İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

tahmin etmistim canm ama baksana sendrn iyi bir anne olur

tahmin etmistim canm ama baksana sendrn iyi bir anne olur
Esmam burdan kötü anne çıkmaz ki zaten. Amann kızlar hamile kalınca, hamişlerde doğurunca burda yazdıklarımızı unutmayalım ki bebişlerimize iyi birer anne olalım inşallah

Ben yatıyorum kızlar hayırlı geceler inşallah Rabbim olucak bberklerimizi rüyanızda görmeyi nasip etsin inşallah
Bize de dua et yatmadan canımcım. İyi uykular sizee

aynen canm orasi ole demek istedigim de ogretmenlikte annekik gibi kutsal bir istir

Sabah namazında hepinize dua edicem inşallah :)

Canm bn inofolic combi kullandıktan snra 2 kez yumurtladm :) bndede pcos var ama bnm fsh ve lh hormonum normaldi pcos sadece ultrasonda görünmüştü
Benimde hormonlarım hemen hemen normal fsh 5.7 lh 6.3 mi neydi mesela arada çok fark yoktu doktorda normal dedi ultrasonda görünüyor combi ile yumurtluyorum yani test koyu çıkıyor ama çatlama sıkıntısı var mı onu anlayamıyorum belki incir havuç falan yesem faydası olur ya da kürünü yapsamsen nasılsın nasıl gidiyor bulantıların falan var mı
Aminnnn İnşaAllah kuzum zaten çok stres yaptığımızdan olmuyor ahh bir rahat olabilsek
Aynen kuzum daha kolay olacak her şey

Canım bir daha ki aya bebiş haberini alıcaz İnşAllah.Sakın takma kafana,üzülme❤
yok canim takmadim. bu üçüncü denememizdi. senelerce bekleyen insanlar var. hep onlari dusunuyorum. hayirli zamanda olacak insallah.insan da yine bir hayal kirikligi oluyor ama umutsuzluga dusmuyorum kesinlikle.

Valla oluyo bulantılarım. Geceleri pek uyuyamıyorm. Gunduzde uykusuzluktan kıvranıyorm

Valla oluyo bulantılarım. Geceleri pek uyuyamıyorm. Gunduzde uykusuzluktan kıvranıyorm
Allah yardımcın olsun kuzum annelik böyle bir şey işte rahime düştüğü andan itibaren başlıyor fedakarlık benimde 2 gündür midem karışıyor ara ara gerçekten zorlayan bir şey ki sizinki daha yoğundur regli olmasan şüpheye düşerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…