek bıraktım. Geçen ay adet oldum.
Bu aysa dört gün önce yumurtlama dönemimdi. PMS dönemimle birlikte adet olmama 8 gün var.
Az önce uyandığımda iç çamaşırımda hafif kahverengi üç dört damlalık kan gördüm.
Sonra acaba hamilemiyim diye düşündüm. İnternette yerleşme kanaması diyor. Belirtilere baktığımda bu aralar erken kalkamama hep yorgun hissetme gibi belirtileri gösterdi bende. Bi de gecende alt karın kasıklarımla birlikte sancı oldu...
Çok merak ediyorum sizce hamile miyim? Görümceme sordum daha erken test için adet olmazsan yap dedi? Sizce yapmalı mıyım? Hayırlısı olur inşallah olmazsa da diyorum ama bi yandan da içim içime sığmıyor çok istiyorum ....

kesinlikle olabilir canm ama icinde uzun bir akinti varsa yumurtlamada olabilir yada yerlesme

kesinlikle olabilir canm ama icinde uzun bir akinti varsa yumurtlamada olabilir yada yerlesme

Cevabınız için teşekkür ederim Akıntı şeklinde değil sadece bi kaç damla kandı ama kahverengi silik bir şekilde... kan testi yaptırsam hemen çıkar mı? Yeni evliyim yasımda 22 daha tam bilgiye sahip değilim ne yapsam bilemedim...

yok kuzum cikmaz cunku yerlesme olduktan sonra 2 ve 4 gun arasinda betahgc salgilaniyor varsa bilile cikmaz bir 3 4 gun kala yap canm

Yok canım çıkmaz bende 9 kala kan vermiştim çıkmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…