İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah kolaylaştırsın bi de senin miniklerin var Allah yardımcın olsun :) benmde şimdilik iyi çok şükür inşaallah böyle devam eder :)
cinsiyet belli oldu mu kuzu o minisleri sorma 3 de birbirinden canavar:) bugun ucude annelikten istifa etmeme oluyorlardi .zor uyuttum ucunu kayinvalidem. geldu 3 de uymuyor anne anne. baska bise yok. en kucugunu uyyuttum sonra ikisini yataga aldim ortaya gectim uyudular sipalar:)

Yerim ya minik kuzular inşaallah kolay geçer hamileliğinde çok zorlanmazsın kuzum :) cinsiyeti ikili test sonucu için gittiğimde 12+4 te kız gibi dedi ama kıza şartlama 16.haftada net belli olur dedi bilmiyorum valla merak içindeyim 2 buçuk haftamız kaldı kontrole:)

hayret genelde doktorlar ilk hep erkek derler inan erkek olsaydi suan coktan belli olurdu:)

hayret genelde doktorlar ilk hep erkek derler inan erkek olsaydi suan coktan belli olurdu:)
Yaaaa öyle miii diyosunn daha da heyecanlandım ❤ bi kadınla konuştum sıra beklerken doktor için o da aynı doktora gidiyo cinsiyet öğrendiniz mi dedim ohoooo 13.haftada erkek dedi erkek bebek hemen belli oluyo seninkinide erkekse hemen görür söyler dedi doktor kıza benziyo diyince hem sevindim hemde şartlanma diyince hevesimi içime hapsettim :))

ya genelde herkes erkek istiyor ya doktorlar. sak diye. soylemiyorlar kiz olunca falan bana hemen soruyorlar evdekiker kiz mi erkek mi diye kiz erken var diyirum iyi buda kiz doktorlar cok fena

kuuzu saglikli olsunlarda kiz erkek fark etmiyor esim diyor 5 kizim olursa sirtim yere gelmez diyor
Aynen Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin herkesede içlerinde bizlerede.. benle eşimde hep kız istedik taaa sevgiliyken de hep kızımız olsa diye konuştuk ama kız erkek fark etmez ikiside evlat sağlıklı sıhhatli olsunlarda❤

Merhaba. Benim kızım 5 yaşında. Ilk hamileliğim 2 3 ay içinde olmuştu ama şimdi 7 8 aydır korunmamama rağmen tık yok. Her ay da adet gecikmesi de yaşıyorum göğüs dolgunluğu ve ağrı da. 28 kasım sat tarihim. 9 gün var henüz. İlk hamileliği adete 1 hafta kala falan öğrenmiştim ama bu sefer 1 hafta gecikme olmadan test yapmama kararı aldım test yapmaya bir başladım mı önümu alamıyorum çünkügöğüs hassasiyeti gaz sık idrar baş ağrısı bel ağrısı kasıklara arada giren batma hepsi var. Ama muhtemelen psikolojik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…