İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar Nasılsıniz? Hamile haberi varmı bakamiyorum kaç gündür , bulantilarim arttı . Eşim senelik izinde annemle teyzemde geldi oyüzden giremiyorum sık sık yeni hamisler Nasılsıniz ? Benim bulantı çok arttı, uykusuzluk huysuzluk sinirlilik hat safhada. Bi yandan dış basur çıktı hiç başıma gelmemişti çok ağrı yaptı 9.haftada hersey tavan

Ben aslinda daha 5 aylik evliyim ilk ayinda kimyasal gebelik geçirdim 2 ay korundum 2 aydir da çocuk düşünüyoruz biliyorum daha erken ama insan isteyince her ay umutlanıyor

9. Haftada mısın sen de canm. Ben de aynıym mide bulantıları kusma hat safha da

9. Haftada mısın sen de canm. Ben de aynıym mide bulantıları kusma hat safha da
Her şey hat safhada bende. Herşey kokuyor herseye midem bulanıyor ben zorla yiyorum bebek beslensin diye , ilaçta içmek istemiyorum sürekli. Uyku dışında hep midem bulanıyor günde 1-2 kere kusuyorum . Ama çok zor kusuyorum yerlere seriliyorum sonra . Herşeye sinir oluyom takiyom bi huysuz oldum kendime inanamiyorum , agliyom saçma sapan
Daha sayarim ama kolum ağrıdi yazarken

var var bende de aynısı evim eşim heryer kokuyor:) bi aya yakındır 4 5 defa anca yemek yapmışımdır evde. Eltim de yiyorum. Benim kusmalar bazen 5i buluyor

benm esimde izne cikcak yardim etsin. ben cok yorgun oluyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…