İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ama bende üşüme de olıyor doktora dedim üşütmüşsündür dedi dikkat et dedi bu arada yarın sabah doktora gidicem hayırlı haberler alırım inşallaj ablam

Canım bende çok fena ateş basması oluyordu sonra üşümeye başlıyordum.bi öyle bi böyle yaniİnşAllah senin yaşadıkların da hamileliktendir .

sen bana guven seymam

usume oluyor tabi ki bu doktorlar tuaf ya. hic dusunmuyor hamile kadin kansiz oluyor ekstra enerji istiyor. bnlar olunca tabiki ates usyme oluyo

sen bana guven seymam
Sana güveniyorum

simdi anlasildi neden korundugun
Ayy zeki kadınsın hee. 4 yıl çalışınca öğrencilerimi çok sevdim bütün sevgimi sabrımı onlara verdim. Sorumluklarını üstümde çok hissettim. Ve onların kılıma zarar gelecek diye ödüm koptu. Bu yüzden çocuk sahibi olmaya da korktum. Ama çocukları hep sevdim. Şu an çalışmıyorum da baya özledim çocuklarla beraber olmayo. Çocuğum olması için tam zamaı Allah kısmet ederse. Eğer 6-12 ay falan olmazsa tekrardan hemen yakınımızdaki okulda çalışacağım.

Ahhhh canımın içi öyle zor ki su yazdıklarını insanlara anlatabilmek... ne diyim bilemedim yazı müthiş ve diyecek söz yok tek kelime haklısın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…